آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پایان بازی برای اتریوم توسط اندرو هوانگ، اتریوم چه خواهد شد؟

پایان بازی برای اتریوم توسط اندرو هوانگ، اتریوم چه خواهد شد؟

پایان بازی برای اتریوم توسط اندرو هوانگ، اتریوم چه خواهد شد؟

اندرو هوانگ، بنیان‌گذار Conduit platform و با پشتیبانی از پارادایم، معتقد است که شبکه L2 اتریوم باید بتواند توانایی ترکیبی خود را با قیمت مناسب به نحو ارث برد. این کارآفرین تأکید دارد: این انجام فقط باید وضعیت نهایی برای اتریوم (ETH) باشد.

اتریوم (ETH)، بزرگترین پلتفرم قرارداد هوشمند، باید به دنبال تحقق هدف تبدیل شدن به یک کالای عمومی باشد که تمرکززدایی را به حداکثر برساند. تمامی L2 های آن باید قادر باشند همان سطح تمرکززدایی را به نحوی مقرون به صرفه به ارث ببرند.

به طور همزمان، ایجاد تنش‌های مصنوعی برای تعامل بین لایه ۱ و ۱ (L1/L1) و یا به کمترین میزان انتقال هزینه به گره‌های لایه ۱، می‌تواند برای هوانگ “فرصتی از دست رفته” باشد.

بنیان‌گذار Conduit می‌گوید که “به همین دلیل، برترین فرصت برای اتریوم (ETH) همچنان وضعیت منحصر به‌فرد آن به عنوان ارز بومی اینترنت است.”

با توییت هوانگ در مورد تحلیل جورجیوس کنستانتوپولوس، مدیر ارشد فناوری پارادایم، پاسخ داده شد. کنستانتوپولوس به شدت تأکید کرد که اجبار بر ساختارهای بازار و تفکر بیش از اندازه ممکن ممکن است برای پیشرفت L2 مناسب نباشد. به جای آن، او تأکید داشت که شبکه‌های L2 باید تنها بر روی قابلیت ارتقا و دسترسی بهینه تمرکز کنند، در حالی که “عملکرد متقابل” هنوز هم برای او به عنوان یک مشکل ساختگی به نظر می‌رسد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در این برنامه، L1 اتریوم باید به عنوان یک لایه در دسترس برای شبکه‌های EVM عمل کند، تا به عبارت دیگر CTO پارادایم افزود.

Arbitrum (ARB) سلطه L2 را از دست می دهد، سهم TVL به زیر ۴۰٪ کاهش می یابد

در حال حاضر، قیمت اتر (ETH) با افزایش ۲% در طی ۲۴ ساعت گذشته، به ۳,۴۶۲ دلار رسیده است. اطلاعات CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات نیز در این مدت، با ۵۷% افزایش، به بیش از ۱۰ میلیارد دلار افزایش یافته است.

همچنین، ارزش کل دلار آمریکا که در اکوسیستم L2 اتریوم قفل شده است، در حال افزایش است. در طول ماه گذشته، ارزش این دلار از ۴۹.۳ میلیارد دلار به ۴۲.۱ میلیارد دلار در هر L2Beat کاهش یافته است.

آربیتروم (ARB)، رهبر بی‌رقیب در ارزش تعداد توکن‌های قفل شده (TVL)، به تدریج قدرت خود را از دست داده است؛ درصد تسلط آن به زیر ۴۰٪ کاهش یافته، در حالی که رقبای نزدیک آن، بیس (BASE)، تقریباً به ۱۷٪ نزدیک شده است.

OP Mainnet در تصویب اهدافش برای حفظ سطح ۱۵ میلیارد دلار تلاش می‌کند، در حالی که بر اساس گزارش‌های اخیر، خبرساز Blast (BLAST) مسئول داشتن ۶.۹٪ از سرمایه قفل‌شده در لایه‌های دوم اتریوم می‌باشد.


 بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده