آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ برای اولین بار این دو آلتکوین را در بایننس می خرد🍀

نهنگ برای اولین بار این دو آلتکوین را در بایننس می خرد🍀

نهنگ برای اولین بار این دو آلت کوین را در بایننس می خرد🍀

به گزارش زوم ارز، بر اساس آخرین داده‌های onchain، یک نهنگ تازه وارد، میلیون‌ها دلار ارزهای دیجیتال را از صرافی Binance خروجی داده است.

این نهنگ، ۵ میلیون توکن Storj (STORJ) به ارزش ۳.۵ میلیون دلار و AAVE به ارزش ۴.۳ میلیون دلار جذب کرده و این توکن‌ها را از یک صرافی مرکزی خریداری کرده است، اما سطح قیمت آنها مشخص نیست.

از سوی دیگر، تخمین زده می‌شود که این نهنگ ممکن است باعث کاهش ناگهانی قیمت YFI شود و ارزش بازار آن تقریباً ۲۵۰ میلیون دلار را از دست داده باشد.

تقریباً ۹۶.۳٪ (حدود ۶۰ میلیون دلار) از مواقع باز YFI در صرافی غیرمتمرکز dYdX تصفیه شدند. افزایش اخیر در قیمت YFI باعث شده تا سود باز به حدود ۶۲ میلیون دلار برسد.

آنتونیو جولیانو، بنیانگذار dYdX، در بیانیه‌ای ادعا کرد که افت قیمت ناگهانی به دلیل دستکاری یک فرد بدخواه بوده و اعلام کرد که “معاملات بیش از حد سودآور” در این پلتفرم ممنوع شده‌اند.

نهنگ پیش از این موفق به خروج مقدار زیادی USDC از dYdX شده بود و دو هفته پیش نیز به حمله ناموفقی به بازار SUSHI در dYdX پرداخته بود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده