آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تأیید فهرست ETF اتر باعث می شود میلیاردها دلار به پروتکل بازسازی مجدد Ether.Fi سرازیر شود

تأیید فهرست ETF اتر باعث می شود میلیاردها دلار به پروتکل بازسازی مجدد Ether.Fi سرازیر شود

تأیید فهرست ETF اتر باعث می شود میلیاردها دلار به پروتکل بازسازی مجدد Ether.Fi سرازیر شود

به گزارش زوم ارز، حدود ۱ میلیارد دلار ارز دیجیتال اتریوم (ETH) در طی ده روز گذشته به پلتفرم Ether.fi وارد شده است. در هفته گذشته، مقدار توکن اصلی پروتکل با یک افزایش ۴۱ درصدی مواجه شد.

مدیر عامل Ether.fi بیان کرد که تایید ETF به تغییر داستان‌های مربوط به اتریوم و قراردادهای هوشمند کمک می‌کند.

به اخرین ۱۰ روز، بیش از ۲۷۰۰۰۰ اتر (معادل ۹۹۵ میلیون دلار) به Ether.fi واریز شده است. این جریان ورودی، به همراه افزایش اخیر قیمت اتر، باعث انگیزه‌بخشی به پروتکل شده و ارزش کل TVL آن از ۴ میلیارد دلار به ۵.۴ میلیارد دلار افزایش یافته است. این افزایش به عنوان بیشترین مقدار تاکنون، مطابق با اظهارات DefiLlama است.

Restaking یک روش است که توسط معامله‌گران برای کسب بازده اضافی از سرمایه‌گذاری‌هایشان در اتریوم، استفاده می‌شود. در حال حاضر، Ether.fi به معامله‌گران بازدهی سالیانه ۳.۴۸٪ ارائه می‌دهد و این امکان وجود دارد که با استفاده از صندوق مایع محصول، یک ۱۵.۱٪ اضافی نیز به دست آورند.

افزایش فعالیت‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران تمایل دارند به اکوسیستم اتریوم سراغ بروند و از طرف دیگر مد نظر آن‌ها این است که آیا سهام‌داری ممکن است به تحقیق و توسعه محصولات ETF در آینده بپردازد یا خیر.

مایک سیلاگادزه، مدیر عامل شرکت Ether.fi، به وبسایت CoinDesk اظهار کرد که قبل از آغاز شدن اجرای ETF‌های اتر و پرداخت سود به سهامداران برای ایجاد بازدهی، “مسئله زمان” مهم خواهد بود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

سیلاگادزه گفت: «فکر می‌کنم این سؤال وجود دارد که آیا شرط‌بندی، به‌ویژه شرط‌بندی مایع، ETH را به یک اوراق بهادار تبدیل می‌کند یا خیر». “من فکر می کنم چگونه شروع می شود این است که شما ETH ETF هایی خواهید داشت که یا با قرارداد منعقد شده اند یا زیرساخت های خود را اجرا می کنند، آن گره ها سازگار و سانسور خواهند شد و همه این موارد، اما بازدهی خوبی خواهد داشت. تنظیم مجدد بسیار پیچیده‌تر است

سیلاگاد زیاد کرد که تأیید SEC به تغییر در داستان کمک می کند زیرا اطلاعات بیشتری از اتریوم و قراردادهای هوشمند به افراد منتقل می شود.

سیلاگادزه گفت: «این فقط آگاهی بیشتر است. “بسیاری از افراد پیشرفته می دانند که ریستاکینگ چیست؛ آنها فقط راهی برای دسترسی به آن یا تخصیص به این دارایی ندارند. بنابراین فکر می کنم این به تغییر روایت کمک می کند زیرا افراد بیشتری از چیستی اتریوم آگاه می شوند.”

به دلیل ورود جریان‌های اخیر، توکن بومی Ether.fi (ETHFI) از افزایش ۴۱ درصدی برخوردار بوده است در طول هفته جاری. این عملکرد بهتر از رشد ۵.۲ درصدی شاخص CD20 CoinDesk در همان بازه زمانی بوده است.

منبع: coindesk.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده