آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاهش خطرات با رسیدن قیمت اتر به بالای ۴۰۰۰ دلار

کاهش خطرات با رسیدن قیمت اتر به بالای ۴۰۰۰ دلار

کاهش خطرات با رسیدن قیمت اتر به بالای ۴۰۰۰ دلار

به گزارش زوم ارز، مطابق تجزیه و تحلیل Coinidol.com، قیمت اتریوم از زمان عبور از سطح ۳۸۰۰ دلار همچنان در حال افزایش است.

تحلیل بلند مدت قیمت اتریوم: صعودی

در تاریخ ۸ مارس، بزرگترین آلتکوین (احتمالاً اتریوم) افزایش قیمت یافت و به فراز آستانه روانی ۴۰۰۰ دلار رسید. اما روند صعودی زیر سقف ۴۰۰۰ دلار متوقف شده است و قیمت به حمایت ۳۸۰۰ دلار و میانگین سه هفته‌ای SMA رسیده است. در حال حاضر، بزرگترین آلتکوین به منطقه خرید بیش از حد بازار رسیده است و حرکت قیمت‌ها به سرعت کاهش یافته است. در لحظه نگارش این مقاله، قیمت اتریوم ۳۹۰۹ دلار است.

با توجه به حضور کندل‌های دوجی و نبود شمع‌های قوی در حالت صعودی، احتمال حرکت قیمت به سمت بالا کمتر است. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها موفق شوند میانگین سه هفته‌ای SMA یا حمایت ۳۸۰۰ دلار را شکست دهند، اتریوم به سمت کاهش حرکت خواهد کرد. در این صورت، قیمت این ارز دیجیتال به سمت پایین و به سطح کمترین ۳۶۰۰ دلار هدایت خواهد شد.

تجزیه و تحلیل شاخص های اتریوم

با ورود بازار به منطقه خرید بیش از حد، نوارهای قیمت به سمت بالاتر حرکت کرده و به نزدیکی میانگین سه هفته‌ای SMA رسیده‌اند. این موقعیت نشان می‌دهد که فروشندگان در منطقه بیش از حد خرید بازار حضور دارند و احتمال سقوط قیمت اتریوم وجود دارد. علامتی که بر این امر توجه می‌کند، میله‌های قیمت با شمع‌های دوجی کوچک و نامشخص است. این شرایط باعث شده‌اند معامله‌گران وارد مرحله تردید شوند و احتیاط بیشتری در انجام معاملات خود داشته باشند.

نشانگرهای فنی:

سطوح مقاومت کلیدی – ۴۰۰۰ دلار و ۴۵۰۰ دلار

سطوح پشتیبانی کلیدی – ۳۵۰۰ دلار و ۳۰۰۰ دلار

نمودار اتریوم
نمودار اتریوم

جهت بعدی اتریوم چیست؟

بعد از رسیدن اتریوم به سطح بالای ۴۰۰۰ دلار در بازار آلتکوین، قرار گرفتن در یک محدوده باریک قرار گرفته است. در نمودار ۴ ساعته، قیمت‌ها به آرامی به سمت بالای ۳۸۰۰ و ۴۰۰۰ دلار حرکت کرده‌اند. قیمت اتریوم در حال حاضر بالاتر از سطح پشتیبانی فعلی تثبیت شده است. همچنین، قیمت این ارز دیجیتال در آستانه سقوط زیر میانگین سه هفته‌ای SMA قرار دارد. وجود یک شکاف زیر میانگین سه هفته‌ای SMA به خرس‌ها برتری می‌دهد و احتمال کاهش قیمت را افزایش می‌دهد.


منبع: coinidol. com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده