آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تلاش اتریوم برای افزایش قیمت، اما انگیزه ای وجود ندارد

تلاش اتریوم برای افزایش قیمت، اما انگیزه ای وجود ندارد

تلاش اتریوم برای افزایش قیمت، اما انگیزه ای وجود ندارد

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم در تلاش است تا بالاتر از سطح مقاومت ۳,۴۵۰ دلار رشد کند و باید بالاتر از ۳,۵۵۰ دلار باشد تا بتواند موقتاً روند صعودی خود را ادامه دهد.

  • اتریوم به آرامی بالاتر از منطقه ۳,۴۵۰ دلار حرکت کرد.
  • قیمت بالای ۳,۴۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک شکست در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳,۴۱۵ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD (فید داده از طریق Kraken) وجود داشت.
  • این جفت باید سطوح مقاومت ۳,۵۲۰ دلار و ۳,۵۵۰ دلار را برای ادامه بالاتر از بین ببرد.

قیمت اتریوم با یک موج بهبود مناسب، از ابتدای ازایشی خود با شروع از بالای سطح ۳۴۰۰ دلار اغاز کرد. حتی ETH به اندازه‌ای که به سطح ۳,۴۲۰ دلار نیز کاهش یافت، به منطقه مثبت کوتاه مدتی مانند بیت کوین منتقل شد.

در نمودار ساعتی ETH/USD، یک نقطه شکست بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۳،۴۱۵ دلار قابل مشاهده بود. این جفت حتی به منطقه مقاومت ۳،۵۰۰ دلاری نیز رسید و آن را پشت سر گذاشت. اوج قیمت در حدود ۳،۵۱۶ دلار شکل گرفت و در حال حاضر در صورتی است که قیمت در حال تثبیت سود می‌باشد.

در حین پرواز قیمت به زیر سطح ۳۵۰۰ دلار نزولی پیش‌برد، اما با اتمام نقطۀ اصلاحی در سطح ۲۳.۶% فیبوناچی، دامنهٔ حرکت صعودی از کمترین نقطهٔ نوسان ۳۳۵۰ دلار به بالا تا ۳۵۱۶ دلار حفظ شد.

اتریوم در حدود ۳،۴۵۰ دلار معامله شده و متوسط متحرک ۱۰۰ ساعته را حفظ کرده است. عملکرد قیمت فعلی مثبت است و ترجیح می‌دهد که به افزایش بیشتر برسد. در حالت صعودی، قیمت در نزدیکی سطح ۳،۵۰۰ دلار با مقاومت مواجه شده است و اولین مقاومت اصلی در نزدیکی سطح ۳،۵۲۰ دلار قرار دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

مانع اصلی بعدی حدود ۳۵۵۰ دلار است. اگر قیمت بالاتر از این سطح بروز کند، ممکن است باعث افزایش قیمت به سمت مقاومت ۳۶۵۰ دلاری شود. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۳۷۲۰ دلار قرار دارد. اگر سقوط از این سطح رخ دهد، احتمالاً به قیمت روند صعودی خواهد داد و احتمالاً قیمت را بالاتر خواهد برد. افزایش بیشتر ممکن است اتر را به سمت منطقه مقاومت ۳۸۸۰ دلاری هدایت کند.

آیا افت در ETH محدود است؟

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۳۵۵۰ دلاری را شکست دهد، ممکن است یک تغییر مسیر نزولی را شروع کند. سطح حمایت اولیه در جهت نزولی حدود ۳۴۸۰ دلار قرار دارد. پشتیبانی اصلی اولیه نزدیک به منطقه ۳,۴۴۰ دلار و سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی در حرکت صعودی از ۳,۳۵۰ دلار به پایین ۳,۵۱۶ دلار واقع شده است.

حرکت واضح به سمت پایین به حمایت ۳,۴۲۰ دلار می‌تواند باعث رسیدن قیمت به ۳,۳۵۰ دلار شود. در نتیجه، احتمال وقوع ضرر بیشتر و کاهش سریع قیمت به سطح ۳,۳۲۰ دلار وجود دارد.

معیارهای تکنیکی

MACD ساعتی برای نرخ تبادل اتریوم به دلار در ناحیه صعودی به افزایش است.

راه حل سردرد اخلاقی – در حال حاضر شاخص استوکاستیک نسبت به اتریوم/دلار (ETH/USD) بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح پشتیبانی اصلی: ۳,۴۲۰ دلار


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده