آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایلان ماسک با توییت جالب واکنشی از سوی انجمن XRP و Dogecoin برانگیخت

ایلان ماسک با توییت جالب واکنشی از سوی انجمن XRP و Dogecoin برانگیخت

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، دوباره توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. این بار با بیانیه‌ای که درحوزه دارایی‌های دیجیتالی نمادین شده است.

ماسک، که به خاطر علاقه‌اش به میم‌ها و نامزدی بازیگوش شناخته شده است، اخیراً اظهاراتی کرده که باعث ایجاد هیجان در میان علاقه‌مندان به XRP و Dogecoin شده است.

توییت اخیر مدیرعامل تسلا به این صورت بود: “سرگرم‌کننده‌ترین نتیجه – مثل اینکه در یک سریال هستیم – محتمل‌ترین است” که بازتاب مثبتی در میان طرفداران ارزهای دیجیتالی به‌ویژه Dogecoin داشت.

پس از این توییت، قیمت‌های Dogecoin افزایش یافت و پس از اظهارات ماسک درباره پرداخت‌های Dogecoin برای خودروهای تسلا، این ارز دیجیتال به محبوبیت بیشتری دست یافت.

در حال حاضر، قیمت Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۱۱ درصد کاهش یافته و به ۰.۱۴۴۴ دلار رسیده است. همچنین، XRP نیز تنزیلی ۵.۲۷ درصدی را تجربه کرده و به ۰.۶۰۷ دلار رسیده است.

بازنگری تاریخچه

این توییت ماسک، به توصیه‌های قبلی او درباره Dogecoin، ارز دیجیتالی با مضمون سگ، اشاره دارد که او را به عنوان یک طرح شوخی‌آمیز معرفی نمود. در این باره، ماسک قبلاً اظهار کرده بود که موفقیت Dogecoin نمایانگر نظریه‌های سرگرمی زندگی است.

در حالی‌که در یک جلسه در سال ۲۰۲۱ در اپلیکیشن Clubhouse، ماسک اظهار داشت: “سرنوشت را به نظریه کنایه‌آمیز تبدیل می‌کند…”

ایلان ماسک، بنیان‌گذار شرکت‌های تسلا و اسپیس‌ایکس، بیان کرد که مسیر جذاب‌ترین و احتمالاً جذاب‌ترین نتیجه، تبدیل شدن Dogecoin به ارز زمین است. این توییت اخیر ایلان ماسک، تجاوزی به هیچ ارز دیجیتالی نکرد، اما منجر به واکنش‌های جوامع XRP و Dogecoin شد. برای جامعه Dogecoin، این توییت بیانیه نمادینی بود و در واکنش به آن کاربر XRP با نام کاربری “XRP cryptowolf” اظهار کرد که دلیل اصلی برای مضلومیت میم‌کوین‌ها دقیقاً همین است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

1 دیدگاه دربارهٔ «ایلان ماسک با توییت جالب واکنشی از سوی انجمن XRP و Dogecoin برانگیخت;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده