آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناسان مالی قیمت SHIB را برای پایان سال ۲۰۲۴ تعیین کردند!

کارشناسان مالی قیمت SHIB را برای پایان سال ۲۰۲۴ تعیین کردند!

به گزارش زوم ارز، همچنین شاهد جریان جدید در بازار ارزهای رمزپایه هستیم. با قیمت بیت کوین که به تازگی به بالاترین سطح خود رسیده است، تأثیر این ارتقاء در سراسر دنیا مشهود است.

یکی از شرکت‌های برجسته در فضای مالی غیرمتمرکز، شیبا اینو، نیز قسمتی از این روند به شکل مثبتی در بازار نشان داده است.

الگوریتم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین قادر به پیش‌بینی افزایش قیمت SHIB هستند که تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۴ به ۰.۰۰۰۰۴۳ دلار می‌رسد، بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده تا مارس ۵، ۲۰۲۴.

با افزایش قیمت SHIB، تحلیل‌گران مالی چندین نظریه‌ی مختلفی برای جواب دادن به سؤال “قیمت SHIB در پایان سال ۲۰۲۴ چقدر خواهد بود؟” ارائه کرده‌اند.

#۱ الکساندر کوپتسیکویچ

الکساندر کوپتسیکویچ، تحلیل‌گر ارشد تحقیقات بازار در FxPro، موضع مثبتی نسبت به SHIB دارد و قیمت ۰.۰۰۰۱ دلار را برای پایان سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی کرده است. وی می‌گوید: “این یکی از بسیاری از سکه‌های میم است و اگرچه ممکن است وارد موج‌های آینده بازار کریپتو شود، اما احتمالاً گردشی مشابه سال ۲۰۲۱ نخواهد داشت.”

#۲ ساثویک ویشوانات

ساثویک ویشوانات، مدیر عامل Unocoin Technologies، با مدل حفظ بیشتری نسبت به SHIB برخوردار است. او می‌گوید: “[SHIB] ممکن است گزینه‌ای خوب برای سرمایه‌گذاری باشد که پتانسیل رشد بیش‌تر از ۱۰۰٪ در چند سال آینده دارد. با این حال، بهتر است این توکن را به مقدار متوسط ​​خریداری کنید، زیرا هنوز ارزش واقعی خود را نشان نداده است.”

#۳ پانل متخصصان صنعت

با توجه به گزارش Finder، یک گروه از این متخصصان، توجه به این نکته را دارند که…

با توجه به پیش‌بینی های ارائه شده، انتظار می رود که قیمت توکن SHIB تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۰.۰۰۰۰۱ دلار کاهش یابد، در حالی که قیمت فعلی آن ۰.۰۰۰۰۳۴ دلار می باشد. از طرف دیگر، پانل تغییرات متوقعی در ارزش SHIB دارد و پیش بینی می کند که تا انتهای سال ۲۰۲۵ به ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار برسد.

در این باره، دانیل پولوتسکی، بنیانگذار و رئیس CoinFlip، بیان کرده که پیش‌بینی قیمت آتی توکن SHIB اساسا غیرممکن است و همه اینها بر اساس احساسات و شایعات مربوط به توکن انجام می شود. او همچنین تأکید دارد که SHIB به جز برای سرگرمی، هیچ مصرف مفیدی در حوزه کریپتو ندارد و به احتیاط توصیه می کند که تنها به دارایی هایی سرمایه گذاری کنید که می توانید احتمال از دست دادن آنها را بپذیرید.

هرچند که شرکت سرمایه گذاری لیندا جونز نیز پس از صعود بیت کوین، توکن هایی مانند SHIB را خریداری کرده است و نویسنده کتاب “۳ گام به سوی ثروت کوانتومی”، ارادت خود را از اجرای SHIB در این بازار صعودی اعلام کرده است.

با این حال، علاوه بر کاهشی که ممکن است روی دهد، در هفته گذشته SHIB با رشد ۲۱۹.۳۵ درصدی مواجه شده است. تاکید می شود که این محتوا به عنوان توصیه سرمایه گذاری نباید تلقی شود و سرمایه گذاری همواره با ریسک های خاص خود همراه است.

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده