آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم کلاسیک در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت اتریوم کلاسیک را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: تحلیل اتریوم را می توانید به صورت روزانه در سایت زوم ارز مطالعه نمایید.

 

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اتریوم کلاسیک در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان لطفاً متن را با دقت بخوانید و به نکات گفته شده توجه کنید. خدمتتان عرض کردیم باکس‌های قرمز را به عنوان مقاومت و باکس‌های سبز را به عنوان حمایت در نظر داریم و اگر با دقت چارت نگاه کنید ،متوجه می‌شوید که مدتی قیمت بین باکس سبز و باکس قرمز اول به صورت رنج حرکت کرده، که در ادامه باکس قرمز به طرف بالا بریک شده و پس از تشکیل پولبک ،طبق انتظاری که داشتیم، قیمت به طرف باکس قرمز دوم نیز شروع به رشد کرده است.
دوستان در حال حاضر نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که کندل‌های قرمز فعلی را ،اصلاحی و موقت می‌دانیم و با مشاهده الگوهای بازگشتی و صعودی در تایم فریم روزانه، انتظار داریم قیمت مجدد شروع به رشد کرده و به باکس قرمز دوم نیز برسد. اما نکته مهم دیگری که می‌بایست به آن توجه کنید این است که باکس قرمز اول که در گذشته مقاومت بوده حال نقش حمایت را به خود گرفته و اگر آن ناحیه از دست برود، قیمت می‌تواند تا باکس سبز نیز افت پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز OKB هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETC امروز 26 فروردین 1403
تحلیل ETC امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اتریوم کلاسیک در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیلمان نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته و دقیقاً طبق انتظاری که داشتیم ،قیمت در حال حرکت است. اما لطفاً متن را با دقت بخوانید .خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز کم رنگ ،قیمت این ارز به صورت رنج حرکت کرده و ما دارای ساختار یک تریدینگ رنج نیز هستیم و در طی آخرین باری که قیمت رشد کرده به ناحیه سقف باکس صورتی یا مقاومت اول رسیده و در ادامه گفتیم که آن ناحیه را به طرف بالا بریک کرده و به آن سطح، پولبک زده شده است و انتظار رشد قیمت را تا مقاومت بعدی نیز داریم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید، دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم قیمت در حال حرکت است و پتانسیل رشد تا ناحیه باکس مقاومتی دوم نیز وجود دارد. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که کندل‌های قرمز را مینور و موقت می‌دانیم.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز OKB هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETC امروز 27 اسفند 1402
تحلیل ETC امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اتریوم کلاسیک در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز کمرنگ ،قیمت این ارز به صورت رنج حرکت کرده و ما دارای ساختار یک تریدینگ رنج نیز هستیم و در طی آخرین باری که قیمت به ناحیه باکس سبز رسیده ،طبق انتظارمان شروع به رشد کرده و به ناحیه سقف نیز رسید. در ادامه گفتیم که اگر در تایم فریم روزانه شاهد پولبک و تثبیت بالاتر از باکس قرمز کمرنگ باشیم ،قیمت می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.
دوستان عزیز در حال حاضر در تایم روزانه پولبک تشکیل گردیده و تثبیت را بالای باکس قرمز داریم و می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که قیمت به رشد خود ادامه دهد و به ناحیه باکس قرمز پررنگ نیز برسد. اما نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر باکس قرمز کمرنگ به طرف پایین شکسته شود, قیمت این ارز می‌تواند افت قابل توجهی را داشته باشد و به طرف باکس سبز نیز حرکت کند. دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز OKB هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETC امروز 29 بهمن 1402
تحلیل ETC امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اتریوم کلاسیک در تایم فریم هفتگی در کنارتان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید بعد از آنکه قیمت به ناحیه باکس سبز رسیده (این ناحیه به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد) شروع به رشد کرده و تا ناحیه باکس قرمز پررنگ نیز پیش رفته است و در ادامه اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که ،بین باکس سبز و باکس قرمز اول، شاهد روند رنج یا تریدینگ رنج نیز بوده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت مجدد به ناحیه سقف آن روند رنج رسیده و به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه می‌رویم و در آنجا می‌بینیم که باکس قرمز اول بریک شده و در مرحله پولک نیز هستیم.در صورت شکل‌گیری الگوهای صعودی ،مجدد این انتظار را داریم که قیمت رشد کرده و به ناحیه مقاومتی باکس قرمز پررنگ نیز برسد.
نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کنیم این است که ،در صورتی که هم اکنون الگوهای نزولی ساخته شوند و پایین‌تر از باکس قرمز اول ما تثبیت را داشته باشیم. توقع داریم قیمت تا ناحیه باکس سبز افت پیدا کند و دوباره وارد تردینگ رنج نیز شده است. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETC امروز 1 بهمن 1402
تحلیل ETC امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز با تحلیل اتریوم کلاسیک در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم ،لطفاً ما را همراهی کنید ، همانطور که مشاهده می‌کنید، بعد از اینکه قیمت در یک روند نزولی به محدوده باکس سبز که حمایت معتبر مد نظر ما رسیده ،شروع به رشد کرده بعد از اتمام رشد، شروع به اصلاح کرده و به ناحیه باکس سبز رسیده و مجدد در آنجا حمایت صورت گرفته است.
اگر دقت کنید، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز که مقاومت می‌باشد ، ما شاهد یک تریدینگ رنج می‌باشیم که انتظار داریم ، بین آن دو محدوده نوسان قیمت به صورت رنج باشد و هم اکنون لگ صعودی به پایان رسیده و لگ نزولی در حال ساخته شدن است.

تحلیل ETC امروز 3 دی 1402
تحلیل ETC امروز ۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز ETC در تایم فریم روزانه همچنان روند رنجی دارد. اما حمایت خود را در محدوده ۱۵ الی ۱۴.۵ دلار حفظ کرده است و تمایلی برای شکست این سطح نشان نداده است. بنابراین با توجه به وضعیت صعودی کوتاه مدت در بازار، چنانچه بیت کوین روند صعودی تایم فریم ۴ ساعته را حفظ کند و یا روند رنجی داشته باشد، آلت کوین های بسیاری از جمله اتریوم کلاسیک مستعد رشد خواهند بود و پتانسیل رشد تا محدوده های مقاومت ۱۷ و ۱۹، ۲۰ و ۲۳ دلار را خواهد داشت. در صورت صعودی شدن روند اتریوم کلاسیک، قیمت این ارز می تواند تا سقف کانال رنج هفتگی در محدوده ۲۵ دلار رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 30 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC روند نزولی خود کوتاه مدت پیدا کرده و در یک ماه گذشته قدرت فروشندگان آن افزایش یافت. با شکسته شدن حمایت داینامیک که زیر مقاومت ۱۹ دلار روی نمودار رسم شده بود، کاهش قیمت به سمت حمایت کف آخرین موج صعودی ادامه پیدا کرد. مجددا واکنش مثبت قوی به محدوده حمایت ۱۳.۵ دلار موجب رشد ۱۸ درصدی قیمت این ارز شد. قیمت این ارز در واقع به سقف شکسته شده کانال نزولی اصلی پولبک زده است.

حمایت مهمی که چندین ماه مانع از ریزش بیشتر قیمت اتریوم کلاسیک شده است، در گذشته محدوده تغییر روند قیمت به حالت صعودی در تایم ماهانه بوده است. از طرف دیگر مقاومتی که در محدوده عدد رند ۱۷ دلار قرار گرفته است، سطح حمایت مهمی بود که چندین ماه مانع از ریزش بیشتر اتریوم کلاسیک شده بود. حالا با تبدیل شدن این ناحیه به مقاومت جدی، احتمال رنج شدن روند اتریوم کلاسیک برای مدتی وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 5 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ETC بعد از حمایت های خوبی که از سمت خریداران در محدوده ۱۳ دلار ایجاد کرد، رشد قیمت بیش از ۸۰ درصد برای این ارز ثبت شد و در آخرین موج صعودی، قیمت آن به مقاومت محدوده ۲۲ الی ۲۳ دلار رسید. این سطح واکنش منفی شدیدی داشته و محدوده سیو سود خریداران بسیار زیادی بوده است. بنابراین قیمت وارد موج اصلاح شده است. هم در تایم هفتگی و هم در تایم روزانه روند این ارز صعودی است. اما ممکن است اصلاح قیمت به زمان زیادی احتیاج داشته باشد. برای کوتاه مدت یک حمایت داینامیک در تایم ۴ ساعته در نظر گرفته شده است. شکست پرقدرت این خط می تواند نشانه و سیگنال منفی برای بازگشت احتمالی قیمت به حمایت محدوده ۱۷ دلار باشد. تقاضا روی حمایت ۱۷ دلار در صورتی که افزایش داشته باشد و حجم معاملات بالا برود، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجددا روند کوتاه مدت صعودی شود و قیمت به سمت مقاومت های قبلی حرکت کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 8 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز ETC بعد از اینکه توسط فشار فروش بالا، حمایت های خود را در محدوده ۱۷ دلار از دست داد، به کف قبلی که در سال ۲۰۲۲ به آن سطح واکنش داده بود، در محدوده ۱۳ دلار برخورد کرد. از این ناحیه مجددا تقاضای بالایی صورت گرفت و حجم معاملات خرید افزایش پیدا کرد. تمامی سطوح حمایت مقاومتی که برای اتریوم کلاسیک در نظر گرفته شده بود، هر کدام واکنش های خوبی نشان داده است.

به عنوان مثال زمانی که در برگشت به مقاومت ۱۷ دلار این سطح شکسته شد، تبدیل به حمایت خوبی شد و از همین محدوده تا قیمت ۲۲ دلار، رشد ۳۰ درصد روی نمودار ثبت شده است. رشد قیمت تا محدوده ۲۳ دلار و تلاش برای شکست این مقاومت نشان می دهد که قیمت روی حمایت ۱۸.۵ الی ۱۹ دلار تثبیت شده است. بنابراین پولبک به این حمایت می تواند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد. روند قیمت در تایم فریم روزانه صعودی است و پولبک ها به محدوده های حمایت، در صورت تشکیل الگوی های صعودی، می تواند فرصت خوبی برای رشد قیمت تا هدف ۲۵ دلار باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 11 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

بعد از حمایت شدن اتریوم کلاسیک در محدوده ۲۰ دلار که در تحلیل قبلی اشاره به حفظ احتمالی این محدوده شده بود، حرکت قیمت تا مقاومت محدوده ۲۲ الی ۲۳ دلار ادامه داشت. اما برخورد دوم به این ناحیه باز هم واکنش منفی قوی به همراه داشت. چرا که سقف کانال هم در این محدوده قرار دارد. بنابراین حمایتی که در محدوده ۱۷.۳۴ الی ۱۸.۴۲ دلار در نظر گرفته شده بود، مجددا در حال تست شدن می باشد. می توانیم با کمی ارفاق برخورد به حمایت مشخص شده را در نظر بگیریم. بنابراین با رسم کانال نزولی در تایم ۴ ساعته، می توانیم در انتظار شکست سقف کانال و محدوده مقاومت ۲۰ الی ۲۰.۵۴ دلار بمانیم. اما در صورت شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۱۷ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین حمایت ۱۷ دلار ناحیه واکنش قوی تری محسوب می شود که می توانیم از این سطح انتظار رشد مجدد اتریوم کلاسیک را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 17 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

ارز اتریوم کلاسیک ETH در طی یک ماه گذشته افزایش قیمت داشت. بعد از واکنش مثبت به محدوده حمایت ۱۶ دلار، قیمت با افزایش تقاضا مواجه شد و همزمان با شکست خط روند نزولی، مقاومت محدوده ۱۷.۳۹ الی ۱۸.۴۰ دلار شکسته شد، و به حمایت تبدیل شد. رشد قیمت به صورت پلکانی ادامه پیدا کرد، و تا محدوده ۲۲ دلار ادامه داشت. اما به دلیل اینکه تقاضا در محدوده ۲۰ دلار به اندازه کافی قوی نبوده است، روند این ارز در محدوده ۲۰ دلار رنج شده است. احتمال بازگشت قیمت به سطح حمایت ۱۷ الی ۱۸ دلار برای تست مجدد وجود دارد. این سطح حمایت در صورتی که با واکنش مثبت همراه باشد و ساختارهای بازگشتی قوی در این محدوده ایجاد کند، می‌توانیم انتظار رشد مجدد و تست مقاومت ۲۲ دلار را داشته باشیم. همچنین هدف بعدی در صورت شکست مقاومت ۲۲ دلار، در قیمت ۲۵ الی ۲۶ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 20 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 21 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ETC در طی هفته‌های گذشته روند نزولی آن ادامه داشت. فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، موجب شکسته شدن حمایت اتریوم کلاسیک و برگشت به سمت حمایت محدوده ۱۶ دلار شده است. این سطح حمایت، دقیقاً محل شروع آخرین موج صعودی قوی بوده است، که قیمت را تا نزدیک سقف کانال نزولی اصلی حمایت کرده است. در این محدوده مجدداً پتانسیل واکنش مثبت قوی وجود دارد. اما از طرف دیگر، موج اصلاحی تشکیل شده عمق زیادی دارد، و به دلیل وجود تعداد بالای سطوح حمایت مقاومت واکنشی، پتانسیل تبدیل شدن این روند به روند رنج وجود دارد.

اولین حمایتی که واکنش مثبت نشان داده است، در قیمت رند ۱۶ دلار است، و این روند رنج می‌تواند بین این حمایت و مقاومت محدوده ۱۷.۴۰ الی ۱۸.۴۰ دلار شکل بگیرد. با توجه به پتانسیل رشد خوب این ارز، با احتمال بالا و در صورت مساعد شدن شرایط بازار، از این محدوده می‌توانیم انتظار تغییر روند و رشد مجدد قیمت را داشته باشیم. هدف اصلی می‌تواند در محدوده ۲۵ الی ۲۷ دلار در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 21 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ETC در هفته گذشته روند رنج آن ادامه پیدا کرد، و نوسانات محدود اتریوم روی این ارز نیز تاثیر گذار بوده است. روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته نیز رنج بوده است، و در طی هفته گذشته یک تلاش برای شکست سقف کانال رنج در محدوده ۲۳.۵ دلار صورت گرفته است. با اینکه سقف جدیدی در تایم ۴ ساعته تشکیل شده است، اما مورد تایید نمی باشد، و قیمت برای تست دوباره حمایت به س

رمز ارز ETC در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت. فشار فروش بعد از رسیدن به محدوده مقاومت ۲۵ دلار شروع شد، و خریداران کوتاه مدت زیادی سیو سود انجام دادند. روند کوتاه مدت اتریوم کلاسیک رنج بود، که این روند رنج هنوز ادامه دارد. اما برخورد قیمت به یک سطح حمایت مهم در محدوده ۲۰ الی ۲۰.۴۳ دلار، واکنش مثبت ایجاد کرده است، و تا زمانی که کندل نزولی قوی در تایم فریم ۴ ساعته زیر محدوده رند ۲۰ دلار بسته نشود، نمی‌توانیم روند اتریوم کلاسیک را نزولی در نظر بگیریم.

اما با شکست این حمایت، حرکت نزولی می‌تواند به اندازه عرض کانال رنج تا محدوده حمایت پایین‌تر ادامه داشته باشد. بنابراین محدوده واکنشی بعدی در قیمت ۱۷.۳۹ الی ۱۸.۴۲ دلار خواهد بود. اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است، که در صورت تشکیل واگرایی مثبت در کف کانال، پتانسیل ایجاد نشانه‌های برگشت و رشد قیمت را به وجود می‌آورد. بنابراین در صورتی که اصلاح قیمت بیشتری را شاهد باشیم، از سطح حمایت دوم انتظار واکنش قوی تری داریم.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز 17 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز APECoin امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ETC در هفته گذشته روند رنج آن ادامه پیدا کرد، و نوسانات محدود اتریوم روی این ارز نیز تاثیر گذار بوده است. روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته نیز رنج بوده است، و در طی هفته گذشته یک تلاش برای شکست سقف کانال رنج در محدوده ۲۳.۵ دلار صورت گرفته است. با اینکه سقف جدیدی در تایم ۴ ساعته تشکیل شده است، اما مورد تایید نمی باشد، و قیمت برای تست دوباره حمایت به سمت محدوده ۲۲ دلار برگشته است.

اکثر شکست ها در کانال های رنج فیلد می شوند. بنابراین قیمت می تواند در این روند رنج باقی بماند، و در هفته جاری نیز می توانیم انتظار ادامه این نوسانات را بین سطوح در نظر گرفته شده داشته باشیم. شکست مقاومت محدوده ۲۴ دلار برای ادامه حرکت صعودی و برخورد قیمت به سقف کانال رنج ضروری می باشد. پس در هفته جاری می توانیم این مقاومت و حمایت ۲۰ دلار را در نظر داشته باشید.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 17 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز ETC در هفته گذشته روند رنجی را روی محدوده حمایت ۲۰ دلار ثبت کرده است. قیمت این ارز بعد از اینکه از یک سری سطوح مقاومت عبور کرد، در حال تثبیت بالای ۲۰ دلار می باشد. اگر بیت کوین حمایت های کوتاه مدت خود را حفظ کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم کلاسیک هم با حفظ حمایت رند ۲۰ دلار بتواند مجددا رشد قیمت داشته باشد. اهداف بالای اتریوم کلاسیک در صورتی که قیمت از مقاومت ۲۳.۵ دلار عبور کند، در محدوده ۲۷ دلار خواهد بود. در تایم فریم ۴ ساعته نیز روند رنجی را می توانیم مشاهده کنیم، که در بهترین حالت در هفته جاری می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 10 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 19 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز ETC در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی را به ثبت رساند. فشار خرید روی اتریوم بر روند این ارز نیز تاثیر گذاشته است. از طرف دیگر تمایل ماینرها به استخراج این ارز، می تواند تقاضای اتریوم کلاسیک را افزایش دهد. در تحلیل قبلی، برای تایید الگوی کف دو قلو محدوده مقاومت ۱۶.۷ الی ۱۷ دلار در نظر گرفته شده بود. قدرت خریدار به حدی بالا بود که قیمت اتریوم از مقاومت اول بدون پولبک عبور کرد، و به مقاومت دوم واکنش منفی نشان داد.

سقف و کف های بالاتر در تایم فریم ۴ ساعته نشانه قدرت خریداران است، و تا زمانی که کف آخرین موج در محدوده ۱۸.۴۵ الی ۱۹.۲ دلار شکسته نشود، این روند می تواند صعودی بماند. توجه داشته باشید که کندل ها بدون پولبک از مقاومت ها عبور کرده اند، که احتمال واکنش به مقاومت فعلی در محدوده ۲۱.۲۳ الی ۲۱.۵ دلار را افزایش داده است. پس حمایت محدوده ۱۸.۹ الی ۱۹ دلار نزدیک ترین محدوده قابل اطمینان برای ایجاد تقاضا می باشد. اگر فشار خرید باعث مقاومت فعلی شود، هدف بعدی نیز در محدوده ۲۵ الی ۲۷ دلار قرار گرفته است.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 19 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 12 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز ETC در طی دو هفته گذشته روند رنجی را روی سطح حمایت ۱۵ دلار به ثبت رسانده است. در حین نوسان روی این حمایت، الگوی کلاسیک کف دو قلو شکل گرفته است که در صورت شکست مقاومت خط گردن الگو یعنی شکست محدوده ۱۶.۷۵ الی ۰.۱۷ دلار، می توانیم الگو را تایید شده در نظر بگیریم. هدف قیمت بعد از تایید الگو در محدوده ۱۸.۹۰ الی ۱۹ دلاردر نظر گرفته شده است. این مقاومت به دلیل اینکه خارج از کانال نزولی کوتاه مدت است، می توانیم یک ذهنیت از شکست احتمالی سقف کانال داشته باشیم.

البته این شکست می تواند فیک باشد، که در روند نزولی فعلی قدرت کندل های نزولی بیشتر است، و هنوز چرا که با شکست خط گردن الگو، روند در تایم ۴ ساعته هم می تواند صعودی شود. بنابراین پولبک ها به سمت حمایت ها با تقاضا مواجه خواهند شد. خط روند نزولی روی RSI در حال شکسته شده است، که این مورد می تواند برای هفته جاری نشانه خوبی باشد. البته آخرین کندل روزانه در صورتی که به خوبی بسته شود، انتظار این حرکت صعودی را داریم.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 12 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۲ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 28 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز ETC در طول هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. فشار فروشی که در بازار به وجود آمد باعث شکسته شدن حمایت محدوده ۱۸ دلار و ریزش تا سطح حمایت ۱۴.۹۰ الی ۱۶ دلار شده است. توقفی که در این محدوده مشاهده می شود به دلیل وجود یک ناحیه تقاضا در گذشته قیمت می باشد. جایی که اتریوم کلاسیک از این سطح یک رشد ۲۰۰ درصدی را به ثبت رساند. اما محدوده اصلی تقاضای اتریوم کلاسیک می تواند کمی پایین تر از قیمت فعلی و در محدوده ۱۵ الی ۱۴.۵۷ دلار باشد. در زمان نگارش این تحلیل قیمت اتریوم کلاسیک در محدوده ۱۵.۸ دلار در حال معامله شدن است.

اما حمایت دوم که در محدوده ۱۱.۲ الی ۱۳.۴۰ دلار در نظر گرفته شده است، مربوط به بازه زمانی هفتگی است، و تقاضای اصلی برای میان مدت و بلند مدت می تواند در این محدوده باشد. برای کوتاه مدت انتظار واکنش قوی اولیه را از محدوده ۱۵ دلار برای یک نوسان مثبت داریم. اما توجه داشته باشد که برگشت ها به دلیل نزولی بودن روند کلی می توانند با واکنش منفی همراه شوند. تشکیل شدن یک ناحیه بیس در تایم روزانه و در محدوده فعلی، در صورت که منجر به برگشت قیمت نشود، احتمال برخورد به حمایت دوم را افزایش می دهد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 28 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 21 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز ETC در هفته گذشته کاملا روند رنج خود را با مومنتوم نزولی حفظ کرد. قیمت اتریوم کلاسیک در تایم فریم های زیادی در روند نزولی است. کاهش قیمت تا سطوح حمایتی در نظر گرفته شده مورد انتظار است. محدوده حمایت اول قیمت ۱۷.۷۵ الی ۱۶ دلار می باشد، و احتمال شکست این سطح با توجه به نبود قدرت خریدار وجود دارد.

بنابراین یک حمایت نزدیک تر اما با اهمیت بیشتر در محدوده ۱۴.۹۰ الی ۱۶ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورت برخورد قیمت به این سطح و تشکیل واگرایی مثبت احتمالی، می توانیم با مشاهده نشانه های حمایت انتظار داشته باشیم که یک نوسان مثبت از این محدوده تا سقف کانال نزولی مشاهده شود. این محدوده حمایت با میدلاین کانال نزولی اصلی همپوشانی دارد، و با توجه به اینکه بزرگترین موج صعودی چند ماه گذشته از این سطح شروع شده است، برگشت قیمت به این ناحیه می تواند برخی از سفارشات خرید فعال نشده را فعال کند. تنها در صورت واکنش خوب و قوی انتظار برگشت قیمت را داریم.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 21 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 30 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمزارز اتریوم کلاسیک ETC در طی هفته گذشته روند نزولی خود را کاملا حفظ کرد، و با قدرتی که فروشندگان داشتند، قیمت این ارز را مجددا به محدوده کف قبلی ۱۸ دلار برگرداندند. قیمت رند ۲۰ دلار اکنون به مقاومت مهمی تبدیل شده است. اما چند محدوده حمایت مهم تر برای اتریوم کلاسیک در نظر گرفته شده است. اولین حمایت مهم در محدوده ۱۶ الی ۱۷.۷ دلار در نظر گرفته شده است، در محدوده ۱۵ الی ۱۷.۷۵ دلار می باشد.

این ناحیه در کف کانال نزولی است، و می تواند با واکنش مثبت و یک اصلاح در روند نزولی همراه باشد. همچنین با در نظر گرفتن یک کانال نزولی بلند دت در تایم هفتگی، میدلاین این کانال نیز حمایت ۱۵ دلار را نشان می دهد. بنابراین قدرت این ناحیه برای واکنش در تایم فری های ۴ ساعته و پایین تر بالا می باشد. اما در صورتی که فشار فروش در بازار داشته باشیم، و بیت کوین به کف قبلی خود برگردد، با شکست حمایت ذکر شده، فروشندگان اتریوم کلاسیک می توانند قیمت را به محدوده کف ۵ ماه گذشته یعنی ناحیه ۱۲.۸ الی ۱۱.۲ دلار برگردانند.

در نهایت یک حمایت در صورت رخ داد شدیدترین ریزش احتمالی، در قیمت ۷.۶۷ الی ۷ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند محل قرارگیری سفارشات خرید بسیار زیادی باشد. قیمت از این محدوده می تواند برگشت بسیار سریعی داشته باشد. در حالت کلی و به دلیل رشد خوبی که اتریوم کلاسیک در موج صعودی قبلی به ثبت رسانده است، پتانسیل واکنش مثبت از یکی از دو محدوده حمایت کوتاه مدت را دارد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 30 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 23 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک در طی هفته گذشته ریزش قیمت بسیار شدیدی را به ثبت رساند. بعد از اینکه خریداران با تلاش های خود قیمت این ارز را تا محدوده ۲۶ دلار حمایت کردند، در این ناحیه نشانه ای مبنی بر شکست مقاومت در تایم فریم روزانه مشاهده نشد، و با ثبت یک کندل نزولی برگشتی قوی با منفی ۶ درصد کاهش، و همزمان شدن این واکنش با فشار فروشی که در تمام بازار شکل گرفت، حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت در قیمت ۲۳ دلار شکسته شد.

این ریزش تا محدوده ۱۷.۷۵ دلار ادامه پیدا کرد، و در این ناحیه واکنش مثبت ۲۰ درصدی باعث کاهش فشار فروش روی اتریوم کلاسیک شد. ناحیه حمایتی که با واکنش مثبت همراه بوده است، محدوده تغییر روند در تایم فریم ماهانه می باشد. بنابراین حمایت مهمی محسوب می شود. البته در صورتی که ریزش مجدد در بازار داشته باشیم، احتمال شکست این حمایت به صورت فیک وجود دارد. برای کوتاه مدت یا باید در انتظار برگشت قیمت بالای سطح ۲۲ دلار باشیم، و یا در انتظار قیمت های پایین تر در محدوده ۱۶ الی ۱۵ دلار که می تواند با واکنش های مثبتی همراه باشد. این حمایت ها با کف کانال نزولی میان مدت همپوشانی دارند.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 23 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز ETC در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز هنوز داخل کانال نزولی کوتاه مدت خود قرار دارد، اما به تازگی حمایت خریداران باعث شکست میدلاین کانال نزولی شده است. همانطور که مشاهده می کنید روند قیمت اتریوم کلاسیک بین محدوده مقاومت ۲۴.۵ و حمایت ۲۱ دلار رنج شده است و در بازه زمانی چهار ساعته قابل تشخیص می باشد.
یک خط روند نزولی به عنوان مقاومت روی نمودار و داخل کانال در نظر گرفته شده است. در صورتی که فشار خرید بتواند قیمت را از این محدوده بالاتر ببرد و مقاومت محدوده ۲۳.۴۵ دلار شکسته شود، می‌توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم کلاسیک را تا مقاومت سقف کانال نزولی در قیمت ۲۶ دلار را داشته باشیم. در این صورت قیمت می تواند کاملا در نیمه بالایی کانال نزولی قرار بگیرد. همچنین واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است که می‌تواند به صعودی شدن روند کمک کند. نکته مهم دیگر این است که از نظر اصلاح زمانی، قیمت به محدوده پایان اصلاح رسیده است، و احتمال رشد بیشتر قیمت و حرکت مجدد به سمت سقف قبلی را می تواند فراهم کند.
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 2 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طی هفته گذشته ریزش شدیدی داشت. فشار فروشی که در تمام بازار به وجود آمد، موجب شکسته شدن حمایت محدوده ۲۳ الی ۲۶ دلار روی اتریوم کلاسیک شد. قیمت از کانال نزولی کوتاه مدت خارج شده است، و شکسته شدن کف کانال، باعث شده تا بتوانیم یک کانال نزولی دیگر برای آن در نظر بگیریم. بنابراین موج اصلاحی عمیق تر شده است، و قیمت به یک حمایت مینور در محدوده ۲۰.۴ الی ۲۱.۲ دلار واکنش مثبت نشان داده است. این حمایت همچنین در کف کانال نزولی می باشد.

اما برای خروج قیمت از کانال، نیاز است که خریداران با حمایت های خود قیمت را بالای سطح مقاومت ۲۶.۷ الی ۲۵.۳ دلار برگردانند. چرا که ریزش شدید هفته گذشته از این محدوده شروع شده است. از نظر فیبوناچی اصلاحی، قیمت به حمایت بسیار خوبی واکنش مثبت نشان داده است، که می توانیم انتظار داشته باشیم محدوده ۲۱.۵ دلار، محدوده مناسبی برای رشد مجدد و قدرت گرفتن خریداران باشد. تنها نیاز به تشکیل الگوهای بازگشتی مناسب به همراه واگرایی های مثبت روی اندیکاتور RSI برای تایید می باشد،

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 25 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 18 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طی هفته گذشته روند رنج آن با شکست حمایت محدوده ۲۶.۵ الی ۲۷ دلار تبدیل به حالت نزولی شد. آخرین کندل روزانه کاملا این سطح حمایت را شکسته اما برای ادامه رودن نزولی و اصلاح عمیق تر، نیاز به تثبیت زیر این محدوده دارد. این کاهش قیمت می تواند حتی تا محدوده ۲۴ دلار ادامه داشته باشد. در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک کانال نزولی باریک در نظر بگیریم.

واکنش ها به محوده سقف و کف این کانال به صورتی است که فقط با شکست کامل سقف کانال و همچنین شکست مقاومت محدوده ۲۷.۹۰ الی ۲۸.۳۰ دلار می توانیم انتظار داشته باشیم که جهت روند صعودی شود. با شکست مقاومت سقف کانال، افزایش قیمت می تواند تا اهداف ۳۰ الی ۳۱ دلار و محدوده ۳۴ دلار ادامه داشته باشد. اگر حمایت فعلی در محدوده ۲۵ دلار از دست برود، کاهش بیشتر می تواند تا حمایت ۱۶ الی ۱۸ دلار ادامه داشته باشد، و اتریوم کلاسیک وارد اصلاح عمیق تری خواهد شد. همچنین اگر واکنش مثبت خوبی از محدوده حمایت ۲۵ دلار مشاهده شود، احتمال رنج شدن روند بین این حمایت و مقاومت محدوده ۲۸ دلار وجود دارد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 18 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 11 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز ETC در طی هفته گذشته روند رنج خود را روی محدوده حمایت روزانه ۲۵ الی ۲۸ دلار و حمایت مینور ۲۶.۵ الی ۲۷ دلار حفظ کرده است. این محدوده حمایت تا زمانی که توسط کندل های نزولی قوی در تایم فریم روزانه شکسته نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که حمایت خریداران بتواند قیمت را به سقف قبلی در محدوده ۳۸ الی ۴۰ دلار برگرداند.

واگرایی مثبت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، و یکی از نشانه های تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته می باشد. در صورتی که بیت کوین بالای محدوده ۱۹۳۰۰ دلار باقی بماند، پتانسیل رشد قیمت آلت کوین ها فراهم خواهد شد. در بازه زمانی ۴ ساعته مقاومتی که در محدوده ۲۷.۹۰ الی ۲۸.۱۱ دلار در نظر گرفته شده است، اگر توسط خریداران پس گرفته شود، قدرت خریداران افزایش خواهد یافت. در این صورت بعد از پولبک به این محدوده می توانیم انتظار داشته باشیم که هدف اول در قیمت ۳۰ دلار قابل دستیابی باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 11 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 28 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طی هفته گذشته ریزش شدیدی را تجربه کرد. قیمت این ارز داخل یک الگوی پرچم قرار گرفته بود. اما با توجه به شرایطی که برای بازار به وجود آمد و همچنین ریزش شدید قیمت اتریوم، شاهد ریزش و واکنش اتریوم کلاسیک هم بودیم. هفته گذشته دو سطح حمایتی مینور برای اتریوم کلاسیک در نظر گرفته شده بود، و با توجه به اینکه روز گذشته این حمایت پر قدرت به سمت پایین شکسته شده، کاهش قیمت اتریوم کلاسیک تا محدوده حمایت روزانه ادامه پیدا کرده است. سطح حمایتی که در محدوده ۲۸ الی ۲۵.۳ دلار قرار گرفته است، در اولین برخورد با واکنش مثبت همراه بوده و این احتمال وجود دارد که این حمایت مهم برای اتریوم کلاسیک بتواند با واکنش بهتری همراه باشد.

باید تا زمان بسته شدن کندل روزانه منتظر ماند، چرا که کندل فعلی یک کندل واکنشی و برگشتی می باشد. اما برای برگشت نیاز به تایید دارد. حمایتی که قیمت به آن برخورد کرده و واکنش مثبت به همراه داشته مربوط به بازه زمانی روزانه است، و تا زمانی که این سطح حفظ شود روند اتریوم کلاسیک در تایم فریم روزانه صعودی باقی خواهد ماند. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید شاهد یک روند رنج بین یک محدوده مقاومت در قیمت ۴۵ دلار و یک حمایت در قیمت ۲۵ دلار هستیم. بنابراین با توجه به گذشته قیمت و قدرت موج صعودی قبلی می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران در این محدوده از اتریوم کلاسیک حمایت کنند، و بعد از کاهش مومنتوم نزولی قدرت را در دست بگیرند.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 28 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 21 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در هفته گذشته روند رنجی داشت. بعد از رشد قیمت این ارز و حمایتی که در محدوده ۳۳ الی ۳۴.۵ دلار شد، روند اتریوم کلاسیک به شدت رنج شد. مقاومت ۳۹ دلار هم مانع از ادامه رشد قیمت شده است. در تایم فریم ۴ ساعته برای ادامه حرکت صعودی نیاز است که مقاومت ۳۹ دلار با حجم بالای معاملات خرید شکسته شود.

در این صورت هدف بعدی در محدوده ۴۵ الی ۴۹.۸ دلار می باشد. یکی از نشانه های رنج شدن روند وجود حمایت ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو در تایم فریم ۴ ساعته می باشد، که دقیقا در محدوده ۳۷ دلار از قیمت حمایت می کند. روند کوتاه مدت اتریوم کلاسیک صعودی است، و پتانسیل شکست مقاومت آن بیشتر از شکست حمایت می باشد. شرایط کوتاه مدت بیت کوین تا زمانی که صعودی باقی بماند، اتریوم کلاسیک می تواند با شکست مقاومت فعلی خود، به محدوده ۵۰ دلار برخورد داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 21 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز هفته گذشته در محدوده حمایت ۳۰ الی ۳۲ دلار معامله شده است. با توجه به قدرت بالای موج صعودی، اصلاح قیمت کم عمق مورد انتظار بوده است. مجددا امروز شاهد رشد قیمت اتریوم کلاسیک هستیم. خروج قیمت از کانال نزولی در تایم فریم ۴ ساعته و فشار بالای خریدار، قیمت را به محدوده مقاومت ۳۶ دلار رسانده است. با توجه به اینکه قیمت در موج اصلاحی قرار دارد، یک الگوی پرچم صعودی می توان روی نمودار در نظر گرفت.

در صورتی که شکست الگو تایید شود، و تثبیت قیمت بالای محدوده ۳۹.۵ الی ۴۰ دلار داشته باشیم، اهداف اتریوم کلاسیک در محدوده سقف قبلی یعنی مقاومت ۴۵ الی ۵۰ دلار، و هدف بعدی میان مدت آن در محدوده ۱۰۲ الی ۱۱۱ دلار خواهد بود. همچنین حمایت مهم این ارز در صورت ریزش مجدد بازار، در محدوده ۲۵ الی ۲۸ دلار می باشد، و این محدوده انتظار واکنش مثبت قوی تری داریم. این حمایت مربوط به تایم فریم روزانه می باشد، و تا زمانی که شکسته نشود، روند روزانه صعودی خواهد بود.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 14 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 7 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طول هفته گذشته مانند سایر آلت کوین ها ریزش قیمت داشت. اما با توجه به اینکه سقف کانال نزولی میان مدت آن تبدیل به حمایت خوبی شده است، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجددا شاهد افزایش تقاضا و حمایت خریداران برای رساندن قیمت به سقف قبلی باشیم. یک حمایت استاتیک برای اتریوم کلاسیک در نظر گرفته شده است. در صورتی که قیمت به این ناحیه برخورد داشته باشد، با مشاهده نشانه های حمایت، می توانیم انتظار داشته باشیم  که باز هم روند کوتاه مدت صعودی ادامه داشته باشد.

این حمایت در محدوده اصلی ۲۴.۵ الی ۲۷.۴۰ دلار که محل عرضه و تقاضا بوده و محدوده دقیق تر آن در قیمت ۲۶.۴۰ الی ۲۷ دلار می باشد. که انتظار واکنش اصلی را در این محدوده داریم. قیمت در تایم فریم های پایین تر داخل یک کانال نزولی است، و در حال حرکت به سمت این حمایت مهم می باشد. در صورتی که شاهد افزایش فشار فروش در بازار باشیم، و این حمایت مهم شکسته شود، مجددا روند روانه نزولی خواهد شد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 7 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ETC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ETC را مشاهده کنید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک با شکست حمایت خود در محدوده ۴۱ الی ۳۹ دلار، با فشار فروش بالایی مواجه شد. قیمت اتریوم کلاسیک مستقیما تا محدوده حمایت ۳۳ دلار کاهش پیدا کرد. مجددا فروشندگان در حال تلاش برای شکست حمایت فوق می باشند. اگر این حمایت شکسته شود، این بار کاهش قیمت تا محدوده ۲۶.۵ الی ۲۴.۵ و احتمال بالا بعد از برخورد به قیمت ۲۵.۵ دلار با واکنش مثبت همراه می شود.

البته اگر زاویه برخورد به این سطح حمایت بالا باشد، نیاز است که در این محدوده شروع به رنج زدن کند، تا خریداران بتوانند فشار فروش را کاهش دهند. حمایت فعلی سقف کانال شکسته شده است، که قیمت به این سقف پولبک زده است. در این محدوده انتظار یک اصلاح به سمت بالا تا محدوده ۳۷.۵ دلار وجود دارد. اما در این محدوده نیز مجددا سفارشات فروشی وجود دارد که می تواند قیمت را با واکنش منفی مواجه کند. بنابراین روند اتریوم کلاسیک در کوتاه مدت می تواند رنج باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 31 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 24 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک  ETC در طی هفته های گذشته با ادامه روند صعودی پر قدرت و حمایت خریداران، مجددا به سطح مقاومت قبلی خود در محدوده ۴۴.۷۷ الی ۵۲ دلار برخورد کرده است. این مقاومت استاتیک به دلیل اینکه در گذشته محدوده شروع ریزش سنگین اتریوم کلاسیک بوده است، با واکنش منفی همراه شده، و حتی می تواند قیمت را وارد موج اصلاحی عمیقی کند. عدد رند ۵۰ دلار نیز در این محدوده قرار گرفته است، و یک مقاومت روانی محسوب می شود. بنابراین احتمال سیو سود بیشتر خریداران در این محدوده وجود دارد.

در بازه زمانی هفتگی، هنوز یک برگشت به سمت حمایت محدوده ۲۹ الی ۲۶.۵ دلار پیش بینی می شود. برای کوتاه مدت، حمایت فعلی در محدوده ۳۹ الی ۴۱ دلار در صورتی که مانع از ریزش بیشتر قیمت شود، یک تلاش دیگر از سوی خریداران برای برگشت قیمت به محدوده مقاومت ۵۰ دلار می توان انتظار داشت، اما اگر این سطح حمایت از دست برود، کاهش بیشتر تا حمایت ۳۳ و در نهایت محدوده ۲۹ دلار مورد انتظار می باشد. توجه داشته باشید که روند اتریوم کلاسیک در تایم فریم ۴ ساعته حتی در صورت اصلاح تا محدوده های ذکر شده صعودی باقی ماند.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 24 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC با توجه به تحلیل دو هفته گذشته، مجددا با برگشتی که به سمت محدوده حمایت خود داشته است، با واکنش مثبت همراه شد، و قیمت آن تا محدوده هدف اول ۱۷ دلار رشد کرد. افزایش تقاضا روی اتریوم کلاسیک با شدت بالایی شکل گرفت و مقاومت دوم در محدوده ۲۱.۵ الی ۱۹.۸ دلار نیز پر قدرت به سمت بالا شکسته شد.

یک مقاومت داینامیک نیز داخل کانال در نظر گرفته شده بود، که قیمت با برخورد به این ناحیه واکنش های جدی نشان داده است. در حال حاضر اگر ریزشی در نمودار این ارز مشاهده شود، حمایتی که در ناحیه ۲۰ دلار وجود دارد می تواند با واکنش مثبت همراه باشد، و انتظار می رود ادامه نوسانات قیمت بین محدوده حمایت ذکر شده و مقاومت فعلی باشد. اندیکاتور MACD هنوز سیگنالی مبنی بر حرکت قیمت به سمت حمایت ذکر شده صادر نکرده است. بنابراین روند رنج نیز می تواند در تایم های پایین تر ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 3 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 20 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ETC در طول روزهای گذشته روند صعودی بسیار ضعیفی داشت. این ارز که در محدوده حمایت ۱۳ دلار واکنش بسیار خوبی نشان داده بود، مجددا به دلیل اینکه در روند نزولی قرار دارد، در حال برگشت به سمت این محدوده حمایت می باشد. خط روند نزولی اتریوم کلاسیک هنوز به سمت بالا شکسته نشده است، و روی نمودار نشانه ای از رشد قیمت به چشم نمی‌خورد. مطابق با اندیکاتور پیوت پوینت تا زمانی که کندل های روزانه بالای محدوده ۱۷ دلار تثبیت نداشته باشند، روند کوتاه مدت قیمت نزولی و جهت حرکت به سمت حمایت های کف کانال نزولی میان مدت خواهد بود. نکته مثبتی که وجود دارد این است که در صورت برخورد قیمت به حمایت، پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت و برگشت مجدد تا مقاومت ۱۷ دلار وجود دارد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 20 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ETC در طول هفته گذشته روند کاملاً رنجی را روی نمودار به ثبت رسانده است. محدوده مقاومتی که برای این ارز در قیمت ۱۷ دلار در نظر گرفته بودیم، هنوز به عنوان مقاومت عمل می کند و همچنین خط روند نزولی این محدوده مقاومت را تقویت کرده است. برای هفته جاری تا زمانی که قیمت بالای سطح ۱۶.۳۶ دلار قرار داشته باشد، پتانسیل شکست مقاومت مورد نظر و حرکت به سمت اهداف بالاتر وجود دارد. اما با توجه به ظاهر کندل های آخر در صورتی که حمایت مورد نظر شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۱۳ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 6 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ETC در طول هفته گذشته روی سطح حمایت ماهانه خود در محدوده ۱۳ دلار متوقف شده بود. با یکسان شدن قدرت خریداران و فروشندگان در این محدوده، شاهد یک روند رنج در تایم فریم های پایین تر بودیم. برخورد قیمت همزمان به کف کانانل نزولی نیز بوده است. اما با توجه به قدرت بالای روند نزولی، در بهترین حالت احتمال رنج شدن قیمت در تایم فریم روزانه وجود دارد.

کف این محدوده رنج حمایت فعلی و سقف این محدوده می تواند قیمت ۱۷ الی ۱۸ دلار باشد. همچنین مقاومت ترند لاین نزولی در صورت برخورد قیمت می تواند با واکنش منفی همراه باشد. پس تا زمانی که این مقاومت داینامیک تبدیل به حمایت نشود،  ادامه روند رنج  را می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 30 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 23 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طول هفته گذشته حمایتی که در قیمت ۲۰.۸۲ الی ۲۲ دلار را برای آن در نظر گرفته بودیم، پر قدرت به سمت پایین شکسته است. فشار فروشی که در کل بازار به وجود آمده است، قیمت این ارز را به محدوده حمایت مهمی رسانده است. این حمایت مهم در قیمت ۱۰ الی ۱۳ دلار قرار گرفته است، و می تواند با واکنش کوتاه مدت همراه باشد، و موجب یک اصلاح در روند نزولی گردد. بنابراین در صورت برخورد قیمت با این سطح، و کاهش فشار فروش، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند قیمت این ارز، قبل از موج اصلاحی وارد یک محدوده رنج بین حمایت ذکر شده و مقاومت محدوده ۱۶ دلار گردد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 23 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طول هفته گذشته بین محدوده حمایت مقاومتی که روی نمودار رسم شده بود، نوسانات خود را ادامه داد. همچنین خط روند نزولی نیز که روی موج آخر نمودار رسم شده بود، امروز به سمت بالا شکسته شد و قیمت از محدوده حمایت ۲۱ الی ۲۲ دلار حرکت صعودی کوتاه مدت خود را به سمت مقاومت ۲۵ دلار شروع کرده است. در بازه زمانی چهار ساعته تا زمانی که مقاومت مورد نظر تبدیل به حمایت نشود، روند قیمت می تواند بین محدوده حمایت مقاومت فعلی به صورت رنج باقی بماند.

برای کوتاه مدت نیز تا زمانی که حمایت ۲۲.۳۰ دلار حفظ شود و شاهد بسته شدن کندل های یک ساعته قوی زیر این ناحیه حمایتی نباشیم، با توجه به صعودی بودن مومنتوم روند در تایم فریم یک ساعته انتظار رشد کوتاه مدت قیمت را تا مقاومت کانال رنج داریم. اندیکاتور Ichimoku نیز در تایم یک ساعته سیگنال های صعودی را تایید می کند و تا زمانی که قیمت بالای ابر کومو باشد احتمال رشد کوتاه مدت قیمت افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 16 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طی هفته گذشته بر خلاف اکثر ارزهای بازار با رشد قیمت همراه بود. اتریوم کلاسیک در محدوده ۲۵ دلار مقاومت بسیار مهمی پیش رو دارد. در هفته گذشته یک واکنش بسیار شدید به این محدوده با توجه به همپوشانی سه مقاومت روی نمودار شاهد بودیم. مقاومت اول محدوده استاتیک ۲۵ دلار، مقاومت دوم ترند لاین نزولی و مقاومت سوم میدلاین کانال نزولی می باشد. اما با رشدی که در چند روز گذشته در بازار شاهد بودیم مجدداً حرکت صعودی و حمایت خریداران برای تست شکست مقاومت ۲۵ دلار در حال انجام می باشد.

بنابراین با توجه به اهمیت این مقاومت در صورتی که خریداران بتوانند این سطح را به حمایت تبدیل کنند می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا سطوح ۳۳ الی ۳۵ دلار ادامه داشته باشد. خطوط اندیکاتور Ichimoku محدوده مقاومت ۲۵ دلار را تایید می کنند. نکته دیگری هم که وجود دارد این است که قیمت، خط تنکانسن را به سمت بالا که کراس کرده است. بنابراین محدوده حمایت ۲۱ دلار نیز می‌تواند مانع از ریزش مجدد قیمت شود. در هفته جاری انتظار می رود که روند قیمت بین این مقاومت و حمایت ذکر شده ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 9 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طول هفته گذشته حمایت خوبی در محدوده ۲۰ دلار داشت. بعد از توقف کامل قیمت روی این سطح حمایت در چند روز گذشته شاهد افزایش تقاضا و رشد قیمت بودیم. امروز نیز اتریوم کلاسیک با رشد بیش از ۱۱ درصد سطح مقاومت ۲۱ الی ۲۲ دلار را به سمت بالا شکسته و خریداران موفق شدند این سطح را به حمایت تبدیل کنند. در حال حاضر می توانیم انتظار داشته باشیم که با برگشت قیمت به این ناحیه و پولبک به این سطح، شاهد رشد قیمت حداقل تا محدوده ۲۵ دلار باشیم.

سه محدوده مقاومت برای اتریوم کلاسیک روی نمودار می توان در نظر گرفت مقاومت اول محدوده استاتیک ۲۵ الی ۲۶ دلار و دو مقاومت داینامیک که یکی از آنها میدلاین کانال نزولی و مقاومت دوم ترند لاین نزولی می باشد. بنابراین در صورت برخورد قیمت به این سطوح می توانیم انتظار واکنش و توقف قیمت در این ناحیه را داشته باشیم.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 2 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در کانال نزولی خود با شیب بسیار زیادی روند نزولی خود را ادامه داده است. قیمت به کف این کانال نزولی برخورد داشته و حمایت استاتیک ۱۴.۴ الی ۱۶.۶ دلار تاکنون مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. یک ترند لاین نزولی روی موج آخر رسم شده است و در صورتی که این مقاومت تبدیل به حمایت شود، مجددا شاهد رشد قیمت خواهیم بود.

اما برای کوتاه مدت به دلیل اینکه محدوده مینور ۲۰.۸۰ الی ۲۲ دلار تبدیل به حمایت نشده است، و در این سطح افزایش حجم خرید مشاهده نمی شود، احتمال ریزش مجدد و برگشت به سمت حمایت اصلی وجود دارد. اندیکاتور EMA می تواند در تایم فریم ۴ ساعته در صورتی که قیمت از آن عبور کند و بالای این اندیکاتور تثبیت داشته باشد، سیگنال صعودی صادر کند. اما هنوز به دلیل شیب تند روند نزولی این اتفاق رخ نداده است. اما در صورتی که این اتفاق رخ دهد، هدف بعدی در محدوده ۲۵ الی ۲۶ دلار می باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 26 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طول هفته گذشته با ریزش بیش از ۱۸ درصد همراه بوده است و به پایین ترین قیمت دو ماه گذشته خود در محدوده ۲۵ دلار رسید. موج نزولی داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است و حمایت ۲۵ دلار در کف کانال نزولی در حال حاضر مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما این مقاومت تاکنون مانع از رشد قیمت شده است، و پتانسیل ریزش بیشتر تا محدوده حمایت های پایین تر در قیمت ۲۱.۵ الی ۱۸ دلار وجود دارد.

ابر اندیکاتور Ichimoku نیز کاملا مومنتوم نزولی را نشان می‌دهد و همچنین مقاومت سنگینی که در محدوده ۳۰ دلار تشخیص داده شده است. این مقاومت با سقف کانال نزولی همپوشانی دارد و از این محدوده نیز حرکت نزولی می تواند مجدداً ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 12 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 5 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در تایم فریم روزانه در حال صعودی شدن می باشد. حرکت صعودی موج قبلی وارد موج اصلاحی شده است و در صورتی که یک کف بالاتر از کف قبلی روی نمودار ثبت شود، با احتمال بالا، پتانسیل شکست ترند لاین نزولی افزایش خواهد یافت. حمایتی که در محدوده ۳۱.۵ الی ۳۲.۸ دلار رسم شده است، در صورتی که به همین صورت واکنش پذیر باقی بماند، و شکسته نشود، افزایش قیمت از همین محدوده می تواند تا هدف اول ۴۰ دلار و در صورت قدرت گرفتن بیشتر خریداران تا هدف دوم محدوده ۵۰ دلار ادامه داشته باشد. به طور کلی می توان با ریسک کم تا کاهش مومنتوم نزولی در تایم فریم های پایین تر منتظر نقطه ورود ماند.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 5 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 29 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در هفته گذشته نوسانات رنجی را پشت سر گذاشته است. این ارز که بین محدوده حمایت ۳۴ الی ۳۶ دلار و مقاومت ۳۹.۵ الی ۴۴.۵ دلار رنج شده است، در حال ریکاوری برای تست مجدد شکست مقاومت خود می باشد. در صورتی که خریداران این ارز بتوانند این محدوده را به حمایت تبدیل کنند، همزمان خط ترند لاین نزولی نیز به سمت بالا شکسته خواهد شد و روند قیمت در میان مدت وارد موج صعودی جدیدی خواهد شد. قیمت این ارز برای این هفته پتانسیل فشرده شدن بین حمایت مقاومت ذکر شده را دارد. لازم به ذکر است که در صورت حفظ حمایت فعلی، روند قیمت در تایم روزانه تبدیل به حالت صعودی خواهد شد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 29 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 15 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ETC در هفته های گذشته بعد از اینکه در محدوده حمایت ۲۵ دلار با حمایت خریداران مواجه شد، با حرکت شارپ صعودی و افزایش تقاضا مواجه شد، به طوری که از کانال نزولی خود خارج شده و بدون پولبک به سقف کانال رشد قیمت تا خط روند نزولی ادامه پیدا کرد. این خط روند در حال حاضر شکسته شده و به حمایت موقت تبدیل شده است،

به دلیل اینکه مقاومت رند ۵۰ دلار نیز بالای قیمت، محلی برای سیو سود خریداران می باشد، و چنانچه افزایش تقاضای بیشتری در محدوده های فعلی شاهد نباشیم، احتمال برگشت قیمت سمت حمایت ۳۴ الی ۳۷ دلار وجود دارد. بنابراین حداقل انتظار ما قبل از ادامه حرکت قیمت، مشاهده پولبک به خط ترند لاین نزولی می باشد. انتظار ما در این هفته کاهش به سمت حمایت ۴۰ دلار و سپس تلاش مجدد خریداران برای تست شکست مقاومت ۵۰ دلار می باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 15 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 16 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ETC برای سومین هفته روند رنجی داشته است. اتریوم کلاسیک در محدوده ۲۵ الی ۲۳ دلار حمایت خوبی دارد، و حمایت مهمتر آن در قیمت ۲۰ دلار می باشد. هنوز نشانه های برگشت قیمت در تایم هفتگی روی نمودار ظاهر نشده است. این ارز که با ATH خود فاصله ۸۵ درصدی دارد, امکان رشد قیمت و کاهش فاصله تا بالاترین سقف قیمت وجود دارد.

اما رشد قیمت هنوز نیاز به زمان دارد، و در صورت خروج از کانال نزولی، هدف اول آن محدوده ۳۷ تا ۴۰ دلار و بعد از آن محدوده ۸۵ دلار هدف دوم این ارز می باشد. این محدوده ها اهداف میان مدت و بلند مدت هستند.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 16 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه:

همانطور که مشاهده می کنید داخل کانال نزولی یک خط داینامیک نزولی هم رسم شده بود که قیمت بعد از شکستن این خط، موفق به تثبیت بالای محدوده ۲۹ دلار نشد و سپس کاهش قیمت به سرعت موجب شد که شکستن محدودیت تایید نشود، و برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر را شاهد بودیم. در حال حاضر اگر برای بار دوم این محدوده داینامیک تبدیل به حمایت شود امکان خروج از کانال نزولی و حرکت به سمت اهداف وجود دارد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز 16 اسفند 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 9 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ETC در هفته گذشته نوسانات شدیدی را تجربه کرد. قیمت هنوز در کانال نزولی قرار دارد، و برای خروج از این کانال حداقل به دو هفته زمان احتیاج دارد. در اوایل هفته گذشته شاهد ریزش قیمت و فشار فروش تا محدوده حمایت ۲۳.۳ دلار بودیم. اما با برگشت بازار و حجم معاملات بالا رشد قیمت تا نزدیک مقاومت ۳۰ دلار ادامه پیدا کرد. این مقاومت نیز با واکنش و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه بود.

ادامه نوسانات قیمت در صورتی که ریزش بیشتری در بازار شاهد باشیم، تا محدوده حمایت ۲۳.۳ الی ۲۴.۷ دلار خواهد بود. در غیر اینصورت، روند قیمت با شکست مقاومت ترند لاین می تواند به سطح ۳۰ دلار رسیده و سپس با شکست این مقاومت، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت تا محدوده مقاومت بعدی در قیمت ۳۵ دلار را داشته باشیم.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 9 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 25 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز اتریوم کلاسیک در تایم هفتگی رشد خود را تا محدوده مقاومت ۳۴.۷۴ الی ۳۷.۶۳ دلار ادامه داد. اما در این محدوده با واکنش همراه بود. و قیمت همزمان به سطح میدلاین کانال صعودی نیز واکنش نشان داد. در زمان نگارش این تحلیل، فروشندگان اتریوم کلاسیک قدرت گرفته، و حرکت به سمت حمایت ۲۰ دلار شروع شده است.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 25 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه:

روند اتریوم کلاسیک به صورتی است که در یک بازه زمانی مشخص به صورت طبقه ای نوسان دارد. در واقع قیمت بعد از شکست یک حمایت مهم مدتی در یک محدوده مشخص روند رنجی دارد. اکنون نیز این روند رنج بین مقاومت ۳۴.۷۴ الی ۳۷.۶۳ در سقف و محدوده ۲۱.۵ الی ۲۰ دلار در کف می تواند مدتی ادامه داشته باشد.

اندیکاتور EMA زیر قیمت فعلی در محدوده ۳۰ دلار حمایت را نشان می‌دهد، که اگر این حمایت از دست برود، روند قیمت در تایم ۴ ساخته نیز نزولی شده و کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده حمایت های پایین تر ادامه داشته باشد. اندیکاتور RSI نیز واگرایی مثبت که نشانه ادامه حرکت نزولی است را نشان می ‌دهد. در این هفته نحوه واکنش به محدوده ۳۰ دلار اهمیت ویژه ای دارد، که می تواند ادامه روند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز 25 بهمن 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 4 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC همچنان در کانال صعودی خود، در موج اصلاحی به سر می‌برد. قیمت این ارز در هفته گذشته بعد از نزولی شدن روند در تایم ۴ ساعته، و واکنش شدیدی که به محدوده ۳۵ دلار داشت، با ۲۲ درصد کاهش به عدد ۲۱.۲۰ دلار نیز رسید. اما به دلیل نزدیک بودن به حمایت محدوده ۲۰ الی ۱۸ دلار با واکنش همراه بوده است.

حتی حمایت میدلاین کانال صعودی نیز شکسته شده است. بنابراین انتظار برخورد کامل قیمت با سطح حمایت  محدوده ۲۰ دلار را داریم. حمایت ۲۰ دلار سطح بسیار مهمی است. بنابراین اگر این سطح مهم از دست برود، کاهش قیمت می‌تواند تا محدوده اول ۱۰ دلار نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 4 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه:

اما در این بازه زمانی قیمت توسط یک مقاومت خط روند داینامیک به سمت پایین هدایت می شود. و تا زمانی که این خط روند شکسته نشود، شاهد افزایش قیمت و صعودی شدن روند در تایم ۴ ساعته نخواهیم بود. به دلیل شیب بالای روند نزولی، باید تا مساعد شدن شرایط و کاهش مومنتوم نزولی منتظر ماند.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز 4 بهمن 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 27 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در طول هفته گذشته رشد قیمت زیادی نداشت، اما شاهد توقف فشار فروش و افزایش تقاضا برای این ارز بودیم. اما هفته گذشته با اینکه افزایش قیمت را برای این ارز شاهد بودیم، به یک مقاومت در محدوده میدلاین کانال صعودی بلند مدت خود واکنش داد، و این واکنش به مقاومت باعث کاهش قیمت و برگشت آن سمت حمایت محدوده ۳۰ دلار شده است. قیمت در حال حاضر بعد از شکست خط روند نزولی در حال وارد شدن به این محدوده می باشد. شرایط برای رمز ارز اتریوم کلاسیک در حال مساعد شدن است. اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را نشان می دهد، و با توجه به این که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده نشانه های خوبی روی نمودار دیده می شود.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 27 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که در تایم ۴ ساعته می بینید شرایط به صورت مساعد می باشد. که اگر بازار ریزش بیشتری نداشته باشد، قیمت اتریوم از همین محدوده حرکت صعودی خود را به سمت مقاومت ۴۰ دلار شروع خواهد کرد. البته تا زمانی که حمایت ۳۰ دلار حفظ شود. در غیر این صورت کاهش بیشتر قیمت را می ‌توانید شاهد باشیم، و این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که ریزش شدیدی در بازار مجددا اتفاق بیوفتد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 دی 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 20 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در بازه زمانی هفتگی بعد از رشد شارپی که داشت، و به سقف کانال دوم صعودی برخورد کرد، با کاهش قیمت مواجه شد و در حال حاضر پولبک دوم موج اصلاح در حال تکمیل شدن می باشد. قیمت به محدوده ۲۸ تا ۳۰ دلار واکنش داشته است. در این محدوده یک فیبوناچی اصلاحی رسم کرده ایم، که عدد ۰.۵ فیبوناچی روی قیمت ۲۸ دلار می باشد.

این خط استاتیک به همراه خط روند نزولی روی موج اصلاح تشکیل یک الگوی مثلث داده است. با خروج قیمت از این الگوی مثلث افزایش تقاضا در این ارز بیشتر می‌شود، و امکان رشد قیمت آن تا محدوده سقف قبلی در قیمت ۱۵۰ الی ۲۰۰ دلار فراهم می گردد. البته این در صورتی است که حمایت ۲۸ دلار حفظ شود، و قیمت بالای محدوده ۳۰ دلار برگردد. در غیر اینصورت الگو Fail می شود، و در صورتی که کلوز کندل روزانه زیر عدد ۲۵ دلار داشته باشیم، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا حمایت ۲۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 20 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه:

تمامی موارد ذکر شده در بالا در صورتی رخ خواهد داد که حمایت حفظ شود، و خطوط داینامیک نزولی به سمت بالا شکست شوند‌‌. بعد از پولبک انتظار داریم که رشد قیمت حداقل تا محدوده ۴۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز 20 دی 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 6 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۶ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز اتریوم کلاسیک ETC در هفته گذشته رشد چندان زیادی نداشت. اما کندلی که در تایم هفتگی بسته شده، یک الگوی اینگلفینگ می باشد، که می تواند نشانه برگشت قیمت حداقل تا محدوده ۴۵ دلار باشد. خط روند نزولی روی موج آخر شکسته شده است، و قیمت در تایم ۴ ساعته مومنتوم صعودی دارد. اما یک مقاومت در محدوده ۳۸ تا ۳۹ دلار دارد، در حال حاضر قیمت را متوقف کرده است. اگر محدوده مقاومت شکسته شود، روند در تایم ۴ ساعته صعودی شده و خریداران این ارز می توانند با اطمینان بیشتری نسبت به ادامه حرکت اقدام به خرید داشته باشند.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 6 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۶ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته:

یک خط روند صعودی روی نمودار رسم کرده‌ایم، و در تایم ۴ ساعته می تواند حمایت خوبی برای اتریوم کلاسیک باشد. تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، انتظار شکست مقاومت استاتیک را داریم. اما اگر این خط روند صعودی شکسته شود، قیمت می‌تواند باز هم با کاهش همراه باشد، و به حمایت محدوده ۳۵ تا ۳۳ دلار برگشت داشته باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 دی 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 29 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ETC اتریوم کلاسیک، ارزی که در رتبه ۳۸ سایت کوین مارکت کپ قرار دارد، بعد از اینکه در اثر ریزش بازار الگوی مثلث خود را از پایین شکست، به محدوده بسیار مهم حمایتی برخورد کرده است. این محدوده حمایت همانطور که روی نمودار می بینید در صورتی که شکسته شود روند اتریوم کلاسیک در این بازه زمانی از حالت صعودی خارج خواهد شد، و به روند رنج تبدیل می شود. حمایت مهمی که از آن صحبت می ‌کنیم در محدوده ۲۹ تا ۳۵ دلار می باشد. در صورت حفظ این حمایت و شکست خط روند نزولی و تایید نهایی توسط اندیکاتور SMA می توان برای ورود به صورت مطمئن اقدام کرد. البته می توان برای ورود سریعتر در تایم فریم های پایین تر بررسی های بیشتری انجام داد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 29 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که ملاحظه می کنید فشردگی قیمت در کف حمایت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، و در این محدوده احتمال برگشت قیمت به سمت بالا وجود دارد. در این تایم فریم می توان با تایید نهایی از اندیکاتور SMA ورود سریع تری داشت برای برگشت روند به حالت صعودی، قیمت اتریوم کلاسیک باید بالای محدوده ۴۸ دلار تثبیت داشته باشد. در واقع حرکت صعودی قیمت بعد از شکست خط روند نزولی می تواند تا این محدوده مقاومت ادامه داشته باشد، که تقریباً ۳۸ درصد رشد قیمت را شامل می شود.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آذر 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 22 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

نمودار اتریوم کلاسیک در حال تکمیل موج اصلاحی خود می باشد. قیمت در محدوده ۳۹ الی ۳۲ دلار حمایت های بسیار مهمی دارد، که می توان برای شروع یک حرکت جدید در آینده از این محدوده های حمایت بهره برد. البته در صورتی که شرایط بازار مناسب بوده و نشانه های برگشت دیده شود.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 22 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه یک روند رنج وجود دارد. قیمت در محدوده کنونی، فاصله ۳۰۰ درصدی تا بالاترین سقف تاریخی قیمت دارد. ETC یک بار به محدوده ۳۵ دلار واکنش داشته و امروز نیز با واکنش همراه بوده است. خط روند نزولی روی نمودار به همراه حمایت استاتیک تشکیل الگوی مثلث داده اند.

معمولا در نوک مثلث حجم معاملات کاهش پیدا می کند، و ناگهان با یک حرکت جهشی الگو شکسته شده و تایید می شود. با توجه به اینکه ETC نیز به نوک مثلث در حال نزدیک شدن می باشد، اگر شرایط بازار مساعد شده و نشانه های برگشت روند بازار دیده شود، ETC نیز می تواند به سرعت حمایت شده و به سمت مقاومت سقف قبلی خود در محدوده ۵۰ و ۶۰ دلار حرکت کند. باید دید که در این هفته روند بازار به چه صورت خواهد شد و آیا این حمایت حفظ خواهد شد یا خیر.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز 22 آذر 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز 1 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز ETC را همان طور که روی نمودار روزانه مشاهده می‌کنید، بعد رشد چشمگیری که داشت، در روند اصلاحی خود داخل یک الگوی مثلث گرفتار شده است. خروج از این الگو هنوز اتفاق نیوفتاده است. اما در کف مثلث یک حمایت استاتیک در محدوده قیمت ۴۸ الی ۴۵ دلار تاکنون از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است.

تا زمانی که این حمایت حفظ شود، قیمت می تواند از بالای مثلث خارج شده و در میان مدت تا سقف قبلی رشد داشته باشد. اولین هدف اتریوم کلاسیک در صورت خروج آن از مثلث محدوده سقف قبلی در قیمت ۷۲ دلار می باشد .

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 1 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر خط روند نزولی روی نمودار در این تایم فریم به سمت بالا شکسته شود، شرایط برای ادامه حرکت و خروج از الگوی مثلث تسهیل خواهد شد. اما اگر حمایت شکسته شود، قیمت تا محدوده ۴۰ دلار می تواند ریزش داشته باشد.

اندیکاتور Ichimoku نیز یک سیگنال صعودی داده است. مقاومتی که می تواند شکست آن منجر به شروع یک روند صعودی شود، محدوده ۵۲ دلار می باشد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 آذر 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ETC امروز 17 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ETC امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز اتریوم کلاسیک در روزهای گذشته نیز روند رنجی داشت. نوسانات این ارز دامنه رنج محدودی دارد، و قیمت را وارد یک منطقه فشرده کرده است. الگوی مثلثی که روی نمودار رسم شده بود، به انتهای خود رسیده، و صرفا انتظار شکست الگو را برای تایید نیاز دارد. اگر شکست در این هفته اتفاق بیوفتد، انتظار داریم با رشد شارپ همراه باشد. رشدی که قیمت اتریوم کلاسیک را به محدوده های هدف اول ۷۲ دلار، هدف بعدی ۱۰۰ دلار و نهایتا سقف قبلی در محدوده ۱۳۰ دلار برساند.

اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۱۲۵ روی محدوده ۵۴ دلار یک خط افقی تشکیل داده، و حمایت معتبری را نشان می دهد. قیمت در زمان نگارش این مقاله روی ۵۵ دلار می باشد.

 تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 17 آبان 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز ETC داخل یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. الگوی حرکتی این ارز تا سه ماه گذشته  بسیار شبیه به خود اتریوم بوده است. اما این اواخر از بازار جامانده و در حال رنج زدن می باشد. یک الگوی مثلث روی نمودار اتریوم کلاسیک تشکیل شده است. در صورتی که الگو به سمت بالا شکسته شده، و یک کندل روزانه بیرون مثلث بسته شود، ETC می تواند در روزهای آتی به اهداف مشخص شده در بازه های زمانی کوچک تر برسد.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز 10 آبان 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ETC بازه زمانی روزانه:

محدوده ۴۸ دلار حمایتی بود که اتریوم کلاسیک با واکنش به آن به سمت بالا حرکت کرد. اندیکاتور MACD یک واگرایی مثبت در کف مثلث تشکیل داده است. اما مووینگ های EMA و SMA بالای قیمت کنونی مقاومت تشکیل داده اند.

در نتیجه روند این ارز می تواند کماکان رنج باشد. برای حرکت رو به بالا و شکست مثلث، یک شکست قوی لازم است. باید دید که توسط بازیگران اصلی بازار در آخر ماه و آخر هفته چه تصمیماتی برای ادامه روند گرفته می شود.

تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز 10 آبان 1400
تحلیل اتریوم کلاسیک ETC بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک ETC

اتریوم کلاسیک هارد فورک رمز ارز اتریوم می باشد. ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک به عنوان یک شبکه قرارداد هوشمند عمل می نماید که از برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند.

ETC توکن این پلتفرم است. اتریوم کلاسیک در سال ۲۰۱۶ به وجود آمد. هدف اصلی این رمز ارز حفظ اصالت بلاکچین اتریوم است. غیرمتمرکز بودن از جمله ویژگی های اتریوم کلاسیک است. در این پلتفرم تراکنش ها بدون واسطه یا مرجع مرکزی انجام می شود.

همچنین بلاکچین اتریوم کلاسیک، قابلیت مدیریت تعداد زیادی از برنامه ها و قرادادهای هوشمند و تراکنش ها را دارد. علاوه بر مواردی که گفته شد، بلاکچین اتریوم دارای  قابلیت برنامه ریزی نیز می باشد. در واقع توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکزی مانند خدمات مالی یا بازی ها را روی قراردادهای هوشمند ایجاد کنند.

امنیت پلتفرم اتریوم کلاسیک با استفاده از الگوریتم گواه اثبات کار تامین می شود. به علاوه لازم است بدانید اتریوم کلاسیک در ادامه بلاکچین اتریوم به وجود آمد و عملکردی مشابه اتریوم در حوزه قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز دارد. در صورتی که قصد دریافت اطلاعات بیشتری در ارتباط با این رمز ارز دارید، می توانید به مقاله “ارز اتریوم کلاسیک Etc چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز اتریوم کلاسیک پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید.

نکته: برای مطالعه ی کیف پول های ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک Etc کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال برای ارز اتریوم کلاسیک

از جمله متداول ترین روش های تحلیلی، تحلیل تکنیکال است. در این روش تحلیلگران به بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند. همچنین الگوها و روندها را شناسایی نموده تا به یک پیش بینی قابل اطمینانی برای آینده دسترسی پیدا کنند. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز اتریوم کلاسیک

در تحلیل فاندامنتال افراد تحلیلگر یک پروژه را بررسی نموده و ارزش ذاتی آن را بررسی می نمایند. علاوه بر این رویدادها و اخبار تاثیرگذار نیز در این نوع از روش تحلیل، بررسی خواهد شد.

شما کاربر عزیز می توانید در سایت زوم ارز عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال را به زبان فارسی مطالعه نمایید. همچنین به اخبار ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعت و شبانه روزی دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز اتریوم کلاسیک

تحلیل سنتیمنتال یکی از جدیترین روش های تحلیل است که مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی بازار است. در این تحلیل رفتار سایر معامله گران آنالیز می شود. همچنین تحلیگران باید حرکت قیمت را نیز در نظر بگیرند.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل تکنیکال رمز ارز اتریوم کلاسیک پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری و یا خرید و فروش این رمز ارز را دارید، قبل از انجام عملیات تمامی عوامل را به طور کامل بررسی کنید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک ETC” همراه ما بودید از شما متشکریم.


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

21 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل اتریوم کلاسیک ETC;

  • سلام دوست عزیز
   مقدار اهرم در بازار فیوچرز کاملا به میزان ریسک و مدیریت سرمایه شما بستگی دازه.

   پاسخ
  • سلام و درود بر شما دوست عزیز
   بازار در چند ساعت گذشته ریزش شدیدی داشته، و اتریوم کلاسیک روی محدوده ۳۹ دلار تثبیت نداشت.
   نزدیک ترین حمایت اتریوم کلاسیک محدوده ۳۵ الی ۳۴.۲۵ دلار هست، و اگر قیمت به این محدوده برسه و نشونه های حمایت دیده بشه،
   احتمالا به سختی تا سقف قبلی و مقاومت ۴۵ دلار برگرده. همه چیز به وضعیت فعلی بیت کوین بستگی داره.

   پاسخ
  • سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز، تحلیل های هفتگی رو می تونید دنبال کنید.
   تیم زوم ارز سعی می کنه بهترین تحلیل ارزها رو برای کمک به فعالان بازار در اختیار عموم قرار بده.

   پاسخ
  • سلام و درود
   اتریوم کلاسیک با توجه به شرایط فاندامنتالی خوبی که پیدا کرده، نسبت به خیلی از آلت کوین ها مستعد رشد هست.
   اما مقاومت بسیار مهمی در محدوده ۴۵ الی ۵۰ دلار داره، که برای رشد بیشتر باید کندل های هفتگی خوبی بالای این محدوده بسته بشه.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده