آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تغییر نام سرویس اتریوم منجر به افزایش ۱۰ درصدی قیمت می‌شود، اما چرا؟

تغییر نام سرویس اتریوم منجر به افزایش 10 درصدی قیمت می‌شود، اما چرا؟

تغییر نام سرویس اتریوم منجر به افزایش ۱۰ درصدی قیمت می‌شود، اما چرا؟

به گزارش زوم ارز، با اعلام تغییر نام تجاری آینده خود، سرویس نام اتریوم (ENS) با تغییر ۱۰ درصدی افزایش تجربه قابل توجهی داشته است. در زمان تدوین این پست، قیمت ENS به اندازه ۲۶.۹ دلار است که نشان دهنده افزایش ۷.۲ درصدی در طول هفت روز گذشته است. با وجود تداول ۳۱.۶ میلیون ENS، ارزش بازار پروژه به ۸۴۴ میلیون دلار می‌رسد.

تغییر نام سرویس نام اتریوم باعث افزایش 10 درصدی قیمت می شودبر خلاف DNS های سنتی، ENS با استفاده از قراردادهای هوشمند و یک DAO مستقل تحت نظارت قرار می‌گیرند که اطمینان حاصل می‌کند که دیگر از کنترل مرکزی خارج می‌شوند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

آخرین رشد انتساب ENS به عنوان پیگیری اعلامیه ارائه شده در تاریخ ۲۶ ژوئن X درباره تغییر نام تجاری آینده برای ENS می‌باشد.

EthCC، بزرگترین کنفرانس سالانه اتریوم در اروپا، توسط انجمن برگزار می شود و از تاریخ ۸ تا ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۴، به منظور جمع آوری ذهن های برجسته در حوزه اتریوم و بحث درباره آینده اکوسیستم اتریوم برگزار خواهد شد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

افزایش نهادهای مالی الکترونیکی (ENS) وقتی روی می‌دهد که Cryptorphic، یک تحلیل‌گر، توجه کرده است که ENS از یک الگوی صعودی مثلثی خارج شده و به احتمال زیاد برای یک افزایش بین ۸۰% تا ۹۰% آماده شده است.

در تحلیل اخیر خود در تاریخ ۲۸ ژوئن، جان مارکز به نکته اشاره کرد که ENS در حال بهبود قرار دارد و احتمالاً می‌تواند با هدف قیمت ۷۶.۱۲۱ دلار یا بیشتر، افزایش بیش از ۱۸۰ درصدی را تجربه کند.

مارکس نیز اشاره کرد که کاهش اخیر و همراه با آن افزایش حجم خرید، ممکن است منجر به تقویت موقعیت توکن شود و امکان پیدا کردن سودهای قابل توجهی را ایجاد کند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده