آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش Finder:  ممکن است اتریوم در سال ۲۰۲۴ به سطح ۵۳۰۰ دلار برسد!

گزارش Finder: ممکن است اتریوم در سال ۲۰۲۴ به سطح ۵۳۰۰ دلار برسد!😳

گزارش Finder:  ممکن است اتریوم در سال ۲۰۲۴ به سطح ۵۳۰۰ دلار برسد!

به گزارش زوم ارز، پیش‌بینی می‌شود که اتریوم در سال ۲۰۲۴ به بالاترین سطح خود نزدیک شود و این نگرانی‌ها ارزش ETH را به حدود ۴۸۸۷ دلار تعیین می‌کنند. این پیش‌بینی کمی کمتر از اوج قبلی ETH در نوامبر ۲۰۲۱، که حدود ۴۸۹۲ دلار بود، است. این پیش‌بینی‌ها براساس گزارشی از Finder که شامل نظرات ۴۰ کارشناس صنعت است، ارائه شده است. همچنین در این گزارش، پیش‌بینی می‌شود که در طول سال ۲۰۲۴، ETH ممکن است به سطح ۵۳۰۰ دلار برسد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اگرچه پیش‌بینی‌ها متنوع است، اکثریت قابل توجهی از کارشناسان (۷۱٪) توصیه به خرید ETH در این زمان دارند، ۲۶٪ توصیه به نگه‌داشتن آن داشته و تنها ۳٪ پیشنهاد می‌دهند که فروش کنید. این نشانگری از نگرانی‌های کلی مثبت درباره عملکرد ETH در سال آینده است.

تصویر: یاب
تصویر: یاب

مایتش شاه، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Omnia Markets Inc.، به طور خوشبینانه درباره چشم انداز اتریوم صحبت می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که قیمت آن تا پایان سال ۵۰۰۰ دلار و تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت. شاه این رشد بالقوه را به افزایش علاقه مردم به این ارز مربوط می‌دهد و معتقد است که پس از تأیید ETF‌های بیت کوین اسپات، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، از جمله اتریوم، نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت زیرا سرمایه‌گذاران به دنبال تنوع در پرتفوی خود هستند.

به طرف مقابل، جوزف راچینسکی، آینده‌پژوهی از Joe Technologist, Consulting & Media، با محافظه‌کارتر بودن تخمین می‌زند و پیش‌بینی می‌کند که اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۴ به قیمت ۳۹۰۰ دلار و تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۵۶۰۰ دلار خواهد رسید. راچینسکی بر تأثیر مثبت ETF‌های بیت کوین و Ethereum تأکید می‌کند و این راکتور‌های اصلی می‌داند که می‌توانند ارزش اتریوم را به سمت بالا هدایت کنند.

الکساندر کوپتسیکویچ، تحلیلگر ارشد بازار در FxPro، و نیک رانگا، تحلیلگر ارشد ارزهای دیجیتال و فارکس در ForexTraders.com، هر دو پیش‌بینی می‌کنند که اتریوم تا پایان سال با قیمت ۳۵۰۰ دلار خاتمه خواهد یافت و کوپتسیکویچ پیش‌بینی می‌کند که ارزش آن تا سال ۲۰۲۵ به ۵۵۰۰ دلار افزایش خواهد یافت. هر دو تحلیلگر به تأیید اخیر ETF‌های بیت کوین به عنوان یک علامت مثبت برای اتریوم اشاره می‌کنند و این نشان می‌دهد که احتمالاً یک ETF اتریوم نیز در آینده وجود خواهد داشت.

دیگر، دیمیتریوس سالامپاسیس، مدرس ارشد دانشگاه فناوری سوئینبرن، دیدگاهی حذرانه دارد و پیشنهاد می‌دهد که به دلیل چالش‌های فعلدیدگاه دیمیتریوس سالامپاسیس، مدرس ارشد دانشگاه فناوری سوئینبرن، محتاط‌تر است و پیشنهاد می‌دهد که اتریوم ممکن است تا پایان سال به دلیل چالش‌های جاری شبکه، اندکی به ۲۵۰۰ دلار افزایش یابد.


منبع: cryptobriefing.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده