اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظر ایلان ماسک نسبت به برتری دوج کوین به بیت کوین

نظر ایلان ماسک نسبت به برتری دوج کوین به بیت کوین

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک در مصاحبه اخیر خود با مجله تایم گفت که دوج کوین برای تراکنش ها مناسب تر از بیت کوین است و در این خصوص گفت:
حجم تراکنش بیت کوین کم است و هزینه هر تراکنش بسیار زیاد است و حداقل در سطح پایه خود نیز زیاد است و بیت کوین ذخیره ارزش مناسبی است اما اساساً بیت کوین جایگزین خوبی برای تراکنش ها نیست.

وی توضیح داد که دوج کوین کمی تورم زا است اما درصد تورم این میم کوین در واقع با گذشت زمان کاهش می‌یابد و در این خصوص گفت:
دوج کوین مردم را تشویق می‌کند که به جای ذخیره کردن آن به عنوان ذخیره ارزش، آنرا خرج کنند.

ماسک نیز به عنوان شخصیت برتر سال از سوی مجله تایم انتخاب شد و به جف بزوس بنیانگذار فیسبوک و مارک زاکربرگ بنیانگذار آمازون که پیش از این برنده این جایزه شدند پیوست.

ایلان ماسک علاوه بر اتفاقات وسیعی که در سال 2021 رقم زد، با توییت های خود منجر به افزایش قیمت دوج کوین نیز شد و بسیاری از افراد همراه با ایلان ماسک به سرمایه مناسبی رسیدند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شایان ذکر است که بدانید دوج کوین به عنوان یک شوخی از بیت کوین در سال 2014 تولید شد و به یکی از ارزشمندترین ارز های دیجیتال در سال 2021 تبدیل شد.

او به تنهایی با خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین با استفاده از منابع مالی تسلا در ماه فوریه و سپس با پذیرش آن به عنوان گزینه های برای خرید، افزایش قیمت شدید بیت کوین را رقم زد و سپس در ماه می نیز با توییت های خود اصلاح آن را رقم زد.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به این فرد چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا