آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با عبور قیمت اتریوم از ۳۵۰۰ دلار، نهنگ هوشمند، بیت کوین را به اتریوم قبل از راه‌اندازی Dencun تعویض می‌کند!

با عبور قیمت اتریوم از ۳۵۰۰ دلار، نهنگ هوشمند، بیت کوین را به اتریوم قبل از راه‌اندازی Dencun تعویض می‌کند!

به گزارش زوم ارز، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، به رالی بازار کریپتو ملحق شده و سود هفتگی خود را به بیش از ۱۲ درصد افزایش داده است، با قیمتی بالای ۳۵۰۰ دلار. در حال حاضر، قیمت اتریوم با افزایش ۱.۴ درصدی در حدود ۱۴۷۵ دلار با ارزش بازاری حدود ۴۱۶ میلیارد دلار معامله می‌شود. در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات اتریوم با افزایش ۴۳ درصدی به بیش از ۱۶ میلیارد دلار رسیده است.”

نهنگ هوشمند به اتریوم می رود

ارقام آماری ارائه شده توسط ارائه دهنده داده های زنجیره ای LookonChain، تغییر قابل توجهی در فعالیت نهنگ ها را نشان می دهد. این فرد از یک موقعیت صعودی درباره بیت کوین به یک چشم انداز صعودی درباره اتریوم تغییر کرده است که در استراتژی سرمایه گذاری آنها یک محور استراتژیک است.

با توجه به داده های LookonChain، نهنگ هوشمند از تراکنش هایی استفاده کرد تا از احساسات جدید صعودی خود در مورد اتریوم بهره ببرد. در ابتدا، سرمایه گذار ۱۵۰۰ اتریوم را با ۸۸.۶۸ بیت کوین پیچیده که معادل تقریباً ۴.۵۸ میلیون دلار بود، با نرخ ۰.۰۵۹۱۳ در تاریخ ۲۶ فوریه مبادله کرد.

یک نهنگ هوشمند از موقعیت صعودی در BTC به موقعیت صعودی در ETH تغییر کرد!

سپس، او ۸۸.۶۸ WBTC را با ۱۵۹۷ اتریوم (معادل ۵.۵۷ میلیون دلار) با نرخ ۰.۰۵۵۵۴ در تاریخ امروز تعویض کرد و ۹۷ اتریوم (معادل تقریباً ۳۳۸,۰۰۰ دلار) به دست آورد.

به زودی، سرمایه گذار از فرصتی که توسط نوسانات پویا در بازار سرمایه ارائه شده برای سرمایه گذاری استفاده کرد و موقعیت خود را معکوس کرد. آنها ۸۸.۶۸ WBTC را به ۱۵۹۷ اتریوم با ارزش تقریبی ۵.۵۷ میلیون دلار با نرخ ۰.۰۵۵۵۴ در تاریخ امروز مبادله کردند. این منور استراتژیک منجر به سود ۹۷ اتریوم، معادل تقریباً ۳۳۸,۰۰۰ دلار شد.

All Eyes On Dencun Upgrade

جامعه کریپتو بهترین انتظارات خود را برای راه‌اندازی ارتقای Dencun در اتریوم دارد که فقط چند روز دیگر فاصله دارد. ارتقای Dencun با کاهش قابل توجه هزینه‌ها و پیچیدگی تراکنش‌های لایه ۲، اتریوم را تغییر خواهد داد.

هنگامی که Dencun راه‌اندازی می‌شود و قراردادهای تسویه حساب در تمام شبکه‌های لایه ۲ به‌روزرسانی می‌شوند، انتظار می‌رود که هزینه‌های گاز در اکثر لایه‌های ۲ به میزان قابل‌توجهی کاهش یابد، با شرط آنکه شبکه‌ها این صرفه‌جویی را به کاربران انتقال دهند.

این تبدیل از طریق “blobs” امکان‌پذیر شده است، که یک ویژگی جدید برای ذخیره‌سازی داده‌ها در اتریوم از طریق proto-danksharding معرفی می‌کند. در حال حاضر، ذخیره‌سازی دائمی داده‌ها در اتریوم بسیار گران است. با استفاده از proto-danksharding، داده‌های لایه ۲ را می‌توان به طور موقت برای حدود یک ماه ذخیره کرد و همان سطح امنیت را با هزینه کمتری ارائه داد.

تحلیلگران انتظار دارند که با موفقیت راه‌اندازی ارتقای Dencun، قیمت اتریوم به ۴۰۰۰ دلار افزایش یابد. رویداد اولیه مرتبط با رمزنگاری در این هفته درباره تصمیم SEC در مورد برنامه Fidelity Ethereum spot ETF خواهد بود. با این حال، نظر عموم در بازار این است که تأیید این برنامه بسیار غیرممکن است.

منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده