آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناس می‌گوید ریپل از تمامی جوانب اماده است تا به قیمت ۳۶ دلار برسد، اما چرا این را می گوید؟

اگر این روند ادامه یابد، ممکن است ریپل در ماه ژوئیه به ارزش افزوده شود

کارشناس می‌گوید ریپل از تمامی جوانب اماده است تا به قیمت ۳۶ دلار برسد، اما چرا این را می گوید؟

به گزارش زوم ارز، در حال حاضر، قیمت XRP زیر ۰.۵ دلار است، اما تحلیلگر بازار تایلی اریک معتقد است که این دارایی کریپتو تمام موارد مورد نیاز برای رسیدن به ۳۶ دلار را دارد.

بازار کریپتو به دلیل افزایش فشار فروش در حال نزول است. در یک ماه گذشته، بیت کوین (BTC) به سطح ۶۴۰۰۰ دلار رسید و باعث نزول گسترده تر ارزهای دیجیتال شد. در میان این نزول، XRP نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.

به نتیجه رسیدند که خرس‌ها منطقه قیمت ۰.۵۰ دلاری را به زور باز گرفتند و XRP را به قیمت ۰.۴۸ دلار فرو ریختند. در نتیجه، XRP در این ماه ۵.۹۴ درصد کاهش یافته است، اما انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم (ETH) و Solana (SOL) نشان داده است. ETH و SOL به ترتیب ۶.۸۶ درصد و ۱۸.۴۰ درصد در همان بازه زمانی افت قیمت داشته‌اند.

خرید ریپل در ساختار موجی الیوت تاریخی

به گفته اریک، با وجود وضعیت قرمز XRP، احتمالاً در حال آستانه‌ی بازیابی خود از زمین های از دست رفته و رسیدن به اوج‌های جدید باشد. تحلیلگر بازار این امر را در آخرین تحلیل قیمت XRP خود بیان کرده و با توجه به الگوهای تاریخی که قبل از این به افزایش نسبتاً قابل توجه قیمت اشاره داده بود، توجه مخاطبان را جلب کرده است.

او به الگوی فنی موج الیوت ۵ موجی پی برد و منتقل کرد که XRP در چند نقطه از نمودار هفتگی به آن اشاره کرده است. واضح است که هر بار که XRP این الگو را تا حدی دنبال کرده است، موج پنجم و آخرباعث افزایش قابل توجه قیمت شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در آغاز سال ۲۰۱۷، اتفاقی جالب روی داد؛ موج پنجم به پایان رسید و باعث افزایش قیمت XRP به ۰.۳۹۸۸ دلار در ماه مه سال ۲۰۱۷ شد. داده های نمودار اریک نشان می دهد که XRP باید با یک افزایش ۷۷۸۴٪ به قیمت ۰.۳۹۸۸ دلار برسد. این افزایش، پیش از یک فاز تثبیت کوتاه و پیش از یک رالی تعیین کننده دیگر به ۳.۳۱ دلار، رخ داد.

افزایش بالقوه به $۳۶

با کاهش قیمت تا ۳.۳۱ دلار و ایجاد تغییرات قیمتی متعدد، XRP به یک الگوی تشکیل شده از ۵ موج دیگر فرود افتاد. این الگو تقریباً به پایان رسیده است و XRP در طول شش سال گذشته چهار موج را به اتمام رسانده است. نمودارها نشان می دهند که موج پنجم ممکن است باعث افزایش قابل توجهی در قیمت شود.

او پیش بینی می کند که قیمت ۷۶۳۷٪ افزایش پیدا کند، مشابه افزایش ثبت شده در اوایل سال ۲۰۱۷. در صورت تحقق، نمودار اریک به افزایش قریب الوقوع به سمت ۳۶ دلار اشاره می کند. اریک تنها چارتیستی نیست که انتظار افزایش XRP تا سطح ۳۰ دلار را دارد. قابل ذکر است، تحلیل گر CryptoInsightUK در سپتامبر گذشته افزایش قیمت را تا ۳۴ دلار پیش بینی کرد.

در حال حاضر قیمت XRP به مبلغ ۰.۴۸۵۰ دلار معامله می‌شود، که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته با یک درصد و هشتم کاهش یافته است. هدف این ارز در حال حاضر، بازگشت به قیمت ۰.۵۰ دلار و حفظ این محدوده است. این نقطه می‌تواند به عنوان نقطه انطلاق برای رشد بیشتر در زمان بهبودی بازار مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده