آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پلتفرم‌های استیکینگ مایع: اتر قفل شده به ارزش ۵۴.۳۴ میلیارد دلار در ۶۴ روز افزایش یافت

پلتفرم‌های استیکینگ مایع: اتر قفل شده به ارزش ۵۴.۳۴ میلیارد دلار در ۶۴ روز افزایش یافت

به گزارش زوم ارز، حجم و ارزش مشتقات استیکینگ مایع از ابتدای سال به طور قابل توجهی افزایش یافته است و از تاریخ ۶ ژانویه، ۱.۵۶ میلیون اتر به پروتکل‌های LSD اضافه شده است. ارزش کل اتریوم ذخیره شده در دو ماه گذشته نیز با افزایش ۲۶.۸۵ میلیارد دلار، به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

بازار LSD شکوفا شد: هلدینگ اتریوم از نقطه عطف ۵۴ میلیارد دلار عبور کرد

در هفته گذشته، قیمت اتریوم با یک افزایش ۱۲.۵٪ مواجه شده و در طول ماه گذشته نیز با یک افزایش ۵۶.۹٪ روبه‌رو شده است. در حال حاضر، اتریوم با قیمتی بیش از ۳۹۰۰ دلار در هر سکه در ساعت ۵:۱۵ بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه در حال معامله است. این افزایش قیمت ETH باعث رسیدن ارزش دارایی‌های مشتقات سرمایه‌گذاری مایع به ۵۴.۳۴ میلیارد دلار شده است، که بیش از نیمی از ارزش کل پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز را تشکیل می‌دهد.

با تحلیل داده‌ها مشخص شده است که در ۶۴ روز گذشته، ۱.۵۶ میلیون اتریوم از تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۴، انباشته شده است. در آن روز، ۱۲.۳۱ میلیون اتر ایمن شده بود که در حال حاضر به ارزش ۲۷.۴۹ میلیارد دلار است. به طور کلی، تعداد اتریوم ایمن شده تاکنون به ۱۳.۸۷ میلیون اتر با ارزش ۵۴.۳۴ میلیارد دلار افزایش یافته است، که نشان دهنده افزایش ۲۶.۸۵ میلیارد دلاری است. از این مقدار، ۷۱.۰۴٪ اتریوم تحت مدیریت Lido Finance است که ۹.۸۵ میلیون اتر را در اختیار دارد و Rocket Pool با ۱.۱۳ میلیون اتر به ارزش ۴.۴۱ میلیارد دلار در رتبه دوم قرار دارد.

علاوه بر Lido و Rocket Pool، Binance، Mantle و Stakestone نیز اهمیت زیادی دارند اما هر کدام کمتر از ۱ میلیون اتر را مدیریت می‌کنند. پروتکل مشتق استیکینگ مایع Binance نظارت بر ۸۹۱,۸۸۱ اتر دارد، در حالی که پلتفرم Stakestone دارای ۳۳۹,۴۲۲ اتر است. دیگر نهادهای قابل توجه شامل Frax، Swell، Coinbase، Stader و Stakewise هستند که Mantle با ۲۵.۷۸٪ رشد بیشترین رشد را در ۳۰ روز گذشته تجربه کرده است. Frax و Coinbase به ترتیب با کاهش ۳.۷۹٪ و ۱.۹۵٪ روبه‌رو شده‌اند.

از زمان معرفی، پروتکل‌های استیکینگ مایع جمعیت قابل توجهی از طرفداران را به خود جلب کرده‌اند و میلیون‌ها اتر در پلتفرم‌های LSD در جریان هستند. در حالی که Lido همچنان راز لحاظ رهبری، این پروتکل‌ها همچنان به لیدو پیشتازی می‌کنند، اما رقبای آن به تدریج در حال پیشرفت هستند.

نظر شما در مورد رشد LSDها در سال ۲۰۲۴ چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.


منبع: news.bitcoin.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده