آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اگر اتریوم مقاومت کلیدی را رد کند، قیمت اتریوم می‌تواند رشد خوبی داشته باشد.

اگر اتریوم مقاومت کلیدی را رد کند، قیمت اتریوم می‌تواند رشد خوبی داشته باشد.

اگر اتریوم مقاومت کلیدی را رد کند، قیمت اتریوم می‌تواند رشد خوبی داشته باشد.

به گزارش زوم ارز،

قیمت اتریوم در تلاش برای ایجاد موج جدید بالای منطقه ۳۴۰۰ دلار می‌باشد. ETH باید مقاومت ۳۵۸۰ دلار را بشکند تا بتواند به طور مستمر به ارتفاعات بیشتری دست یابد.

  • اتریوم توانست سطح پشتیبانی ۳۲۵۰ دلاری را دفاع کند و سودهای بالاتر نسبت به این سطح حفظ کند.
  • قیمت در حدود ۳۴۰۰ دلار حرکت کرده و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را معامله می‌کند.
  • در چارچوب ساعتی نمودار ETH/USD (فید داده از Kraken)، شکستی در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت ۳۴۰۰ دلار مشاهده شد.
  • اگر قیمت بیشتر از منطقه مقاومت ۳۵۰۰ دلار جابجا شود، اتریوم می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

افزایش جدید قیمت اتریوم

قیمت اتریوم بیش از حد مهم پشتیبانی ۳۲۵۰ دلار ثابت ماند. این ارز تشکیل پایه و از سطح مقاومت ۳۳۵۰ دلاری جهت افزایش جدید شروع کرد، همانند بیت‌کوین.

اتریوم به فوق‌العاده مقاومت ۳۴۰۰ دلاری صعود کرد. در نمودار ساعتی ETH/USD، شکستی در بالای خط روند نزولی با مقاومت ۳۴۰۰ دلاری مشاهده شد. اکنون، قیمت اتریوم بالای ۳۴۰۰ دلار تجارت می‌کند، همراه با میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته. در حالت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۵۰۰ دلار قرار دارد. این سطح در حدود ۷۶.۴% اصلاح فیبوناچی از حرکت نزولی ۳۵۸۷ دلار به پایین ۳۲۵۰ دلار می‌باشد.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳۵۵۰ دلار است. مقاومت کلیدی بعدی روی ۳۵۸۰ دلار قرار دارد که تجاوز به آن می‌تواند باعث تسریع در رشد قیمت گردد.

با افزایش به سطح ۳۷۲۰ دلار، اتریوم ممکن است به مقاومت ۳۸۸۰ دلاری نیز صعود کند اگر حرکتی بالاتر از مقاومت ۳۷۲۰ دلاری رخ دهد. در صورت دشواری اتریوم در پایین آوردن مقاومت ۳۵۰۰ دلاری، کاهش دیگری ممکن است شروع شود. پشتیبانی اولیه در حدود ۳۴۰۰ دلار و پشتیبانی اصلی نزدیک به ۳۲۵۰ دلار و سپس ممکن است منطقه ۳۰۶۰ دلاری برای پشتیبانی اصلی تلقی شود. ممکن است حرکت به زیر حمایت ۳۰۶۰ دلار قیمت را به ۳۰۰۰ دلار برساند و موجب کاهش قیمت به سطح ۲۸۸۰ دلار شود. در شاخص‌های فنی، MACD و RSI برای ETH/USD در منطقه صعودی و بالاتر از سطح ۵۰، به ترتیب در حال افزایش هستند.

این مطلب فقط برای اهداف آموزشی بوده و نظرات NewsBTC را ترجیحی ارائه نمی‌دهد. همچنین، هر گونه سرمایه‌گذاری همراه با خطرات است، بنابراین توصیه می‌شود قبل از هر تصمیمی، تحقیقات لازم را انجام دهید و از اطلاعات این وب‌سایت با دقت استفاده کنید.

منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده