آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اتریوم به زودی شاهد حرکت تازه است؟

اتریوم به زودی شاهد حرکت تازه است؟

اتریوم به زودی شاهد حرکت تازه است؟

به گزارش زوم ارز، نشانه‌های اخیر نشان می‌دهند که سود باز اتریوم به میزان کمتری معامله شده است. این ممکن است برای قیمت دارایی تاثیر داشته باشد.

علاقه باز اتریوم از زمان سقوط خود به سمتی حرکت کرده است

 “علاقه باز” به تعداد کل قراردادهای مشتقات مرتبط با اتریوم در تمام صرافی‌ها اشاره دارد. هنگامی که ارزش این معیار افزایش می‌یابد، این بدان معنی است که سرمایه‌گذاران در حال حاضر فرصت‌های جدیدی را در این پلتفرم‌ها باز می‌کنند. به طور کلی، این نوع تحول می‌تواند منجر به افزایش اهرم کل بازار شود و در نتیجه، قیمت دارایی‌ها ممکن است نوسانات بیشتری را تجربه کند.

به عبارت دیگر، انخفاض در شاخص به معنای این است که سرمایه‌گذاران به دلایل مختلف یا به طور اختیاری موقعیت‌های خود را می‌بندند یا توسط پلتفرم خود نقد می‌شوند. این نوع افت قیمت ممکن است به همراه اقدامات خشن و ناخوشایندی همراه باشد، اما پس از پایان این افت، به دلیل کاهش اهرم، بازار ممکن است ثبات بیشتری بیابد.

در حال حاضر، یک نمودار وجود دارد که نشان می دهد چگونه علاقه به اتریوم در چند ماه گذشته افزایش یافته است. به نظر می‌رسد که اخیراً مقدار معیار به شدت کاهش یافته است.

همانطور که در شکل بالا مشاهده می‌شود، Ethereum Open Interest پیشتر به همراه قیمت دارایی یک افت شدید را نشان داد. این افت شاخص به طور طبیعی به دلیل کاهش دارندگان قراردادهای طولانی و کاهش قیمت اتفاق افتاده است.

با توجه به اینکه هزینه‌ها از زمان کاهش یافته‌اند، اغلب به صورت فرعی ثابت شده‌اند، بنابراین ارزش بهره نیز افزایش یافته است.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید.

هماهنگی کاهش یافته نشان‌دهنده امکان کاهش فعالیت در بازار در آینده است. به نظر می‌رسد بازار آماده استقامت مجدد موقعیت‌های خرید و فروش است که ممکن است باعث شروع یک حرکت جدید و تعیین‌کننده در بازار در هر جهت گردد.

یکی از عوامل مهم در بازار مشتقات، نرخ تامین مالی است که می‌تواند بر تغییرات قیمت آینده اتریوم تأثیر بگذارد. این نرخ وابستگی دارندگان قراردادهای مشتقه را که هزینه‌های دوره‌ای را برای یکدیگر پوشش می‌دهند، نظارت می‌کند.

سرعت سرمایه‌گذاری مثبت به این معنا است که صاحبان سرمایه برای حفظ جایگاه خود در معاملات بلندمدت به شورت‌ها پرداخت می‌کنند. به همین دلیل، تمایل به انجام معاملات خریداری وجود دارد. به همین ترتیب، اعداد منفی نشان‌دهنده نگریه و ناامیدی اغلب تریدرهای مشتقه است.

نمایشگر زیر نشان می دهد که اخیراً نرخ سرمایه گذاری اتریوم به رنگ قرمز در آمده است.

از نظر تاریخی، احتمال زیادی وجود داشت که بازار در جهت متفاوت از نظر اکثریت حرکت کند. بنابراین، بیانگری که نرخ تامین مالی منفی شده است می‌تواند نشانه‌ای خوب برای شروع هر گونه روند صعودی بالقوه باشد.

قیمت ETH

در چند روز گذشته، قیمت اتریوم به تدریج افزایش یافته است و در حال حاضر به مبلغ ۳۲۰۰ دلار رسیده است.

منبع: newsbtc.com


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده