آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاهش دوباره قیمت اتریوم از سر گرفته می شود

کاهش دوباره قیمت اتریوم از سر گرفته می شود

کاهش دوباره قیمت اتریوم از سر گرفته می شود

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم به توانایی از برطرف کردن مقاومت ۳۷۲۰ دلاری نرسید. ارز دیجیتال ETH دوباره کاهش یافت و در حال حاضر با تهدید زیان بیشتر زیر سطح پشتیبانی ۳۵۵۰ دلار واقع شده است.

  • اتریوم کاهش جدیدی را از ناحیه مقاومت ۳۷۲۰ دلار آغاز کرد.
  • قیمت زیر ۳۶۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۶۸۰ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD (فید داده از طریق Kraken) در حال شکل گیری است.
  • در صورت بسته شدن زیر سطح حمایت ۳,۵۵۰ دلار، این جفت می‌تواند ضرر را افزایش دهد.

قیمت اتریوم دوباره کاهش یافت

قیمت اتریوم سعی کرد تا فراتر از سطح مقاومت ۳۶۵۰ دلاری بالا رود. اتریوم حتی به بالای ۳۷۰۰ دلار رسید اما باز هم اندکی خرس‌ها فعال بودند. نقطه بالاترین قیمت در ۳۷۱۰ دلار شکل گرفت و قیمت سپس شروع به کاهش کرد. این کاهش شدید به زیر سطوح ۳۶۶۰ دلار و ۳۶۵۰ دلار نیز ادامه پیدا کرد.

قیمت تشکیلی حدود ۳،۵۶۵ دلار برای اتریوم تعیین شده است و در حال حاضر در حال تثبیت ضرر می‌باشد، مشابه بیت کوین. اتریوم در حال حاضر زیر ۳۶۵۰ دلار قرار دارد و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

اگر در حالی که قیمت در حال نزول است، یک افزایش تازه یا موج بهبودی رخ دهد، ممکن است قیمت به سطح ۲۳.۶٪ اصلاح فیبوناچی نزدیک شود. این حرکت از ارزش ۳,۷۱۰ دلار به ۳,۵۶۵ دلار پایین‌تر، با مقاومتی در مسیر قرار می‌گیرد. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳,۶۴۰ دلار واقع شده است.

همچنین، یک خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به ۳۶۸۰ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD قابل مشاهده است. این خط روند نزدیک به سطح ۶۱.۸% فیبوناچی، اصلاحی از حرکت نزولی از نوسان ۳,۷۱۰ دلار به پایین به ۳,۵۶۵ دلار را نشان می‌دهد.

شکست صعودی از مقاومت ۳۶۸۰ دلار ممکن است باعث افزایش قیمت شود. مقاومت اصلی بعدی در سطح ۳۷۲۰ دلار قرار دارد، که اگر قیمت از آن عبور کند، می‌تواند به سمت ۳۷۵۰ دلار حرکت کرده و افزایش یابد. در صورتی که گاوها توانایی رسیدن به سطح ۳۷۵۰ دلار را داشته باشند، احتمالاً قیمت افزایشی داشته باشد و ممکن است مقاومت ۳۸۰۰ دلار را آزمایش کند. احتمالاً به دنبال سود بیشتر، اتر به سمت مقاومت ۳۸۸۰ دلار حرکت خواهد کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در صورت عدم توانایی اتریوم در نفوذ به سطح مقاومت ۳۶۵۰ دلار، ممکن است ادامه‌ی رشد را تجربه نماید. سطح حمایت اولیه در حالت نزولی نزدیک به ۳۵۵۰ دلار و سطح پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۳۵۲۰ دلار می‌باشد.

حداقل سطح پشتیبانی مبلغ ۳۵۰۰ دلار است. در صورت کاهش قیمت تا ۳۳۲۰ دلار، ممکن است به دلیل برخی حرکات زیرشاخه‌ای، نرخ به ۳۲۵۰ دلار کاهش یابد.

شاخص‌های فنی به عنوان معیارهای مهم برای اندازه‌گیری و ارزیابی عملکرد یک سیستم، فرایند یا محصول تعریف می‌شوند.

MACD ساعتی برای زوج ارز ETH/USD در حال افزایش در منطقه نزولی است.

RSI ساعتی برای زوج ارز ETH/USD در حال حاضر زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح پشتیبانی اصلی به ارزش ۳۵۵۰ دلار است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده