آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تغییر قیمت‌های اتریوم به ارزش ۳۴۰۰ دلار به زودی رخ خواهد داد

تغییر قیمت‌های اتریوم به ارزش 3400 دلار به زودی رخ خواهد داد

تغییر قیمت‌های اتریوم به ارزش ۳۴۰۰ دلار به زودی رخ خواهد داد

به گزارش زوم ارز، به سرعت قیمت اتریوم در حال افزایش است و در منطقه مقاومت ۳۱۲۰ دلاری نشان می دهد. اتریوم ممکن است به حرکت خود ادامه دهد، مگر اینکه قیمت روزانه به زیر سطح ۳۰۳۰ دلار برسد.

  • اتریوم افزایش خود را به بالای منطقه مقاومت ۳,۱۵۰ دلار افزایش داد.
  • قیمت بالای ۳۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی مرتبط با پشتیبانی ۳۱۶۰ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD (فید داده از طریق Kraken) شکل می‌گیرد.
  • این جفت می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد، مگر اینکه خرس‌ها آن را به زیر منطقه ۳۰۳۰ دلار فشار دهند.

قیمت اتریوم در حال افزایش است

قیمت اتریوم با شروع یک موج بازیابی، به مانند بیت کوین، مقاومت ۳۰۰۰ دلاری را پشت سر گذاشت. اتریوم حتی از سطوح مقاومت ۳۰۵۰ دلار و ۳۱۲۰ دلار نیز عبور کرد و به منطقه مثبت حرکت کرد.

در هفتگی جدید، مبلغ ۳۲۳۴ دلار بالاترین مقدار معامله شده بود و در حال حاضر در حال تثبیت سود است. اندکی زیر سطح ۳۲۰۰ دلار کاهش یافت. اتر، با سقوط زیر سطح ۲۳.۶% فیبوناچی، از مبلغ ۳۱۲۰ دلار به بالاترین مقدار ۳۲۳۴ دلار کاهش یافت.

در حال حاضر، اتریوم با بیش از ۳۱۵۰ دلار معامله می‌شود و متوسط متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را ایجاد می‌کند. همچنین در نمودار ساعتی ETH/USD، یک خط روند صعودی با پشتیبانی ۳۱۶۰ دلار شکل گرفته است. این خط روند تقریباً به سطح اصلاح فیبوناچی ۶۱.۸٪ از ۳۱۲۰ دلار به ۳۲۳۴ دلار در افزایش اخیر مرتبط است.

سطح مقاومت نخست در نزدیکی ۳۲۱۰ دلار قرار دارد. در حال حاضر، مقاومت اصلی در نقطه ۳۲۳۵ دلار واقع شده است. اینگونه، مقاومت کلیدی بعدی در سطح ۳۲۸۰ دلار قرار دارد که اگر قیمت از این سطح عبور کند، ممکن است به سمت ۳۳۵۰ دلار افزایش یابد.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید.

بسته شدن با قیمت بالاتر از مقاومت ۳,۳۵۰ دلار ممکن است قیمت را به سوی مقاومت ۳,۵۰۰ دلار هدایت کند. اگر رشدی بیش از سقف ۳,۵۰۰ دلار روی دهد، اتریوم حتی ممکن است مقاومت ۳,۵۵۰ دلار را زیر سوال ببرد. حرکت هر چه بیشتری ممکن است اطلاعات کافی را فراهم کند تا اتریوم را به سمت منطقه مقاومت ۳,۷۲۰ دلار در روزهای آینده هدایت کند.

اصلاح نزولی در ETH؟

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۳۲۳۵ دلاری را شکست دهد، ممکن است یک اصلاح نزولی شروع شود. سطح حمایت اولیه در این مسیر نزولی حدود ۳۱۷۵ دلار است. اولین حمایت اصلی در نزدیکی منطقه ۳,۱۶۰ دلار و خط روند واقع شده است.

حداقل پشتیبانی در نزدیکی تا ۳,۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. اگر قیمت به زیر سطح حمایت ۳,۱۵۰ دلار برسد، احتمالاً فشار فروش افزایش خواهد یافت و باعث کاهش قیمت به ۳,۰۳۰ دلار می‌شود. واکنش های بیشتر ممکن است قیمت را به سرعت به سطح ۲,۸۵۰ دلار کاهش دهد.

MACD ساعتی نشان دهنده از دست دادن حرکت صعودی ETH/USD است.

RSI ساعتی در ETH/USD در حال حاضر زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح پشتیبانی اصلی به ارزش ۳,۱۵۰ دلار است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده