آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فردا تمرکز بازار ارزهای دیجیتال بر روی ماجرای Binance-SEC است!🤯

فردا تمرکز بازار ارزهای دیجیتال بر روی ماجرای Binance-SEC است!

فردا تمرکز بازار ارزهای دیجیتال بر روی ماجرای Binance-SEC است!

به گزارش زوم ارز، بایننس، صرافی رمزنگاری بزرگترین جهان، در هفته آینده با SEC در دادگاهی در واشنگتن مواجه خواهد شد. این جلسه مهم می‌تواند تعیین کننده‌ای برای تنظیم ارزهای دیجیتال باشد.

قبلاً بایننس از قاضی فدرال امی برمن جکسون خواسته بود تا شکایتی که توسط SEC در ماه ژوئن ارائه شده بود و مبنی بر نقض قوانین آژانس توسط بایننس بوده را رد کند. انتظار می‌رود که صرافی ارز دیجیتال در روز دوشنبه درخواست خود را برای رد این پرونده ارائه کند.

SEC بایننس، مدیر عامل و بنیانگذار آن، چانگپنگ ژائو، و بازوی ایالات متحده را به افزایش مصنوعی حجم معاملات، سوء استفاده از وجوه مشتریان، ناتوانی در محدود کردن مشتریان آمریکایی متهم کرده است. همچنین این رگولاتور ادعا می‌کند بایننس به‌طور غیرقانونی از تجارت ارزهای دیجیتالی که توسط SEC به‌عنوان اوراق بهادار ثبت نشده در نظر گرفته می‌شوند، حمایت کرده است.

این جلسه در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود که در روز جمعه برگزار شود، اما به دلیل بارش برف در منطقه واشنگتن دی سی به تعویق افتاد و به روز دوشنبه، ۲۲ ژانویه، ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت شرقی (۱۰:۰۰ صبح به وقت شرقی) موکول شد.

این جلسه در پی شکایت جداگانه‌ای است که در اوایل این هفته توسط SEC علیه صرافی رمزنگاری رقیب ایالات متحده Coinbase تنظیم شده است. همچنین SEC به Coinbase متهم به معامله ارزهای رمزنگاری شده که در واقع باید ثبت شوند، است.

SEC معتقد است اکثر ارزهای رمزنگاری شده مشابه اوراق بهادار تحت نظارت آن هستند و این موضع توسط صنعت کریپتو به طور گسترده انتقاد شده است. انتظار می‌رود که هر دو مورد تأثیر قابل توجهی بر صنعت داشته باشند.

BAM Trading، اپراتور Binance.US، در پرونده‌های دادگاه استدلال کرده است که SEC فترتیبی خاصی در تنظیم و نظارت بر ارزهای دیجیتال ندارد و این بر عهده قوانین دیگری مانند آژانس جریان سرمایه (FinCEN) است. آنها ادعا کرده‌اند که ارزهای رمزنگاری به عنوان سکه‌های دیجیتال شناخته شده و تحت قوانین مالیاتی مربوطه قرار می‌گیرند.

این جلسه و دعوای حقوقی بین بایننس و SEC می‌تواند پیامدهای مهمی برای صنعت ارزهای دیجیتال و تنظیم آنها در ایالات متحده داشته باشد. اگر بایننس در این دعوا شکست بخورد، ممکن است تأثیراتی بر دیگر صرافی‌ها و شرکت‌های ارز دیجیتال داشته باشد و تنظیمات سخت‌تری برای صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده اعمال شود.

بایننس یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال است و دارای مجوزهای در بسیاری از کشورهاست. این صرافی ارائه دهنده خدمات متنوعی مانند خرید و فروش ارزهای دیجیتال، معاملات مبادله‌ای، امکان استفاده از کارت‌های بانکی و خدمات بانکی دیگر مرتبط با ارزهای دیجیتال است.

به هر حال، نتیجه نهایی این دعوا و تأثیر آن بر صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده هنوز قطعی نیست و باید منتظر تصمیم قضایی در این مورد باشیم.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید