آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مقاومت حیاتی ۳۰۰۰ دلاری را اتریوم بالاخره می شکند، بعد چه می شود؟

آیا عبور از سقف 3220 دلار برای اتریوم امکان پذیر است؟

 مقاومت حیاتی ۳۰۰۰ دلاری را اتریوم بالاخره می شکند، بعد چه می شود؟

به گزارش زوم ارز، بعد از یک سفر طولانی، اتریوم (ETH) نهایتاً توانست از حداقل قیمت ۳۰۰۰ دلاری، که از نظر روانی حائز اهمیت است، عبور کند. این موفقیت هرچند به‌انگیزه‌ای است، اما به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود که احتیاط کنند، زیرا بادهای مخالف در انتظار آنهاست.

با وجود ارتباط نزدیک آن با بیت کوین، توقعات قیمت اتریوم در این دوره رشدی فعلی نسبت به بیت کوین کمی ناامید کننده بوده است. در حالی که بیت کوین به رکورد بالاترین قیمت خود رسید و قیمت جدید را بیش از ۷۳۰۰۰ دلار تعیین کرد، اتریوم با بیش از ۴۰ درصد کمتر از رکورد بالاترین قیمت خود معامله شد.

تازه امروز خوشحالم که می‌توانم این متن را برای شما بازنویسی کنم. در گذشته، سطح قیمت ۳۰۰۰ دلار برای اتریوم بسیاری از مخاطبان یک آسیب قابل توجه تلقی می‌شد. از تاریخ ۱۷ آوریل، اتریوم حداقل شش بار تلاش کرده است تا از حاشیه قیمت ۳۰۰۰ دلار عبور کند، اما موفقیتی در این زمینه نداشته است و همواره با شکست روبرو شده است.

 مقاومت حیاتی 3000 دلاری را اتریوم بالاخره می شکند، بعد چه می شود؟
 مقاومت حیاتی ۳۰۰۰ دلاری را اتریوم بالاخره می شکند، بعد چه می شود؟

از پایین ترین سطح ۲,۹۲۵.۰۹ دلار، اتریوم با بازی هوشمندانه توانست به سطح حالی خود برسد، اما این موضوع ممکن است هم اکنون منتفی شود. نیاز به خواندن علائم کلی بازار نشان می دهد که قیمت اتریوم در حال کاهش است و حجم معاملات با کاهش ۱۱.۹۲ درصد به ۱۳,۶۵۳,۹۷۱,۰۰۷ دلار رسیده است.

اتریوم در حال آزمایش تورنسل بزرگ است که ممکن است ارزش آن را افزایش دهد یا دستاورد آن را به چالش بکشد. با اینکه دلیل واضحی برای افزایش قیمت مشخص نشده است، اما کاهش قیمت توجیح پذیر است.

به دلیل نیاز کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به تعریف اتریوم به عنوان امنیت، احتمالا منتظر هستند که تنظیم کننده برنامه های مختلف ETF‌های مرتبط با اتریوم را تصویب کنند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در حال حاضر، صنعت به طور گسترده در مورد نظر احتمالی SEC ایالات متحده درباره این پیشنهاد تقسیم شده است. اما، تحلیلگران عمومی معتقدند که احتمال تصویب آن به طور قابل توجهی کم است. اگر SEC تصمیم به رد ETF اتریوم بگیرد، این ممکن است منجر به افزایش موجب در کاهش کلی قیمت شود.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها