لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

بلاک چین وی چین (VET) پس از لیست شدن در Coinbase جهش کرد

بلاک چین وی چین (VET) پس از لیست شدن در Coinbase جهش کرد

بلاک چین وی چین (VET) پس از لیست شدن در Coinbase جهش کرد

به گزارش زوم ارز، یک آلتکوین متمرکز بر سازمان پس از اینکه توسط برترین صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده Coinbase فهرست شد، در حال افزایش است.

در ماه ژوئن، Coinbase VeChain (VET)، یک پروژه رمزنگاری که از فناوری بلاک چین برای ارائه راه حل های لجستیکی استفاده می کند، به نقشه راه فهرست خود اضافه کرد.

صرافی ارز دیجیتال اوایل این هفته اعلام کرد که VET و توکن گاز آن VeThor (VTHO) برای معامله در دسترس هستند.

این خبر باعث شد VeChain پرواز کند زیرا از پایین ترین سطح هفت روزه خود یعنی ۰.۰۱۴۶ دلار در ۱۱ سپتامبر به اوج ۰.۰۱۷۲ دلار فقط یک روز بعد، افزایش ۱۷.۸ درصدی رسید. این دارایی دیجیتالی از آن زمان به بعد تغییر کرده است و در زمان نگارش این مقاله با ۰.۰۱۷۰ دلار معامله می شود که طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد افزایش داشته است.

VET در سال ۲۰۱۵ توسط Sunny Lu، یک کارآفرین چینی و مدیر اجرایی سابق Louis Vuitton China، با هدف مدیریت زنجیره تامین و ردیابی محصولات تاسیس شد. در حال حاضر با کسب و کارهای خیمه شب بازی، مانند Walmart و BMW شراکت دارد.

VeThor (VTHO)، توکن مرتبط با هزینه‌های گاز پروتکل، یک دارایی دیجیتالی است که به طور خودکار تولید می‌شود که به طور متناسب به دارندگان VET داده می‌شود و برای تامین قراردادهای هوشمند شبکه استفاده می‌شود.

VTHO در زمان نگارش این مقاله به قیمت ۰.۰۰۱۲۸۷ معامله می شود که در روز گذشته ۱.۶۲% افزایش داشته است. با این حال، دارایی مجازی پس از اعلام Coinbase افزایش یافت و از پایین ترین سطح ۰.۰۰۰۸۶۹ دلار در ۱۲ سپتامبر به ۰.۰۰۱۶۰۷ دلار رسید که افزایش خیره کننده ۸۵ درصدی را نشان می دهد.


منبع: dailyhodl.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده