آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش قیمت اتریوم به بیش از ۳۰۰۰ دلار، سرمایه گذاران این ارز سود بیشتری دریافت کردند

آیا عبور از سقف 3220 دلار برای اتریوم امکان پذیر است؟

با افزایش قیمت اتریوم به بیش از ۳۰۰۰ دلار، سرمایه گذاران این ارز سود بیشتری دریافت کردند

به گزارش زوم ارز، در حال حاضر، اتریوم سعی دارد تا قدرتمندتر از سطح حمایت مهم مالی و روانی ۳۰۰۰ دلار حفظ شود. احتمالاً تنها زمانی این امر ممکن است که دارندگان اتریوم تصمیم دهند از فروش خود اجتناب کنند و اتهام دقیقاً همین است.

سرمایه گذاران اتریوم به HODL می روند

قیمت اتریوم که در حدود ۳,۱۷۷ دلار قرار دارد، بالای کف حمایتی ۳,۰۰۰ دلار قرار دارد. به نظر می‌رسد که دارندگان اتریوم اکنون تمایل به صعود بیشتر نسبت به گذشته دارند، زیرا انعطاف‌پذیری و تغییرات قابل مشاهده از تغییرات در عرضه و رفتار نشان دهنده این موضوع است.

سپرده‌های فعال نشانگر آدرس‌های یکتا هستند که از کیف پول شخصی خود به صرافی‌ها منتقل می‌شوند، و منجر به کاهش محتمل فروش در طول هشت ماه گذشته شده است، که آخرین مورد آن در سپتامبر ۲۰۲۳ رخ داده است.

سپرده‌های فعال اتریوم. منبع: Santiment
سپرده‌های فعال اتریوم. منبع: Santiment

علاوه بر این، استقامت در اتریوم همچنین افزایش یافته است، با جابه‌جایی عرضه از دارندگان کوتاه‌مدت به میان‌مدت. امواج Hodl نشان می‌دهد که کیف‌پول‌هایی که ETH را برای یک ماه تا یک سال نگه‌می‌دارند، ۲.۳ درصد افزایش عرضه خود را در ماه گذشته نشان داده‌اند.

همچنین، آدرس‌هایی که ETH را برای مدت یک هفته تا یک ماه نگه داشته‌اند، شاهد خروجی‌هایی به نسبت ۲.۲٪ از تامین ETH در گردش بوده‌اند. این نشانگر انتقال ETH از فروشندگان پتانسیل به افرادی است که تمایل دارند از فروش ناگهانی خودداری کنند و آن را در دست داشته باشند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

این کاهش در تسلط صاحبان سرمایه در دوره‌های کوتاه مدت نشان می دهد که باور سرمایه‌گذاران به افزایش قابل توجه می‌باشد.

امواج اتریوم HDOL. منبع: Glassnode
امواج اتریوم HDOL. منبع: Glassnode

پیش‌بینی قیمت ETH: 3000 دلار نگه داشته

قیمت اتریوم در حدود ۳۰۰۰ دلار، که به عنوان سطح حمایت اصلی شناخته می شود، اکنون بالاتر از این مقدار قرار دارد و همزمان با بازگردانی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی است. این سطح از فیبوناچی به عنوان یک سطح حمایت بحرانی شناخته می شود و از دست دادن آن می تواند پتانسیل بهبود را کاهش دهد. بنابراین، حفظ قیمت بالاتر از ۳۰۰۰ دلار برای اتریوم بسیار حیاتی است، زیرا با توجه به حمایت قوی سرمایه گذاران، پیامدهای مثبتی قابل پیش بینی است.

با ادامه رشد قیمت، اتریوم ممکن است از سطح ۳۸.۲ درصدی فیبوناچی عبور کند. تقویت این حمایت می‌تواند اتریوم را به وضعیتی برساند که بتواند مقاومت بلاک بین ۳۵۸۲ تا ۳۸۲۹ دلار را شکست.

تحلیل قیمت اتریوم. منبع: TradingView
تحلیل قیمت اتریوم. منبع: TradingView

با این حال، احتمالاً اگر پشتیبانی مالی به مقدار ۳۰۰۰ دلار از بین برود، اتریوم با احتمال زیاد به قیمت ۲۵۳۹ دلار اصلاح می‌شود. این کاهش تنها صعود موقت را باطل می‌کند و ممکن است زیان سرمایه‌گذاران را بیشتر کند.

منبع: beincrypto. com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده