آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همراه با تایید ETF اتریوم، قیمت اتریوم در حال افزایش است

همراه با تایید ETF اتریوم، قیمت اتریوم در حال افزایش است

همراه با تایید ETF اتریوم، قیمت اتریوم در حال افزایش است

به گزارش زوم ارز، یک ETF مرتبط با اتریوم به طور رسمی تصویب شده و قیمت این ارز دیجیتال به ۳۹۴۵ دلار افزایش یافته است. این تایید ممکن است باعث افزایش قیمت اتریوم و بخش ارزهای دیجیتال مرتبط با آن شود. وجود سه بخش رمزنگاری دیجیتال که ممکن است تحت تأثیر تصویب ETF اتریوم قرار بگیرند، قابل توجه است.

  • لایه ۲ اتریوم: پس از تایید ETF، انتظار افزایش توکن‌هایی مانند Arbitrum، Optimism و Mantle را داشته باشید.
  • Ethereum Coin Memes: سکه‌های Meme مانند Shiba Inu، Pepecoin و Floki Inu می‌توانند رشد قابل توجهی را تجربه کنند.
  • بازسازی اتریوم: با تأیید ETF، پروتکل‌های بازسازی مجدد مانند EigenLayer بازدهی بیشتری را برای دارندگان اتریوم نوید می‌دهد.

Ethereum پیشرفته Layer-2

لایه ۲ به عنوان یک پروتکلی است که هدف اصلی آن کمک به مقیاس پذیری شبکه اتریوم است. این لایه پتانسیل دارد که پس از تایید ETF، ارزش اتریوم به طرز قابل توجهی افزایش یابد. اگرچه اتریوم (ETH) نشان داده است که قدرت قیمتی قابل توجهی دارد، احتمال وجود دارد که سود حاصل از نوسانات قیمت به سمت توکن‌های حاکمیت لایه ۲ کاهش یابد.

توکن‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند شامل Arbitrum (ARB)، Optimism (OP) و Mantle (MNT) هستند. در سال جاری، توکن‌های جدیدی مانند Mode Network (MODE)، StarkNet (STRK) و Manta Network (MANTA) نیز به بازار عرضه شده‌اند که ممکن است ارزش توجه به آن‌ها را داشته باشد. علاوه بر پروژه‌های لایه دویی که پیشتر دارای نشانه‌های حاکمیتی بودند، سایر پروژه‌ها از لایه دو، از جمله zkSync (ZK)، Blast (BLAST) و Base، دارای پتانسیل توسعه و موفقیت در بازار هستند.

در هینز، دیگر توکن‌های شبکه اتریوم با سرمایه زیر ۱ میلیارد دلار ممکن است بالاترین پتانسیل صعودی را داشته باشند، اما همچنین دارای خطرات بیشتری هستند. این توکن‌های شامل Maga (TRUMP)، Mog (MOG)، Apu Apustaja (APU) و Wojak Coin (WOJAK) می‌شوند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

بازسازی بنای اتریوم

اجرای دوباره اتریوم یک بخش جدید است که همچنین یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان در کل ارزش قفل شده (TVL) در دسته DeFi محسوب می‌شود. این بومه این قابلیت را دارد که پس از تأیید ETFها، ارزش قفل شده را تجربه کند، زیرا منبع بازدهی اضافی برای دارندگان اتریوم ایجاد خواهد کرد.

EigenLayer، پروتکل پیشتاز این حوزه، به دومین پروتکل بزرگ در جامعه TVL با ارزش ۱۸.۷ میلیارد دلار، پس از پروتکل Lido staking تبدیل شد. EigenLayer توکن EIGEN را راه‌اندازی کرده است، اما تا سپتامبر ۲۰۲۴ تجارت پذیر نخواهد بود. علاوه بر این، پروتکل‌های متمرکز جمع‌آوری سرمایه وجود دارند که توکن‌های حاکمیتی مانند Ether.fi (ETHFI) و Renzo Protocol (REZ) را به بازار عرضه کرده‌اند. پروتکل های دیگری که دارای نشانه‌های خود هستند، شامل Kelp DAO، Swell Network، Puffer Finance، Eigenpie و Bedrock می‌باشند.

آینده بخش‌های رمزنگاری اتریوم پس از تأیید ETF امیدوارکننده به نظر می‌رسد. پروتکل‌های لایه ۲، میم کوین‌ها و بخش‌های بازسازی احتمالاً رشد قابل‌توجهی را تجربه خواهند کرد. این تأیید نشان‌دهنده عصر جدیدی از فرصت‌ها و نوآوری در صنعت کریپتو است و راه را برای پیشرفت‌های هیجان‌انگیز و پیشرفت پایدار هموار می‌کند.

منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده