آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

خریداران می‌خواهند قیمت اتریوم را بالاتر از ۴۲۰۰ دلار ببرند!

خریداران می‌خواهند قیمت اتریوم را بالاتر از ۴۲۰۰ دلار ببرند!

به گزارش زوم ارز،  خریدارها قصد دارند قیمت اتریوم را به بالای ۴۲۰۰ دلار برسانند.

  • قبل از تصحیح کاهشی، اتریوم به بالاترین قیمت چند ماهه جدید بالای ۴۰۸۰ دلار معامله شد.
  • فعالیت میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در بازار با قیمت بالای ۴۰۰۰ دلار ادامه دارد.
  • مثلث انقباضی با مقاومت کلیدی در حد ۴۰۲۵ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD شکسته شده و این اتفاق نشان‌دهنده امکان افزایش قیمت است.
  • اگر قیمت اتریوم موفق به پاکسازی منطقه مقاومت ۴,۰۸۵ دلاری شود، انتظار می‌رود که این جفت افزایش قابل توجهی را تجربه کند.

اتریوم: ادامه رشد قیمت

اتریوم، مانند بیت‌کوین، به سمت مقاومت ۴۰۰۰ دلاری حرکت می‌کند. قبل از اصلاح کاهشی، اتریوم به بالاترین قیمت چند ماهه جدید بالای ۴۰۵۰ دلار معامله شد.

هرچند قیمت موقتاً زیر سطح ۴۰۰۰ دلار نزولی شد، اما گاوها همچنان در نزدیکی منطقه ۳۸۵۰ دلاری حضور داشته و حداقل قیمت در این دوره به ۳۸۳۰ دلار رسیده است. اکنون، قیمت در حال افزایش و حرکت به سمت مقاومت ۴۰۰۰ دلاری است.

مشخصات تجزیه و تحلیل فنی نشان می‌دهد که شکست مهمی در سطح ۴۰۸۸ دلار تا ۳۸۳۰ دلار انجام شده است و این نشان‌دهنده احتمال افزایش قیمت بیشتر است. با ادامه حضور قیمت بالاتر از سطح ۴۰۲۰ دلار، انتظار می‌رود که قیمت اتریوم به افزایش دیگری برسد. مقاومت نزدیک در حد ۴۰۸۵ دلار مشخص‌کننده روند صعودی است.

منبع: ETHUSD در TradingView.com
منبع: ETHUSD در TradingView.com

 

اولین سطح مقاومت اصلی حول سطح ۴۱۲۰ دلار قرار دارد. سپس، سطح مقاومت بعدی در حدود ۴۱۵۰ دلار است که اگر قیمت از آن بالاتر بروز کند، حرکت صعودی ممکن است آغاز شود. در این صورت، اتر می‌تواند به سمت سطح ۴۲۸۰ دلار حرکت کند. اگر حتی حرکتی بیشتر از مقاومت ۴۲۸۰ دلاری رخ دهد، اتریوم ممکن است به سمت مقاومت ۴۳۵۰ دلاری نیز پیشرفت کند. هرچند سود بیشتر ممکن است نیاز به آزمایش سطح ۴۵۰۰ دلار داشته باشد.

آیا نزول در ETH محدود است؟

اگر اتریوم نتواند سطح مقاومت ۴۰۸۵ دلاری را شکست دهد، ممکن است یک اصلاح نزولی آغاز شود. اولین سطح پشتیبانی در جهت نزولی حول سطح ۴۰۲۰ دلار واقع است.

اولین پشتیبانی مهم در نزدیکی منطقه ۳۹۶۵ دلار یا ۱۰۰ SMA ساعتی واقع شده است. پس از آن، پشتیبانی کلیدی ممکن است منطقه ۳۸۸۰ دلاری باشد. یک حرکت واضح به زیر حمایت ۳۸۸۰ دلار ممکن است به قیمت ۳۸۳۰ دلار منجر شود. دستیابی به هر ضرر بیشتر ممکن است به سطح ۳۷۴۰ دلار برساند.

شاخص‌های فنی

MACD ساعتی – آنالیز MACD برای ETH/USD در منطقه صعودی و در حال افزایش است.

RSI ساعتی – شاخص RSI برای ETH/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح پشتیبانی اصلی – ۳۹۶۵ دلار

سطح مقاومت اصلی – ۴۰۸۵ دلار

منبع:  newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده