آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تشکر شخصی ایلان ماسک از بنیانگذار Dogecoin📍

تشکر شخصی ایلان ماسک از بنیانگذار Dogecoin📍

تشکر شخصی ایلان ماسک از بنیانگذار Dogecoin📍

به گزارش زوم ارز، الون ماسک، مالک جدید پلتفرم رسانه‌ای اجتماعی X که سابقاً با نام توییتر شناخته می‌شد، نظراتی درباره این پلتفرم ارائه کرده است. الون ماسک این نظرات را در پستی که توسط بیلی مارکوس، خالق Dogecoin، منتشر شده، ابراز کرد.

الون ماسک در توییتی از بیلی مارکوس به خاطر اظهار نظرهای او تشکر کرده و این امر را به عنوان مهم و تشویق‌کننده برای X و خود الون ماسک توصیف کرده است. او تأکید کرده که این پلتفرم تضمین می‌کند که حقوق کاربران حفظ شده و به آزادی بیان احترام می‌گذارد.

بیلی مارکوس، خالق Dogecoin، در توییتی اعلام کرده که جامعه باید از برنامه X حمایت کند و این پلتفرم مهمی است زیرا هیچ پلتفرم رسانه‌ای دیگری از آزادی بیان به این اندازه حمایت نمی‌کند.

به نظر می‌رسد الون ماسک از این اظهار نظر مثبت بیلی مارکوس حمایت کرده و احتمالاً این حمایت می‌تواند به تقویت موقعیت X در عرصه رسانه‌های اجتماعی کمک کند.

متن خبر را بازنویسی کردم:

صاحب جدید یکی از سایت‌های رسانه‌ای اجتماعی محبوب، که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می‌شد و در حال حاضر نام آن به X تغییر یافته است، الون ماسک، غول فناوری، اخیراً درباره این پلتفرم اظهار نظر کرده است. این نظرات به وسیله بیلی مارکوس، خالق Dogecoin، منتشر شده‌اند.

ماسک از بیلی مارکوس برای اظهار نظرهای او تشکر کرده و این امر را به عنوان مهم و تشویق‌کننده برای X و خودش توصیف کرده است. این تشویق ممکن است تأثیر بسزایی بر موقعیت X و الون ماسک، که در سال‌های اخیر به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل شده است، داشته باشد.

بیلی مارکوس، خالق Dogecoin، در توییتی اعلام کرده که جامعه باید از برنامه X حمایت کند زیرا این پلتفرم تضمین می‌کند که حقوق کاربران حفظ شده و به آزادی بیان احترام می‌گذارد.

به نظر می‌رسد که الون ماسک از اظهار نظر مثبت بیلی مارکوس حمایت کرده و این حمایت ممکن است به تقویت موقعیت X در عرصه رسانه‌های اجتماعی کمک کند.

دوج کوین برای مدت کوتاهی به لوگوی توییتر تبدیل می شود

در اوایل ماه آوریل امسال، الون ماسک علاقه و حمایت خود را به Dogecoin به نحو چشمگیری نشان داد؛ زمانی که با جایگزینی پرنده آبی نمادین لوگوی توییتر با نماد DOGE، جامعه و کاربران توییتر را متعجب ساخت.

این اعلان باعث افزایش قیمت Dogecoin به نسبت شگفت‌آوری ۱۹۹۲ درصدی شد و در تاریخ ۴ آوریل به اوج ۰.۰۹۶ دلار رسید. با این حال، این وضعیت دوام طولانی نداشت؛ پرنده آبی به لوگوی توییتر بازگشت و قیمت DOGE به ۰.۰۸۲ دلار افت کرد (که به مدت کوتاهی با افزایش دیگر به سطح ۰.۰۹ دلار رسید).

به نظر می‌رسد که این سطح ۰.۰۸۲ دلار در حال حاضر به عنوان مقاومت برای Dogecoin تبدیل شده است؛ زیرا DOGE تنها در سه مرتبه در سال جاری به این سطح رسیده است: در تاریخ ۲۶ ژوئیه و دوبار در ماه نوامبر، که Dogecoin در تاریخ ۱۸ نوامبر به سطح ۰.۰۸۶ دلار رسید، اما نتوانست آن را حفظ کند.

در زمان نگارش این مقاله، بر اساس داده‌های ارائه شده توسط CoinMarketCap، Dogecoin با تنزیل تقریباً ۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت ۰.۰۷۸۱۹ دلار معامله می‌شود.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده