آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا خریداران می توانند قیمت اتریوم را به ۲۵۰۰ دلار برسانند؟🤔

آیا خریداران می توانند قیمت اتریوم را به ۲۵۰۰ دلار برسانند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم با افزایشی به بالای ۲,۳۵۰ دلار رسیده است و در حال حاضر نشانه های مثبتی از خود نشان می‌دهد. این می‌تواند سبب افزایش قیمت تا سطح ۲,۵۰۰ دلار شود.

اتریوم در حال افزایش شتاب صعودی بالای منطقه ۲,۳۵۰ دلاری قرار دارد. قیمت در حال حاضر بالای ۲,۳۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. در نمودار ساعتی ETH/USD (استفاده از داده‌های Kraken)، مقاومت نزدیک به ۲,۳۵۰ دلار در بالای کانال صعودی کلیدی شکسته شده است.

احتمالاً جفت اتریوم/دلار قادر خواهد بود که اصلاحی پایین تر داشته باشد، اما نزول ها ممکن است به زیر منطقه پشتیبانی ۲,۳۳۵ دلار محدود شوند.

قیمت اتریوم سبز می شود

قیمت اتریوم پایه‌ای بالاتر از سطح ۲,۲۲۰ دلار شکل گرفت و یک افزایش مناسب را آغاز کرد. ETH در مقابل بیت کوین عملکرد بهتری داشته و توانست موانعی نزدیک به سطح ۲,۳۵۰ دلار را برطرف کند.

در نمودار ساعتی ETH/USD، یک کانال صعودی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲,۳۵۰ دلار شکسته شد و گاوها (خریداران) این جفت را به سطح ۲,۴۰۰ دلار رساندند. اوج نزدیک به ۲,۳۸۹ دلار شکل گرفت و قیمت در حال حاضر در حال تثبیت سود است.

یک کاهش جزئی به زیر سطح ۲,۳۶۵ دلار نیز رخ داد. اتریوم به زیر سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از ۲,۲۸۲ دلار به بالاترین سطح ۲,۳۸۹ دلار سقوط کرد.

در حال حاضر، اتریوم بالای ۲,۳۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. در روند صعودی، اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲,۳۸۰ دلار قرار دارد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۲,۴۲۰ دلار است و در صورت عبور از آن، قیمت ممکن است به سمت مقاومت ۲,۴۸۵ دلار افزایش یابد.

منبع: ETHUSD در TradingView.com
منبع: ETHUSD در TradingView.com

 

اگر خریداران در عمل باقی بمانند، حتی می‌توانند قیمت را به بالای مقاومت ۲,۵۵۰ دلاری برسانند. در مورد اشاره شده، قیمت ممکن است تا سطح ۲,۵۵۰ دلار افزایش یابد.

افت دیگری در ETH؟

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۲,۳۸۰ دلاری را شکست دهد، ممکن است یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به سطح ۲,۳۵۰ دلار و خط روند کانال قرار دارد.

پشتیبانی کلیدی بعدی می‌تواند منطقه ۲,۳۳۵ دلار یا سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از ۲,۲۸۲ دلار نوسان پایین به ۲,۳۸۹ دلار باشد. در صورت حرکت واضح به زیر حمایت ۲,۳۳۵ دلار، قیمت ممکن است به سمت ۲,۲۵۰ دلار کاهش یابد. پشتیبانی اصلی می‌تواند در سطح ۲,۲۲۰ دلار قرار داشته باشد. هر ضرر بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲,۱۲۰ دلار برساند.

شاخص‌های فنی:

  •  MACD ساعتی: MACD برای ETH/USD در منطقه صعودی حرکت خود را از دست می‌دهد.
  •  RSI ساعتی: RSI برای ETH/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح پشتیبانی اصلی: ۲,۳۳۵ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۲,۳۸۰ دلار


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده