آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایلان ماسک رسماً X Coin را رد کرد، اما دوج کوین چطور؟

ایلان ماسک: پسر "لیل ایکس" هنوز دوج کوین دارد! جامعه DOGE در شوک و هیجان!

ایلان ماسک رسماً X Coin را رد کرد، اما دوج کوین چطور؟

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک، ثروتمند میلیاردر پشت X (که قبلا توییتر بود)، به شایعات جاری در مورد یک توکن داخلی برای این پلتفرم پایان داد. در پاسخ به گمانه‌زنی‌ها در مورد «سکه X» بالقوه که برای پاداش به سازندگان طراحی شده است، پاسخ کوتاه «نه» ماسک شفاف‌سازی این موضوع را ارائه کرده است.

شروع این شایعات رمزی به روزهای توییتر، قبل از انتقال آن به X برمی گردد. در آن زمان، علاقه مندان با چشمان تیزبین قطعات کدی را کشف کرده بودند که نشان می دهد قصد پلتفرم برای معرفی یک ارز دیجیتال اختصاصی دارد. با این حال، تغییر نام پلت فرم و تغییر مالکیت منجر به کنار گذاشتن این طرح‌ها شد.

پاسخ ماسک، به ویژه از سوی جامعه ارزهای دیجیتال و حامیان سرسخت Dogecoin (DOGE) مورد توجه قرار گرفته است. از زمانی که ماسک مسئولیت X را بر عهده گرفت، مذاکرات مداومی در مورد ادغام DOGE به عنوان یک ارز بومی وجود داشته است. این تعامل اخیر این بحث ها را احیا کرده است و فضایی برای گمانه زنی های بیشتر باقی می گذارد.

بعد چه اتفاقی می افتد؟

قابل توجه، پاسخ ماسک محدود به پرس و جو در مورد “X coin” بود و به سایر موضوعات مرتبط تعمیم نداد. این یک سوال طولانی را ایجاد کرده است: آیا این انکار شامل رد گسترده تر تراکنش های مبتنی بر توکن برای X می شود، یا هنوز می توان DOGE را برای این نقش در نظر گرفت؟

از آنجایی که پیامدهای بیانیه ماسک همچنان آشکار می شود، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال منتظر دیدگاه های بیشتری در مورد جهت مالی X هستند. عدم اطمینان در مورد سرنوشت DOGE و ادغام بالقوه آن با این پلتفرم به نقطه کانونی برای ادامه تبدیل شده است. گفتگوها و گفتگوها.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده