آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل الروند EGLD

تحلیل الروند EGLD

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از الروند در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت الروند را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

تحلیل الروند EGLD امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی الروند EGLD امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز EGLD در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که قیمت این ارز در طی رشدی که انجام داده ،ترند لاین نزولی را به طرف بالا شکسته و بر این اساس روند را صعودی اعلام کردیم و در ادامه باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر داشتیم که قیمت به هدف اول نیز رسید و شاهد واکنش به آن ناحیه بودیم و قیمت شروع به اصلاح کرد، در ادامه گفتیم که محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر داریم و یک الگوی سعودی در آن ناحیه شکل گرفت و همانطور که می‌بینید مجدد طبق انتظاری که داشتیم ،قیمت تا باکس قرمز رشد پیدا کرده است.
دوستان عزیز در حال حاضر قیمت نتوانسته بالاتر از باکس قرمز تثبیت دهد و با تشکیل یک الگوی نزولی ،مجدد شروع به اصلاح کرده و هم اکنون دوباره در محدوده باکس سبز نیز قرار دارد و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در آن ناحیه، شاهد شکل‌گیری الگوهای صعودی باشیم ،قیمت دوباره می‌تواند شروع به رشد کند و اگر این ناحیه از دست برود، ناحیه حمایتی بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد.دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل EGLD امروز 30 فروردین 1403
تحلیل EGLD امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل الروند EGLD امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی الروند EGLD امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز EGLD در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که قیمت این ارز در طی رشدی که انجام داده ،ترند لاین نزولی را به طرف بالا شکسته و پس از آن شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی نیز بوده‌ایم و بر همین اساس روند را صعودی اعلام کردیم و در ادامه باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر داشتیم که قیمت به هدف اول نیز رسید و گفتیم اگر بالاتر از باکس قرمز اول تثبیت را داشته باشیم هدف بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد. اما اینگونه نشد و قیمت شروع به اصلاح کرد. در ادامه گفتیم که محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت نیز مد نظر خود قرار داده‌ایم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت به محض رسیدن به ناحیه باکس سبز که نقش حمایت مهمی را دارد، مورد حمایت قرار گرفته و و شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نیز هستیم. توجه داشته باشید که مجدد، باکس‌های قرمز به عنوان هدف و مقاومت مد نظر ما قرار دارند و نکته دیگر که می‌بایست آن را بدانید این است که محدوده باکس سبز به عنوان کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه ،قیمت این ارز می‌تواند افت قابل توجهی را داشته باشد.دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل EGLD امروز 3 اسفند 1402
تحلیل EGLD امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل الروند EGLD امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی الروند EGLD امروز ۷ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز EGLD در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ، این ارز اخیراً شروع به یک رشد پرقدرت کرده و آخرین سقف ترند نزولی خود را ،که ما با خط قرمز مشخص کرده‌ایم ک شکسته به طرف بالا و بعد از آن شاهد پولبک به ناحیه مقاومتی شکسته شده ،هستیم و مجدد رشد قیمت این ارز ادامه یافته و روند اصلی این ارز به صعودی تغییر کرده است.
در حال حاضر قیمت در محدوده مقاومتی باکس قرمز قرار دارد و با وجود مشاهده کندل های تثبیت کننده، در تایم روزانه ، در بالای آن ناحیه ،میتوان انتظار داشته باشیم که، به طرف ناحیه مقاومتی دوم نیز حرکت کند.

دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل EGLD امروز 7 دی 1402
تحلیل EGLD امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل الروند EGLD امروز ۶ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز EGLD روند نزولی خود را تا محدوده کف کانال نزولی بلند مدت ادامه داده است و به حمایت خود در محدوده ۲۵ دلار واکنش خوبی نشان نداده است. با توجه به واکنش خوب به کف کانال که در قیمت ۲۳ دلار بوده و همچنین واگرایی مثبت RSI، می توانیم انتظار داشته باشیم که در کوتاه مدت روند این ارز از حالت کاملا نزولی به روند رنج تغییر پیدا کند. سقف کانال رنج محدوده ۲۸.۵ دلار و کف کانال در حال حاضر محدوده ۲۳ دلار را نشان می دهد که با کف کانال نزولی همپوشانی دارد. با حفظ حمای تفعلی، در هفته های آینده پتانسیل رشد قیمت تا میدلاین کانال نزولی اصلی بیشتر می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 6 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز EGLD در طی ماه گذشته کاهش قیمت داشت. روی حمایت میدلاین کانال و همچنین حمایت استاتیک محدوده ۳۳ دلار تقاضایی مشاهده نشد. این محدوده اکنون به مقاومت تبدیل شده است. بعد از اینکه موج صعودی این ارز در محدوده مقاومت ۳۷ دلار به پایان رسید، این ارز به کف های حمایتی قبلی برگشته است. با توجه به شرایط این ارز و شرایط بازار، دو سناریو در نظر گرفته شده است. سناریو اول حمایت شدن در محدوده فعلی ۳۱ دلار و واکنش مثبت قوی برای رشد قیمت تا مقاومت ۳۹ دلار و سناریو دوم ادامه فشار فروش و شکسته شدن دو حمایت ۳۱ و ۲۸ دلار و ریزش بیشتر تا محدوده ۲۵.۵ دلار مورد انتظار است. بنابراین از محدوده حمایت ۲۵.۵ دلار انتظار داریم که مجددا یک واکنش قوی مانند حمایت ۲۸.۵ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 12 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الروند EGLD امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز EGLD در یک ماه گذشته به دلیل فشار فروش بالایی که در مارکت کریپتو ایجاد شده بود، روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و با شکسته شدن کف قبلی که در پایان سال ۲۰۲۲ در محدوده ۳۳ دلار ایجاد شده بود، قیمت این ارز دقیقا به اولین حمایت بعدی در قیمت ۲۸.۵ دلار برخورد کرد و به همین محدوده واکنش مثبت قوی نشان داد. این حمایت در تحلیل قبلی به عنوان حمایت واکنشی قوی تر در نظر گرفته شده بودند. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت از میدلاین کانال نزولی اصلی عبور کرده و این محدوده به حمایت داینامیک تبدل شده است. همچنین حمایت هفتگی و مهمی که در محدوده ۳۲.۵ الی ۳۳.۵ دلار رسم شده است، می تواند محدوده تقاضای خوبی برای روزهای آینده در نظر گرفته شود. در صورت پایدار بودن شرایط صعودی در بازار، با واکنش مثبت به این سطوح می توانیم انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال در محدوده ۴۴ الی ۴۷ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 19 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز EGLD در طی هفته های گذشته بعد از واکنشی که به محدوده مقاومت ۴۸ الی ۵۰ دلار نشان داد، روند نزولی آن به آرامی روی میدلاین کانال نزولی ادامه پیدا کرد و تعداد برخوردهای قیمت به میدلاین کانال بسیار زیاد بوده است. هنوز نشانه قوی برای رشد قیمت روی نمودار مشاهده نشده است.

چیزی که مشخص می باشد، این است که قیمت ارز EGLD به حمایت های بسیار مهمی نزدیک شده است و سطوحی که برای آن در محدوده های ۳۵ و ۳۲.۵ دلار در نظر گرفته شده است، به عناون حمایت های کوتاه مدت که می تواند نوسانات مثبت در کوتاه مدت داشته باشد را در نظر گرفته ایم. اما دو حمایت پایین تر که یکی در قیمت ۲۸.۵ دلار و دیگری در کف کانال و در قیمت ۲۵.۵ دلار در نظر گرفته شده است، قدرت واکنشی بسیار بالایی دارند و پتانسیل تغییر روند قیمت به حالت صعودی در تایم روزانه را می توانند فراهم کنند. بنابراین از این محدوده ها می توانیم انتظار رشد خوبی برای بلند مدت داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 18 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 25 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز EGLD در طی هفته‌های گذشته نوسانات شدیدی داشت. قیمت این ارز بعد از برخورد مجدد به سطح حمایت هفتگی باز هم واکنش مثبت قوی نشان داد. نکته مهم شرایط تغییر روند این ارز در تایم فریم هفتگی است. البته برای صعودی شدن در ابتدا نیاز به حفظ حمایت خود در محدوده ۳۵ الی ۳۹ دلار دارد. این سطح یک بار شکسته شده است، و هنوز آسیب‌پذیر می‌باشد.

در بازه زمانی روزانه می‌توانیم یک کانال صعودی برای ارز EGLD در نظر بگیریم. تا زمانی که حمایت داینامیک کف کانال حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر قیمت و شکست مقاومت‌ها وجود خواهد داشت. قرار گرفتن قیمت به طور همزمان در دو کانال صعودی و نزولی، می‌تواند قیمت را وارد ناحیه فشردگی کند. پس احتمال اینکه در ادامه هفته روند این ارز رنج باقی بماند بیشتر می‌باشد. اما با مساعد شدن شرایط مارکت، این ارز پتانسیل حمایت شدن قوی توسط بسیاری از فعالان بازار را خواهد داشت. بنابراین اهداف کوتاه مدت در محدوده‌های ۴۶ الی ۵۰ دلار و هدف میان مدت در محدوده ۷۰ الی ۶۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 25 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طی دو هفته گذشته روند کاملا رنجی را ثبت کرده است. بعد از اینکه افزایش تقاضا موجب شکسته شدن مقاومت محدوده ۴۰ دلار و برگشت قیمت بالای این سطح شد، رشد بیشتر قیمت به سختی تا مقاومت ۴۵.۷۰ الی ۴۷.۸۰ دلار ادامه داشته. می‌توانستیم در تایم فریم ۴ ساعته یک خط روند صعودی روی نمودار رسم کنیم. شکست خط روند می‌توانست سیگنال منفی برای کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت رند ۴۰ دلار صادر کند. قیمت هنوز به عدد رند ۴۰ دلار برخورد نداشته است، و قبل از برخورد واکنش‌های مثبت مشاهده شده‌است،

اما هنوز در بازار فشار فروش وجود دارد، و احتمال اینکه اصلاح عمیق تری را شاهد باشیم بیشتر است. حمایت ۵۰ درصد ابزار فیبوناچی اصلاحی هم در محدوده ۳۹.۵ دلار قرار گرفته است، که می‌توانیم از این سطح انتظار واکنش مثبت داشته باشیم. همچنین اندیکاتور اسمارت مانی در این محدوده حمایت را نشان می‌دهد. پس در صورت مشاهده الگوهای بازگشتی می‌توانیم انتظار رشد دوباره را از این ارز داشته باشیم.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی الروند EGLD امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در هفته گذشته روند رنجی داشت. رشد قیمت این ارز بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۴۵ الی ۴۷ دلار متوقف شد، و با برگشتی که روز قبل در بازار مشاهده شد، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند رنجی را در تایم فریم ۴ ساعته برای هفته جاری مشاهده کنیم. البته در این هفته نوسانات بسیار شدیدی می تواند در تمام بازار شکل بگیرد، که احتمال ایجاد ضرر و زیان را در معاملات اهرمی و کوتاه مدت بیشتر خواهد کرد. صرفا در صورتی که در تایم های بالا روی سطوح حمایت واکنش خوبی مشاهده شود، می توانیم انتظار تست مجدد مقاومت را داشته باشیم.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 20 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در هفته گذشته در تست مجدد محدوده حمایت ۳۲ دلار موفق عمل کرد، و افزایش قیمت موجب شکست مقاومت سقف کانال نزولی شد. رشد قیمت همزمان با حمایت در کل بازار، موجب برخورد به هدف اول در محدوده ۳۷.۲ دلار شد. این مقاومت که در تحلیل قبلی با فیبوناجی اصلاحی رسم شده بود، اولین هدف بود، که واکنش منفی به آن باعث یک اصلاح در تایم فریم ۴ ساعته شده است. از مهم ترین سطوح حمایت این ارز می توانیم محدوده ۳۴.۱ الی ۳۴.۵ دلار را در نظر بگیریم. یک واکنش مثبت به این ناحیه ثبت شده است، و در تست مجدد اگر واکنش باز هم مشاهده شود، احتمال افزایش قیمت و حرکت دوباره به سمت مقاومت های ۳۷، ۳۹ و ۴۰ دلار وجود دارد. این حالت در صورتی مورد انتظار است که بیت کوین از مقاومت فعلی در محدوده ۱۷۳۰۰ دلار عبور کند، و اهداف بالاتری را به ثبت برساند. در غیر اینصورت و در بهترین حالت ممکن، روند قیمت بین سطوح رسم شده می تواند رنج باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 20 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 13 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در هفته های گذشته روند نزولی خود را ادامه داد، و همچنان قدرت دست فروشندگان می باشد. بعد از شکست حمایت مهم  ماهانه با کندل های نزولی اسپایک، قیمت وارد یک کانال نزولی باریک شد، که در تایم ۴ ساعته می توانیم این کانال را رسم کنیم. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که در ساعات و روز گذشته سقف این کانال در محدوده ۳۳.۴۰ دلار شکسته شده است. در زمان نگارش این تحلیل پایین ترین حمایت فعلی در محدوده ۳۲.۳۰ الی ۳۳ دلار قرار دارد، که با توجه به واکنش خوبی که به ثبت رسیده احتمال اینکه در تست مجدد باز هم واکنش مثبت داشته باشد، و الگوی کف دو قلو تشکیل دهد بالا می باشد.

این برگشت توسط واگرایی های پی در پی اندیکاتور RSI می تواند نشانه قوی تری ایجاد کند. بنابراین در صورتی که قیمت کاملا از کانال نزولی خارج شود، موج نزولی می تواند به اتمام برسد، و وارد اصلاح قیمت به سمت مقاومت های قبلی شود. با استفاده از ابزار فیبوناجی اصلاحی می توانید سطوح مقاومت را مشخص کنید.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 13 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 29 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طی هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. فشار بالای فروش موجب شد تا حمایت مهم این ارز در محدوده ۳۷.۵ الی ۴۱ دلار شکسته شود، و قیمت به کانال ۳۴ دلار هم برخورد کرده است. کندل نزولی روز گذشته شکست کامل حمایت محدوده ۳۷.۵ الی ۴۱ دلار را تایید می کند. اگر قیمت زیر این محدوده تثبیت داشته باشد، و شاهد برگشت سریع بالای قیمت ۴۰ دلار نباشیم، در تایم هفتگی می توانیم انتظار ریزش های سنگین تری را داشته باشیم. تا مشخص شدن وضعیت کلی بازار و تثبیت قیمت بیت کوین روی حمایت ها باید برای این ارز منتظر ماند.

اولین محدوده مقاومت جدی این ارز در قیمت ۳۷.۷۵ الی ۳.۸۲۰ دلار است، که می تواند در برخورد اول با واکنش همراه باشد. در بهترین حالت برای هفته جاری و هفته آینده انتظار ورود قیمت به یک روند رنج را داریم. حمایت های پایین تری که می تواند با واکنش مثبت قوی همراه باشد و در صورت ریزش قیمت بیت کوین به این محدوده ها می رسیم در قیمت ۲۵ الی ۲۳ دلار خواهد بود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 29 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت. بعد از اینکه برخورد به مقاومت محدوده ۴۳.۲ الی ۴۷.۳ دلار با واکنش منفی همراه شد، قیمت این ارز مجددا در حال کاهش به سمت حمایت اصلی می باشد. البته در بین این دو سطح، سطوح حمایت مقاومت دیگری نیز در تایم فریم های پایین تر وجود دارد که موجب تشکیل کندل هایی با سایه از از هر دو طرف شده است. در تایم فریم ۴ ساعته نیز کف آخرین موج صعودی هنوز به سمت پایین شکسته نشده است. اما در صورت شکست می توانیم انتظار داشته باشیم که این کاهش قیمت تا محدوده ۳۹.۶ الی ۴۰.۴ دلار ادامه داشته باشد. اما با توجه به اینکه بیت کوین برای کوتاه مدت مجددا روند صعودی به خود گرفته است، احتمال برگشت قیمت از این سطح به سمت مقومت محدوده ۴۷ و ۴۸ دلار بیشتر می باشد. لازم به ذکر است تا زمانی که حمایت فعلی شکسته نشود، روند در تایم فریم ۴ ساعته نزولی نخواهد شد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 23 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 15 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طول دو هفته گذشته روند به شدت رنجی را به ثبت رسانده است. حجم معاملات آن نیز کاهش چشمگیری پیدا کرده است، با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته نشانه های رشد قیمت و تغییر روند مشاهده نشده است، احتمال یک برگشت دیگر و تست قیمت ۴۰ دلار وجود دارد. در این صورت احتمال تشکیل الگوی کف دو قلو و واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI وجود دارد. از این ناحیه رند هنوز انتظار واکنش مثبت داریم. به طور کلی بعد از موج نزولی که قیمت را به سطح حمایت ماهانه رسانده، انتظار ادامه روند رنج را در هفته های آینده داریم. سقف و کف کانال رنج می تواند در محدوده های ۴۵.۷ الی ۴۷.۳۶ دلار و محدوده ۴۰ دلار باشد. یک مقاومت دیگر در محدوده ۴۷.۹ الی ۴۸.۷ دلار در نظر گرفته شده است، و به دلیل نزدیک بودن این محدوده به مقاومت اول احتمال برخورد قیمت به آن وجود دارد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 15 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طول هفته های گذشته فشار فروش بسیار بالایی را به ثبت رساند. این فشار فروش سنگین باعث ریزش قیمت تا محدوده حمایت ۳۷.۵ الی ۴۱ دلار شده است. بعد از به ثبت رسیدن یک ناحیه رنج ۵ ماهه بین محدوده ۶۷ الی ۴۷ دلار، بالاخره قدرت فروشندگان باز هم افزایش پیدا کرد. کانال رنج کاملا شکسته شده، و محدوده ۴۵ الی ۴۷ دلار اکنون به مقاومت بسیار مهمی تبدیل شده است.

اما کف قبلی هنوز شکسته نشده است. چند محدوده حمایت در صورت افزایش فشار فروش برای این ارز در نظر گرفته شده است، که می توانند با واکنش مثبت همراه باشند. حمایت اول در محدوده ۲۳ الی ۲۵ دلار که محل شروع یک موج صعودی قوی در تایم فریم هفتگی می باشد. بسیاری از سفارشات خرید فعال نشده می تواند در این محدوده قرار گرفته باشد، که در صورت افزایش فشار فروش فعال خواهد شد. اما حمایت دوم که در محدوده ۱۶.۷ الی ۱۷.۸ دلار در نظر گرفته شده است، قدرت بالاتری برای ایجاد تقاضا دارد.

توجه داشته باشید که روند این ارز در تایم فریم هفتگی هم نزولی است، و تنها در تایم ماهانه صعودی و در موج اصلاحی قرار دارد. با توجه به این فشار فروش بالا، در صورت حفظ حمایت فعلی، برای خروج از موج اصلاحی زمان زیادی نمانده است، اما در صورت شکست حمایت فعلی، این زمان برای برگشت به روند اصلی بسیار طولانی خواهد شد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته روند قیمتی آن نزولی بود. بعد از برخورد و توقف کامل قیمت زیر محدوده مقاومت ۵۷ الی ۵۹ دلار، شاهد آخرین تلاش خریداران برای شکست این مقاومت بودیم. قیمت تا محدوده ۶۳ دلار رشد داشت، اما مقاومت به صورت فیک شکسته شد، و با برگشت قیمت زیر ۵۹ دلار، و شکست کف الگوی کنج نزولی، فشار فروش روی این ارز افزایش شدیدی پیدا کرد.

همانطور که مشاهده می کنید روند قیمت در بازه زمانی روزانه رنج می باشد و این فشار فروش می تواند قیمت را به محدوده حمایت ۴۷ الی ۴۵ دلار برساند. صرفا یک حمایت رند در قیمت ۵۰ دلار وجود دارد که این محدوده در آخرین کندل روزانه با واکنش مثبت همراه بوده است. اما در صورت افزایش فشار فروش در بازار این حمایت می تواند شکسته شود، و قیمت را به محدوده های پایین تری برساند. حمایت اصلی نیز در محدوده ۴۱ الی ۳۷.۵ دلار می باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 17 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت، و همانطور که مشاهده می کنید، حمایت و تلاش خریداران این ارز موجب شکست مقاومتی شده که بیش از ۳ هفته مانع از رشد قیمت این ارز شده بود. روز گذشته یک شکست در محدوده ۵۷.۷ الی ۵۹.۳ دلار به ثبت رسیده، اما امروز تلاش خریداران به جهت تثبیت قیمت بالای این محدوده در حال انجام است. در صورت بسته شدن کندل روزانه بالای این ناحیه، احتمال رشد بیشتر قیمت تا مقاومت محدوده ۶۴.۴ الی ۶۹ دلار فراهم خواهد شد.

قیمت هنوز در کانال صعودی همگرا قرار دارد، و کف این کانال شکسته نشده است. پس می توانیم احتمال رشد قیمت را بیشتر در نظر بگیریم. به طور کلی روند بین محدوده مقاومت ۰.۶۴.۴ الی ۶۹ دلار و حمایت ۴۶ دلار رنج می باشد، و جهت حرکت کوتاه مدت صعودی است. قیمت از ابر اندیکاتور ایچیموکو عبور کرده است، و این مورد نیز می تواند نشانه ای بر صعودی شدن روند در میان مدت باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در هفته گذشته روند رنجی داشت. اما این روند رنج زیر محدوده مقاومت ۵۵ الی ۵۸ دلار در حال فشرده شدن می باشد. این فشردگی و واکنش ندادن به این محدوده مقاومت می تواند نشانه تمایل خریداران برای حمایت بیشتر و احتمال شکسته شدن این مقاومت باشد. با توجه به حرکت صعودی خوبی که از محدوده حمایت ۴۵ الی ۴۷ دلار شروع شده است، این حرکت می تواند ادامه داشته باشد. بنابراین بعد از شکست کامل مقاومت فعلی، انتظار ادامه حرکت صعودی تا محدوده ۶۴.۵ الی ۶۹ دلار مورد انتظار است.

از طرف یک الگوی کنج صعودی روی نمودار در نظر گرفته شده و با توجه به اینکه در محدوده ۵۹ الی ۶۰ دلار یک مقاومت مهم تر مشاهده می شود، اگر به این محدوده واکنش داده مشاهده شود، و کف الگو به سمت پایین شکسته شود و شاهد برگشت قیمت زیر محدوده ۵۶ دلار باشیم، مجدداً در بازه زمانی چهار ساعته روند می‌تواند نزولی شود. در نظر داشته باشید که این رمز ارز نسبت به بسیاری از آلت کوین ها شرایط بهتری دارد، و با توجه به اینکه کانال نزولی بلند مدت خود را به سمت بالا شکسته، بعد از شکست می تواند به محدوده سقف کانال پولبک زده و حتی در صورتی که بازار ریزش شدید داشته باشد، می‌تواند به حمایت کف قبلی خود واکنش مثبت نشان دهد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز الروند EGLD در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رساند، و حمایت خریداران موجب شد تا قیمت به محدوده مقاومت ۵۷ دلار برخورد کند. این برخورد با واکنش شدیدی همراه بوده است، و قیمت وارد موج اصلاحی شده است. در بازه زمانی روزانه تا زمانی که کف آخرین موج یعنی محدوده ۴۵ دلار حفظ شود، روند قیمت می تواند صعودی باقی بماند. اما در تایم فریم ۴ ساعته حمایت محدوده ۴۹ دلار می تواند ناحیه خوب عرضه و تقاضا در صورت کاهش بیشتر قیمت باشد.

همچنین اگر حمایت محدوده ۵۳ دلار شکسته شود، مجددا روند ۴ ساعته می تواند نزولی شود. فشار فروشی که در محدوده مقاومت مشخص شده مشاهده می کنید، می تواند قیمت را وارد یک روند رنج کرده، و در ادامه اگر تلاش مجددی از سوی خریداران صورت بگیرد، احتمال شکست این مقاومت و حرکت به سمت محدوده مقاومت ۶۴ الی ۶۹ دلار بیشتر می شود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته روند نزولی داشت و تمام برگشت هایی که به سمت بالا انجام شد، قدرت ضعف در روند صعودی را نشان می داد. همچنین قدرت خریداران در حفظ حمایت محدوده ۵۰ دلار کافی نبود و با فشار فروشی که دو روز گذشته اتفاق افتاد، این حمایت کاملاً شکسته شد، و اکنون به مقاومت تبدیل شده است.

همانطور که مشاهده می کنید قیمت به کف های قبلی در محدوده ۴۵ دلار نزدیک شده است. اما کف معتبری که می‌تواند با واکنش مثبت همراه باشد در محدوده ۳۷.۵ الی ۴۱ دلار قرار گرفته است، و این حمایت مربوط به بازه زمانی هفتگی می باشد. موقعیت قیمت نسبت به ابر اندیکاتور ایچیموکو به صورتی است که فاصله زیادی با این ابر دارد. و از طرفی یک الگوی کنج نزولی روی نمودار تشکیل شده است، که اگر خریداران بتوانند مجددا قیمت را بالای محدوده ۵۰ الی ۵۱ دلار برگردانند، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت از کانال نزولی خارج شود، و به سمت ابر و مقاومت محدوده ۵۸ دلار حرکت کند.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طی هفت روز گذشته نوسانات زیادی داشت، اما برآیند این نوسانات یک روند رنج را روی محدوده حمایت۴۹ الی ۵۰ دلار نشان می دهد. خط روند نزولی رسم شده روی نمودار با اینکه به سمت بالا شکسته شده بود، اما به دلیل مومنتوم نزولی و واکنش منفی که به محدوده ۵۵ دلار مشاهده شد، خریداران کوتاه مدت سیو سود انجام دادند.

روند کاملا رنج در تایم فریم روزانه مشخص می باشد. نکته ای که وجود دارد این است که سطح حمایت فعلی بارها مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است، اما اکنون تعداد برخورد ها به این سطح حمایت به قدری بالا رفته که پتانسیل شکست این ناحیه افزایش پیدا کرده است. بنابراین اگر بیت کوین اصلاح قیمت عمیق تری داشته باشد، با شکسته شدن این حمایت می توانیم انتظار داشته باشیم تا محدوده حمایت اصلی در قیمت ۳۷.۵ الی ۴۱ دلار هدف بعدی فروشندگان باشد. یک حمایت مینور نیز در محدوده ۴۵.۷ دلار قرار گرفته است، که این محدوده نیز می تواند با واکنش همراه باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EGLD در هفته گذشته دامنه نوسانات بسیار محدودی داشت. قیمت این ارز بین حمایت محدوده ۴۹ الی ۵۰.۵۰ دلار و مقاومت محدوده ۵۲ الی ۵۳ دلار رنج شده است. حمایت فوق مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته می باشد. اما به دلیل اینکه تعداد برخورد ها به این محدوده زیاد شده است، و مونتوم روند کلی نزولی می باشد، احتمال شکسته شدن حمایت بیشتر می باشد.

در این صورت حمایت بعدی در محدوده ۴۴ الی ۴۴.۵ دلار می باشد. این حمایت که توسط اندیکاتور پیوت پوینت شناسایی شده است، یکی از محدوده های برگشتی قوی می باشد. محدوده مقاومت ۵۷ دلار نیز پیوت ماهانه می باشد، و نقطه عطف ادامه روند در طول ماه جاری می باشد. با توجه به اینکه یک مقاومت داینامیک نیز روی نمودار رسم شده است، تنها در صورتی خریداران می توانند از قیمت حمایت کنند که تثبیت بالای محدوده ۵۳ دلار داشته باشیم. در اینصورت هدف بعدی در محدوده ۵۷ دلار در محدوده پیوت ماهانه می باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 8 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته روند نزولی داشت، و با شکست فیک کف کانال صعودی کوتاه مدت خود، بعد از برخوردی که به محدوده حمایت ۴۹.۲۰ الی ۵۰.۷۰ دلار نشان داد، با واکنش مثبت همراه شد. مجددا روند در تایم فریم ۱ ساعته صعودی شده است، و پتانسیل رشد بیشتر قیمت تا مقاومت محدوده ۶۰.۶۰ الی ۶۲ دلار وجود دارد. بعد از رشد قیمت در روز گذشته و امروز، در صورت پولبک به کف کانال، انتظار حمایت شدن در محدوده ۵۲.۵ دلار را داریم.

همچنین در صورتی که واکنش های منفی مجددا به محدوده های مقاومت مشاهده شود، احتمال برگشت قیمت به سطوح حمایتی پایین تر در محدوده ۳۸.۲ الی ۴۱ دلار وجود دارد. به طور کلی شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت، حتی به صورت فیک نشانه ضعف شدید در روند صعودی می باشد. بنابراین تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۷۰ دلار برگردانند، هر برگشتی به سمت بالا می تواند پولبک در روند نزولی در نظر گرفته شود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 8 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال EGLD را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت EGLD را مشاهده کنید.

رمز ارز EGLD در هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه پیدا کرد، و خریداران نتوانستند قیمت الروند را به محدوده مقاومت ۷۰ دلار برگردانند. با فزایش فشار فروش، قیمت تا کف کانال صعودی کوتاه مدت در محدوده ۵۲ دلار کاهش پیدا کرد. در این محدوده که حمایت دقیق تر آن در قیمت ۵۱.۱۸ الی ۵۱.۹۰ دلار قرار گرفته است، شاهد واکنش های خوبی بوده ایم. یک خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار می توان در نظر گرفت.

در صورت شکست این مقاومت، انتظار داریم که شاهد رشد مجدد تا محدوده مقاومت های بالاتر باشیم. مقاومت اول در محدوده ۵۷.۵۰ دلار قرار گرفته است، که این محدوده نیز می تواند با واکنش همراه باشد. در صورت شکست این مقاومت، هدف بعدی در قیمت ۶۵ الی ۷۰ دلار خواهد بود. حمایت پایین تر در صورت شکست کف کانال صعودی، در محدوده ۴۶ الی ۴۸ دلار قرار گرفته است، و در نهایت حمایت اصلی در قیمت ۳۷.۵ الی ۴۰ دلار می باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته زیر محدوده مقاومت ۶۹ الی ۶۳.۵ دلار نوسانات خود را ادامه داد. قدرت خریداران برای شکست این مقاومت کافی نبود، و با توجه به اینکه این محدوده در طول یک سال گذشته بارها مانع از ریزش قیمت شده بود، این بار می تواند مقاومت پر قدرتی در برابر فشار خریداران باشد.

قیمت هنوز داخل الگوی کنجی که در نظر گرفته شده بود، در حال نوسان می باشد. با شکسته شدن حمایت خط روند صعودی در تایم فریم ۴ ساعته، و شکست آخرین کف موج صعودی، مجددا می تواند بعد از پولبک تا حمایت های پایین تر کاهش داشته باشد. حمایت هایی که برای EGLD در نظر گرفته شده است، در محدوده ۵۵ و محدوده ۵۰ دلار قرار دارد. انتظار می رود که از محدوده های فوق، شاهد نشانه های حمایت خریداران برای حرکت صعودی مجدد باشیم.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته تا مقاومتی که در محدوده ۶۳ الی ۶۷.۶ دلار برای آن در نظر گرفته بودیم، روند خود را ادامه داد. با توجه به اینکه آخرین پیوت روزانه نزولی این ارز در محدوده ۸۹ دلار قرار دارد، بنابراین تا زمانی که این مقاومت تبدیل به حمایت نشود، تمام حرکت های صعودی یک پولبک در روند نزولی خواهد بود. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت داخل یک الگوی کنج صعودی قرار گرفته است، و در صورتی که حمایت محدوده ۶۰ دلار از دست برود، می توانیم انتظار داشته باشیم که کف الگو در قیمت ۵۵ دلار هدف اول نزولی خواهد بود.

بنابراین محدوده ۶۰ دلار برای این هفته نقطه عطف ادامه روند خواهد بود. قیمت داخل مقاومت ابر ایچیموکو قرار دارد. پس احتمال واکنش منفی و درجا زدن بین محدوده های فعلی و حمایت ۶۰ دلار وجود دارد. در صورتی که بازار شرایط مساعد خود را حفظ کند، احتمال شکست مقاومت افزایش خواهد یافت. در این صورت هدف بعدی در محدوده مقاومت ۸۵ دلار خواهد بود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 18 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته به روند رنج خود ادامه داد. قیمت این ارز بین محدوده مقاومت ۶۲.۷ الی ۶۷.۶ دلار و حمایت ۴۵.۳ الی ۴۸ دلار رنج می باشد. همچنین یک خط روند نزولی به عنوان مقاومت داینامیک روی نمودار رسم شده بود که قیمت به این خط روند واکنش منفی نشان داده است. اما خطوط اندیکاتور Ichimoku نشان می دهند که در محدوده ۵۵ دلار حمایتی وجود دارد، که می تواند در صورت مساعد شدن شرایط بازار در ساعات آینده مانع از ریزش قیمت شود. اما از بالا نیز قیمت کاملا به ابر کومو برخورد می کند.

بنابراین دلیل رنج شدن روند نیز همین مورد می باشد. احتمالا دلیل رنج شدن قیمت و واکنش های شدید به محدوده های حمایت، احتمال تست مجدد حمایت های پایین تر باشد. قیمت EGLD حتی می تواند تا محدوده ۳۶ دلار نیز کاهش داشته باشد. اما برای کوتاه مدت یک الگوی مثلث متقارن نیز می توان برای این ارز در نظر گرفت. شکست الگو از پایین می تواند قیمت را به حمایت ذکر شده برساند.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در بازه زمانی روزانه همچنان که داخل کانال نزولی بلند مدت خود قرار گرفته است، در یک محدوده مشخص، داخل یک روند رنج قرار دارد. حمایت مقاومت های این روند رنج در محدوده های ۴۶.۲۰ الی ۴۸.۳۰ و محدوده  ۶۲.۷۵ الی ۶۷.۶۵ دلار می باشد. مجددا فشار فروش قیمت را با شیب بالایی به محدوده حمایت رسانده است. اندکیاتور MACD وارد ناحیه زیر صفر شده است، که نشان می دهد باید برای خرید منتظر ماند.

اگر با افزایش فشار فروش حمایت فعلی شکسته شود، قیمت می تواند تقریبا به اندازه عرض کانال رنج ریزش داشته باشد، که در اینصورت هدف قیمت محدوده ۳۳ الی ۲۹ دلار خواهد بود. اگر هم در محدوده حمایت فعلی کاهش فشار فروش مشاهده شود، احتمالا نهایت حرکت نزولی تا قیمت ۴۳.۲۸ الی ۴۵.۳ دلار و به صورت یک کندل بازگشتی با سایه بلند در تایم فریم روزانه خواهد بود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD با شروع هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رساند. اما در اواخر هفته، روند آن زیر یکی از مهم ترین مقاومت های نموداری این ارز رنج شده است. مقاومتی که در قیمت ۵۹.۶ الی ۶۲.۷ دلار قرار گرفته است، و توسط یک مقاومت داینامیک نیز تقویت شده است. همچنین مقاومت هفتگی مهم تری در محدوده ۶۶.۶ الی ۷۳.۳ دلار روی نمودار وجود دارد، که با میدلاین کانال نزولی تقویت شده است. با توجه به شیب بالای موج نزولی اصلی، پتانسیل ادامه دار بودن روند رنج بین مقاومت فعلی و محدوده حمایت ۴۵.۳ الی ۴۸.۳ دلار وجود دارد. یک کانال رنج در تایم ۱ ساعته در محدوده فعلی می توان روی نمودار رسم کرد. با شکست سقف یا کف این کانل، حرکت قیمت می تواند به اندازه عرض کانال از محل شکست ادامه داشته باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طی هفته گذشته مانند برخی دیگر از آلت کوین ها حرکت صعودی قوی نداشت، و این ارز بعد از اینکه به مقاومت محدوده ۵۷ دلار برخورد کرد، با واکنش منفی همراه شد.  خط روند صعودی کوتاه مدتی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، در حال حاضر به سمت پایین شکسته شده است، و جهت روند در تایم فریم های پایین تر تغییر کرده است. مجددا انتظار می رود قیمت به سمت حمایت های پایین در محدوده ۴۵ و ۴۰ دلار حرکت نزولی خود را ادامه دهد. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۴۶.۷۵ دلار قرار دارد، که در صورت مساعد شدن شرایط کوتاه مدت بازار، انتظار می رود که از این حمایت یک برگشت مجددا به سمت مقاومت پیوت داشته باشیم.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD برای چهارمین هفته در کف کانال نزولی متوقف شده است، و خریداران این ارز در انتظار سیگنال مثبتی از بازار می باشند. در چند روز گذشته حمایت خوبی در محدوده ۵۰ دلار مشاهده شده است. این حمایت تا زمانی که شکسته نشود، پتانسیل رشد قیمت و حرکت به سمت مقاومت ۷۷ دلار وجود دارد. اما برای ادامه حرکت صعودی، مقاومت ۷۷ دلار باید پر قدرت با حجم معاملات بالایی به سمت بالا شکسته شود. یک خط روند نزولی نیز روی نمودار رسم شده است، و تا زمانی که پر قدرت شکسته نشود، روند قیمت در تایم فریم روزانه صعودی نخواهد شد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD برآیند نوسانات آن در هفته رشد ۴ درصدی را نشان می دهد. خریداران با حمایت های خود موفق شدند قیمت ارز EGLD را تا محدوده مقاومت ۶۵ دلار حمایت کنند. با توجه به شکسته شدن خط روند نزولی، پتانسیل خروج قیمت از روند نزولی و ورود به روند رنج در تایم فریم روزانه افزایش پیدا کرده است. محدوده تعیین کننده ادامه حرکت قیمت در این هفته، قیمت ۵۶.۵ دلار را نشان می دهد.

بنابراین تا زمانی که کندل های ۴ ساعت خوبی بالای این مقاومت بسته نشوند و این سطح به حمایت تبدیل نشود، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت های ۵۱، ۴۸ و ۴۳ دلار وجود دارد. همچنین با شکسته شدن حمایت مورد نظر، روند در تایم فریم ۴ ساعته مجددا نزولی شده است. مگر در حالتی که کندل روزانه پر قدرتی بالای محدوده ۵۶.۵ دلار بسته شود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته کاملا در محدوده ۴۰ دلار متوقف شد، و حمایت خریداران موجب برگشت قیمت و شروع یک موج اصلاحی پر قدرت در روند نزولی شده است. یک مقاومت در محدوده ۶۵ الی ۷۲ دلار روی نمودار رسم شده است، و انتظار می رود که قیمت به این ناحیه واکنش منفی داشته باشد. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، مقاومت ترند لاین نزولی با سطح مقاومت استاتیک همپوشانی دارد. بنابراین برای شکست این دو سطح، نیاز به افزایش فشار خرید و حجم معاملات بالایی می باشد. در غیر اینصورت احتمال واکنش قیمت به مقاومت افزایش خواهد یافت. همچنین پتانسیل رنج شدن روند در تایم فریم های پایین تر بین محدوده حمایت ۵۶.۷ و مقاومت ۶۵ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طی هفته گذشته با ۳۸ درصد ریزش قیمت، حمایتی که در محدوده ۶۵ الی ۷۲ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود را با یک کندل نزولی پر قدرت به سمت پایین شکسته است. شیب روند نزولی موجب برخورد قیمت به سطح حمایت ۳۹ دلار شده است. این حمایت در صورتی که بازار ریزش بیشتری نداشته باشد، می تواند موجب توقف قیمت و شروع یک موج اصلاحی در روند نزولی شود.

در کوتاه مدت و در بازار زمانی ۱ ساعته در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۴۷ دلار برگردانند، با صعودی شدن روند در تایم فریم ۱ ساعته، می توانیم انتظار داشته باشیم که موج اصلاحی می تواند حداقل تا سطح مقاومت ۵۶ دلار و در صورت شکست آن، تا محدوده مقاومت ۶۵ الی ۷۲ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

مقاومتی که برای رمز ارز EGLD در قیمت ۸۷.۵ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده بود، در هفته گذشته مانع از رشد بیشتر قیمت این ارز شد، و مجددا خریدارانی که در قیمت های پایین حمایت خود را از این ارز نشان داده بودند، در این مقاومت سیو سود کردند. قیمت مجددا به محدوده حمایت هفتگی خود یعنی ۷۲ الی ۶۵ دلار برخورد کرده و فشار فروش منجر به شکست موقت این حمایت شده است.

تا زمانی که کندل روزانه بالای محدوده ۷۵ الی ۷۸ دلار بسته نشود، احتمال ادامه روند نزولی وجود دارد. حمایت بعدی در صورت افزایش فشار فروش، در قیمت ۵۰ و ۴۰ دلار می باشد. ابر کومو اندیکاتور Ichimoku نیز زاویه ای هم راستا با شیب نزولی قیمت دارد. بنابراین احتمال شکست حمایت فعلی افزایش پیدا کرده است.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD با توجه به روند نزولی پر قدرتی که داشت، با شکست حمایت محدوده ۱۰۰ دلاری خود، به یک حمایت مهم تر در تایم ماهانه برخورد کرد، و واکنش بسیار خوبی نشان داد. در برخورد دوم به سطح حمایت ۶۵ الی ۷۲ دلار شاهد واکنش بسیار خوبی بودیم. همان طور که روی نمودار مشاهده می کنید، در قیمت ۸۷.۵ دلار، بیشترین حجم معاملات و تبادلات این ارز در طی بازه زمانی دو ماهه شکل گرفته است. بنابراین محدوده بسیار مهمی برای ادامه حرکت قیمت می باشد.

در ساعات گذشته شاهد برخورد و واکنش به این ناحیه بوده ایم. اما از طرف دیگر خط روند نزولی نیز در ناحیه مقاومت ذکر شده قرار گرفته، که این سطح را تقویت کرده است. بنابراین می توانیم شاهد برگشت قیمت به سمت حمایت محدوده ۷۵ الی ۷۸ دلار باشیم. تا زمانی که این سطح حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت ترند لاین نزولی و حرکت قیمت به سمت مقاومت محدوده ۱۰۰ دلار وجود دارد. یکی از خطوط اندیکاتور Ichimoku نیز زیر قیمت قرار گرفته است، که سطح حمایت ذکر شده را تایید می کند.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول دو هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. فشار فروش موجب برخورد قیمت به سطح حمایت ماهانه در محدوده ۱۱۵ الی ۷۵ دلار شده است. انتظار می رود که قیمت در این محدوده حمایت شود و شاهد برگشت به سمت مقاومت های بالاتر در میان مدت و بلند مدت باشیم. دو خط روند نزولی روی نمودار رسم شده است خط روند اول در صورتی که شکسته شود و قیمت بالای محدوده ۱۳۵ الی ۱۴۵ دلار برگشت داشته باشد، انتظارات ما در ادامه روند صعودی می باشد.

اما با توجه به شیب بالای حرکت نزولی، در صورت برخورد اول به این سطح مقاومت، مجددا می توانیم شاهد برگشت به سمت حمایت فعلی باشیم. و در صورتی تشکیل الگوی کف دو قلو در هفته های آینده در صورت تثبیت شرایط بازار، انتظار رشد قیمت را داریم.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته نوسانات قیمت آن روی محدوده حمایت روزانه خود ادامه پیدا کرد. رشد قیمتی که تا مقاومت ۱۶۰ دلار ادامه پیدا کرده بود، با فشار فروش و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه شد. با توجه به اینکه قیمت در حال فشرده شدن بین ترند لاین نزولی و حمایت استاتیک محدوده ۱۴۸ الی ۱۴۵ دلار می باشد، در صورتی که شاهد ثبت کندل صعودی پر قدرت بالای محدوده مقاومت ۱۶۰ دلار باشیم، ادامه رشد قیمت تا هدف بعدی ۲۰۰ دلار را می توانیم انتظار داشته باشیم.

در غیر این صورت با توجه به رنج بودن روند در تایم فریم روزانه و نزولی بودن موج قبلی، ادامه ریزش تا حمایت هفتگی ۱۳۰ دلار می تواند اتفاق بیوفتد. برای معامله روی این ارز پیشنهاد می شود که تا مشخص شدن نحوه رفتار قیمت با محدوده های فعلی منتظر بمانید.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD همچنان که در یک روند صعودی بلند مدت قرار دارد، نزدیک محدوده کف کانال صعودی خود یک منطقه رنج را در تایم فریم روزانه تشکیل داده است. سقف این کانال رنج در قیمت رند ۲۰۰ دلار بوده و کف آن در قیمت ۱۳۰ الی ۱۱۰ دلار می باشد. البته به دلیل اینکه حمایت کف کانال صعودی نزدیک قیمت می باشد، محدوده های حمایت به صورت داینامیک در نظر گرفته می شود. بنابراین حمایت فعلی در قیمت ۱۴۵ الی ۱۵۰ دلار قرار دارد.

یک ترند لاین نزولی روی موج آخر رسم شده است، و چنانچه شاهد شکست این مقاومت داینامیک کوتاه مدت باشیم، در صورت تثبیت قیمت روی محدوده ۱۶۰ دلار، می توان انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال رنج برای کوتاه مدت داشت. شکست مقاومت پیش رو می تواند موجب کراس قیمت با اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ شود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD حمایت مهمی در محدوده ۱۵۴ الی ۱۳۱ دلار در اختیار دارد. این محدوده در هفته ها و ماه های گذشته بارها مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. بنابراین حمایت خوبی برای ادامه حرکت صعودی می تواند باشد. نکته ای که در مورد این حمایت وجود دارد، نزدیک بودن آن به کف کانال بلند مدت صعودی می باشد، و این محدوده تقویت شده است.

یک روند رنج نیز در تایم روزانه روی نمودار مشخص شده است، و در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۱۶۰ دلار برسانند، انتظار می رود که رشد قیمت مجددا تا مقاومت روزانه ۱۹۸ الی ۲۱۳ دلار از سر گرفته شود. یک خط روند نزولی نیز در تایم ۴ ساعته روی نمودار می توان رسم کرد و در صورت شکست این مقاومت داینامیک، روند در تایم های پایین تر صعودی خواهد شد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول دو هفته گذشته از محدوده حمایت بسیار مهم خود در کف کانال صعودی میان مدت، با حمایت خریداران مواجه شد و قیمت آن با ۵۰ درصد رشد به محدوده مقاومت مهمی رسیده است. این مقاومت که در قیمت ۱۹۷ الی ۲۰۱ دلار می باشد، در حال حاضر مانع از رشد بیشتر قیمت شده است.

در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای این سطح مهم برسانند، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند نزولی به صعودی تبدیل خواهد شد و اهداف قیمت می تواند مطابق نمودار در محدوده های مشخص شده باشد. هدف اول محدوده ۲۳۱ الی ۲۵۴ دلار و هدف دوم محدوده رند ۳۰۰ دلار خواهد بود. یک کانال صعودی باریک مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته روی نمودار وجود دارد که تا زمانی که شکسته نشود، انتظار ادامه رشد قیمت را داریم.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته در محدوده حمایت خود در قیمت ۱۳۵ الی ۱۳۰ دلار متوقف شده بود به دلیل اینکه سقف کانال نزولی نیست نزدیک محدوده ی نوسانات قیمت این ارز بود، قیمت در یک محدوده فشرده قرار گرفته بود اما در روز گذشته و امروز رشد خیلی خوبی داشته است.

و سقف کانال نزولی در حال تبدیل شدن به حمایت می باشد با توجه به کندل صعودی پر قدرت و حجم معاملات بالایی که از میانگین یک ماه گذشته بالاتر است انتظار می رود که شکست قطعی باشد و شاهد حرکت قیمت به سمت مقاومت ۲۰۰ دلار خواهیم بود. البته قبل از شروع حرکت صعودی بعد از شکست سقف کانال انتظار پولبک به سقف کانال را داریم.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الروند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز EGLD در هفته گذشته روند رنجی داشت. کندل هفته گذشته یک الگوی برگشتی نزدیک محدوده حمایت ۱۲۰ الی ۱۰۵ دلار تشکیل داده است. با توجه به نبود کندل سبز صعودی، قبل از رشد قیمت احتمال برخورد به این محدوده حمایت وجود دارد. به دلیل اینکه در تایم روزانه هنوز در روند نزولی قرار دارد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

با توجه به اینکه یک مقاومت مینور در قیمت ۱۳۶ الی ۱۳۳ دلار وجود دارد، در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای این سطح مهم برسانند، و شاهد بسته شدن و تثبیت کندل های ۴ ساعته باشیم، می توانیم انتظار رشد قیمت حداقل تا سقف کانال نزولی در قیمت ۱۵۰ دلار و برای هدف بعدی در محدوده ۲۰۰ دلار می تواند رشد خود را ادامه دهد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل الروند رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز EGLD در هفته گذشت رشد خوبی داشت. حمایتی که از این ارز در محدوده میدلاین کانال صعودی انجام شد، منجر به رشد ۲۰ درصدی قیمت شد. در این هفته توقف قیمت در محدوده مقاومت ۱۸۰ الی ۱۹۰ دلار را شاهد هستیم، و همچنین مقاومت بعدی که در محدوده ۱۹۳ تا ۲۰۰ دلار قرار دارد. این دو محدوده مقاومت، یک سد بسیار قوی سر راه ادامه حرکت ارز EGLD قرار داده است، و گذشتن از این سد نیاز به یک حمایت قوی و حجم معاملات بالایی می باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

اگر محدوده مقاومت شکسته نشود، برگشت قیمت را به سمت حمایت ۱۴۰ دلار می توانیم انتظار داشته باشیم، چرا که هنوز در روند نزولی هستیم، و تا زمانی که این مقاومت مهم شکسته نشود، رشد بیشتر قیمت امکان پذیر نخواهد بود. اندیکاتور RSI به محدوده اشباع خرید رسیده است، و اگر یک الگوی سقف دو قلو در تایم ۴ ساعته زیر مقاومت مشاهده شود، می‌توانیم نشانه برگشت قیمت حداقل تا محدوده ۱۵۰ دلار باشیم،

و به طور کلی تا زمانی که قیمت بالای ۱۴۰ دلار قرار داشته باشد, روند در تایم ۴ ساعته صعودی خواهد بود. اما اگر مقاومت های پیش رو شکسته شود، شرایط روند این ارز کاملا صعودی خواهد شد. در این صورت مقاومت بعدی در محدوده ۲۹۰ دلار می باشد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل الروند رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز  EGLD در طول هفته گذشته نوسانات بسیار محدودی داشت. قیمت این ارز در محدوده حمایت میدلاین کانال صعودی متوقف شده است، و هفته گذشته با حجم خرید مناسبی تقریبا برابر با میانگین ۳۰ روز گذشته معامله انجام شد. حمایت ۱۱۵ دلار نیر محدوده استاتیک نمودار می باشد، که به دلیل همپوشانی با میدلاین کانال شرایط حمایتی بهتری را فراهم کرده است.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 12 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

با توجه به اینکه روی نمودار اندیکاتور RSI یک خط روند رو به بالا شکسته شده است، و شرایط مومنتوم روند در تایم های زیر ۴ ساعته صعودی می باشد، احتمال شکست مقاومت خط روند نزولی بیشتر می شود. اما باید توجه کرد که شکست این خط روند می تواند شرایط معاملات این ارز را هیجانی کرده و قیمت را سریعا به محدوده ۱۹۰ الی ۲۰۰ دلار برساند.

در این بازه زمانی، قیمت اگر خط روند صعودی را به سمت پایین قطع نکند، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت وجود دارد. اما اگر کندل ۴ ساعته زیر این خط روند بسته شود، می توانیم مجددا انتظار رسیدن قیمت به سطح حمایت ۱۱۰ دلار را داشته باشیم.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز 12 بهمن 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز EGLD مانند تمام آلت کوین های بازار در هفته گذشته با کاهش قیمت شدیدی مواجه شد. قیمت این ارز از محدوده ۱۹۵ دلار تا سطح حمایت هفتگی در محدوده ۱۱۵ الی ۱۰۸ دلار ریزش ۳۱ درصدی را تجربه کرد. قیمت در حال حاضر به یک حمایت مهم در محدوده میدلاین کانال صعودی نیز برخورد کرده است.

دو سطح حمایت بسیار مهم با یکدیگر همپوشانی دارند، و انتظار داریم مانع از ریزش بیشتر قیمت شوند. آخرین سنگر حمایتی نیز در صورت ریزش شدید می تواند در ناحیه ۶۸.۶ تا ۶۲.۶ دلار باشد. بازار اگر ریزش بیشتری را تجربه کند، حمایت فعلی می تواند شکسته شده و روند هفتگی نیز به حالت رنج تبدیل شود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

خط روندی که به عنوان مقاومت روی موج اصلاحی رسم شده است، در صورتی که شکسته شود، می توان انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده ۲۰۰ دلار را داشت. اندیکاتور RSI نیز واگرایی مثبت را نشان می دهد، بنابراین در صورت کاهش مومنتوم روند نزولی می توان انتظارات مثبتی در روزهای آینده داشت. شکست ترند لاین نزولی RSI نیز می تواند سیگنال صعودی را صادر کند. البته هنوز شرایط بازار شرایط مبهمی می باشد، و خریداران تصمیم قطعی برای حمایت ار بازار را نگرفته اند.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز EGLD یک روند نزولی را در طول هفته گذشته تجربه کرد. قیمت این ارز در اوایل هفته در محدوده ۲۴۰ دلار باز شد، و تا حمایت ۱۸۰ دلار کاهش داشت. اما در پایان هفته با حمایت خریداران مواجه شد، و فشار خرید قیمت را به سطح ۲۰۰ دلار رساند.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 21 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

چند محدوده حمایت مقاومت مهم روی این نمودار وجود دارد. دو محدوده ماژور می باشند، که یکی در قیمت ۳۱۵ تا ۲۹۰ دلار بوده و شکست آن باعث شد روند روزانه نزولی شود، و دیگری در محدوده ۱۰۰ دلار می باشد‌‌. اما دو حمایت مینور هم روی نمودار مشخص شده که مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته می باشد، اما توانایی این را دارند که قیمت را حمایت کرده و از همین محدوده به سمت بالا برگشت داشته باشد.

حمایت اول در محدوده ۱۸۰ تا ۱۷۰ دلار می باشد که تا این لحظه مانع از ریزش بیشتر قیمت و کاهش آن به سمت حمایت پایین تر شده، اما حمایت دوم که در صورت ریزش شدید در بازار می تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت شود در محدوده ۱۴۰ تا ۱۳۵ دلار می باشد. این دو حمایت نزدیک کف کانال صعودی بلند مدت قرار دارند. بنابراین توانایی برگرداندن قیمت به سمت بالا را دارند.

خط روند نزولی روی نمودار نیز به عنوان مقاومت عمل می‌کند، و در صورت شکست و پولبک به خط روند می توان انتظار رشد قیمت را داشت. یک واگرایی نیز روی اندیکاتور RSI تشخیص داده شده است. این واگرایی نیز می تواند نشانه برگشت باشد. بنابراین حمایت ۱۸۰ دلار یکی از حمایت‌هایی است که از این محدوده احتمال برگشت قیمت به سمت ۳۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه-21 دی 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EGLD هنوز روی حمایت محدوده ۱۹۶ تا ۲۵۷ دلار قرار دارد. در طول هفته گذشته، روند بسیار رنجی داشت. قیمت این ارز از کانال صعودی خارج شده و برگشت قیمت به زمان زیادی نیاز دارد. قیمت وارد اصلاح زمانی شده است.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته:

این روند رنج در این بازه زمانی با یک خط مقاومت منحنی احاطه شده است. قیمت زمانی که به این سطح برسد، مقاومت ۲۶۰ دلار برای ادامه حرکت به سمت بالا مهم می شود. اگر این مقاومت شکسته شود، روند نزولی در تایم ۴ ساعته به اتمام می رسد، و می توان انتظار رشد قیمت را داشت. اما اگر این محدوده شکسته نشود، و نشانه های برگشت دوباره روی سقف کانال دیده شود، کاهش بیشتر قیمت را تا محدوده های ۲۰۰ دلار شاهد خواهیم بود.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 14 دی 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EGLD در طول هفته گذشته با نوسانت محدوده و دامنه رنج همراه بوده است. محدوده ۲۰۰ تا ۲۵۷ دلار حمایت بسیار قوی می باشد، که تاکنون از ریزش قیمت جلوگیری کرده است. با استفاده از ابزار فیبو زمانی، در صورت شکست خط روند نزولی، انتظار رشد قیمت و برگشت داخل کانال صعودی را در روزهای آینده داریم. اندیکاتور EMA نیز هنوز بالای قیمت قرار گرفته است. اما جزییات ادامه روند را باید در بازه های زمانی کوچکتر بررسی کرد، تا پتانسیل رشد قیمت یا برگشت قیمت بررسی شود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در این تایم فریم، روند رنجی دارد. کف حمایت که محدوده آن در بالا ذکر شده است، اما سقف این کانال رنج، در محدوده ۳۰۰ تا ۳۲۴ دلار می باشد. تنها در صورت شکست خط روند نزولی، و باقی ماندن قیمت بالای سطح ۲۶۰ دلار، امکان ادامه حرکت به سمت مقاومت مورد نظر وجود دارد. به دلیل رنج بودن روند، اندیکاتور های روندی، با خطاهای زیادی همراه می باشند. و صرفا با خطوط استاتیک و داینامیک می توان مسیر حرکت را تعیین کرد. خط روند صعودی آبی رنگ نیز حمایت بسیار خوبی بوده و می تواند به شکست خط روند نزولی کمک کند. نقطه تلاقی این دو خط داینامیک، می تواند محدوده جذابی برای معامله باشد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 7 دی 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

 رمز ارز EGLD در یک محدوده مهم حمایت قرار داد. محدوده ای که در قیمت ۲۲۴ الی ۲۵۸ می باشد. این حمایت، یک حمایت هفتگی بوده و اعتبار بالایی دارد. همچنین خط کف کانال صعودی نیز در همین محدوده همپوشانی دارد. با توجه به اینکه کندل هفته گذشته، روی این سطح یک الگوی چکش معکوس را نشان می دهد، احتمال دارد که در این هفته، رشد قیمت به سمت بالا را شاهد باشیم. اگر این حمایت از دست برود، روند این ارز برای مدتی، رنج خواهد شد. اندیکاتور RSI با توجه به اینکه واگرایی مخفی را نشان می دهد، انتظار می رود یک حرکت صعودی به سمت ۳۰۰ دلار داشته باشد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت به خط روند نزولی پولبک زده است. بنابراین کافی است که قیمت بالای ۲۶۰ دلار برگردد و تثبیت داشته باشد، که در این صورت الگوی کف دو قلو تایید خواهد شد، و یکی از اهداف مهم قیمت محدوده ۳۱۵ الی ۳۲۵ دلار می باشد‌. اندیکاتور مووینگ اوریج SMA نیز هنوز مومنتوم نزولی را نشان می دهد. تا زمانی که قیمت بالای ۲۵۰ دلار برگشت نداشته باشد، امکان صعود قیمت وجود ندارد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 30 آذر 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز EGLD که در رتبه ۳۶ ارزهای دیجیتال قرار دارد، با افزایش حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته همراه بوده است. به این دلیل که روز گذشته بازار ریزش پیدا کرد، و روی اکثر آلت کوین ها نیز تاثیر گذاشت. ارز EGLD این هفته را نیز با کاهش قیمت شروع کرد، و تاکنون بیش از ۸ درصد در این هفته کاهش داشته است. حمایت مهمی که انتظار داریم با واکنش خوب خریداران همراه باشد و یک برگشت به سمت سقف قبلی اتفاق بیوفتد، در محدوده ۲۰۰ الی ۲۲۵ دلار قرار دارد. البته نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی، حمایت کف کانال صعودی می باشد، اما ظاهرا در حال شکست است. اگر کف کانال شکست شود، اولین حمایت مهم محدوده رند ۲۰۰ دلار خواهد بود. البته رسیدن قیمت به این ناحیه، می تواند باعث رنج شدن قیمت در کوتاه مدت شود.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

با توجه به شیب بالای روند اصلاحی و عدم وجود نشانه های قوی خریداران در کندل ها، چنانچه بازار برگشت نداشته باشد، کاهش بیشتر قیمت حتمی خواهد بود. اندیکاتور Volume هنوز نشانه هایی از افزایش معاملات نسبت به میانگین خرید در هفته های گذشته، نشان نمی دهد. بنابراین باید منتظر ماند تا وضعیت قیمت در این سطح مشخص شود، تا بتوان در مورد ادامه روند آن صحبت کرد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه تاریخ 23 آذر 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته:

خط روند نزولی روی نمودار نیز می تواند در صورت شکست نشانه ای از وجود خریداران باشد. البته قیمت باید بالای ۲۶۰ دلار برگردد و در آن محدوده تثبیت داشته باشد. در این صورت حرکت قیمت به سمت سقف قبلی در محدوده ۴۷۷ الی ۵۲۵ دلار می تواند شروع شود.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 23 آذر 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

EGLD در کف کانال صعودی قرار گرفته است. ریزش هفته گذشته در ادامه واکنش به مقاومت ۵۰۰ دلار، باعث رسیدن قیمت به محدوده حمایت ۲۵۰ دلار شد. واکنش خوبی به این محدوده حمایت داشت. خط آبی اندیکاتور MACD در حال نزدیک شدن به خط سیگنال می باشد. بنابراین اگر بازار شرایط مساعدی را در ادامه نشان بدهد، EGLD می تواند در محدوده ۲۵۰ الی ۳۰۰ دلار حمایت شده و به رشد خود ادامه بدهد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

اندیکاتور MACD در این بازه نشان می دهد که وارد مومنتوم منفی شده است. دلیل اصلی شیب بالای اصلاح قیمت، سیو سود خریدارانی بود که در قیمت های ۲۰۰ الی ۳۰۰ دلار در گذشته خرید انجام داده بودند.

فشار فروش و همزمانی با ریزش بازار، ترس شدیدی در این ارز ایجاد کرده است. البته EGLD یکی از ارزهای بسیار خوب بازار می باشد. اما رشد مجدد قیمت نیاز به کمی زمان دارد. حتی در صورت برگشت بازار احتمال برگشت قیمت سمت حمایت ۲۵۰ دلار نیز وجود دارد. این محدوده نقطه مناسبی برای خرید و سرمایه گذاری در صورت مساعد بدون بازار می باشد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه تاریخ 16 آذر 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الروند EGLD امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EGLD هفته گذشته به هدف خود در محدوده ۵۴۰ دلار دست یافت. این محدوده به دلیل اینکه توسط فیبوناچی شناسایی شده بود و چندین سطح با هم همپوشانی داشتند، با واکنش خوبی همراه بود. در این هفته نیز قیمت با کاهش همراه بوده و نیاز به اصلاح دارد. همان طور که نمودار را ملاحظه می کنید، سقف قیمت جدید در این ارز به ثبت رسیده است. در نمودار روزانه فروشندگان را ملاحظه می‌کنید که قیمت را با قدرت زیادی پایین آورده اند. بیش از نیمی از موج صعودی وارد اصلاح شده است و قدرت بالای فروش می تواند همچنان قیمت را در همین محدوده ها نگه دارد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 9 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته:

اما به طور کلی با توجه به اینکه در تایم ۴ ساعته یک واگرایی مثبت توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است، اگر قیمت بتواند بالای محدوده ۳۹۳ الی ۳۹۵ دلار برگردد، می توان وارد خرید شد، و تا سقف قبلی در قیمت ۵۴۰ دلار روند را همراهی کرد. البته با شکست این محدوده به سمت بالا، خط روند نزولی نیز همزمان شکسته خواهد شد.

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 9 آذر 1400
تحلیل الروند EGLD بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز EGLD را در بررسی تایم فریم هفتگی می توان این گونه تحلیل کرد که قیمت در حال حاضر نزدیک اولین هدف میان مدت در محدوده ۵۲۶ الی ۵۹۰ دلار قرار دارد. این محدوده می تواند با واکنش همراه باشد. به دلیل اینکه مقاومت میدلاین کانال صعودی نیز در این ناحیه قرار دارد.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 2 آذر 1400
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه همانطور که می بینید اندیکاتور Ichimoku کاملا در شرایط صعود قرار دارد، و نشانه ای از برگشت و اصلاح تاکنون روی نمودار ظاهر نشده است. اما همان طور که گفتیم محدوده ای که به عنوان مقاومت مشخص شده می تواند یکی از نقاط سیو سود برای کسانی باشد که در قیمت های پایین تر خرید انجام داده اند. چرا که این محدوده از نظر تکنیکال می‌تواند با واکنش همراه باشد.

در حال حاضر نزدیک ترین حمایتی که می توان برای این ارز در نظر گرفت، محدوده ۳۱۴ دلار می باشد، که با توجه به شیب بالا و قدرت خریداران احتمال بسیار کمی دارد که در برگشت و اصلاح تا این محدوده ریزش داشته باشد. پس باید برای ادامه روند منتظر اصلاح قیمت باشیم، تا بتوانیم نقاط حمایت را با استفاده از موج صعودی آخر پیدا کنیم.


تحلیل تکنیکال ارز EGLD امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز EGLD امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز EGLD در کانال صعودی خود، بعد از شکست مقاومت و ثبت ATH جدید، ناحیه ۳۰۰ تا ۲۹۰ دلار را به حمایت بسیار مستحکمی برای ادامه روند صعودی خود تبدیل کرده است. از طرفی در مسیر پیش روی خود یک محدوده مقاومت روی قیمت ۳۲۲ تا ۳۳۰ دلار تشکیل داده. در حال حاضر بین این دو ناحیه حمایت و مقاومت در حال رنج زدن می باشد. در صورت شکست مقاومت، می تواند به اهداف ۳۵۰ تا ۳۸۰ دلار به عنوان هدف اول و ۴۷۰ دلار به عنوان هدف دوم دست یابد.

مووینگ های اندیکاتور MACD در حال حاضر بالای خط صفر قرار دارند، و شرایط کاملا صعودی را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ 18 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

بعد از پولبکی که قیمت EGLD به خط روند شکسته شده زد، روند صعودی اما با کندی سرعت در حال انجام می باشد. قدرت گاوهای بازار اندکی بیشتر از خرس ها می باشد. بنابراین حرکت صعودی به آرامی در حال انجام است.

یک محدوده مقاومت سر راه EGLD وجود داشت، که در قیمت ۲۷۰ دلار قرار گرفته بود، و در روز قبل با واکنش به این محدوده در همان ناحیه متوقف شده بود. به نظر می رسد که این ناحیه شکسته شده است، و مقداری از فشار فروش خرس ها کم شده است. بنابراین احتمال رسیدن به قیمت ۲۹۳ تا ۳۰۰ دلار بیشتر می باشد. همچنان خط روند صعودی برای ادامه حرکت معتبر می باشد. اگر قیمت به این خط برخورد کند، می تواند آن را به سمت بالا برگرداند.

تحلیل الروند EGLD در تاریخ 11 آبان 1400
تحلیل الروند EGLD در تاریخ ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

در بازه هفتگی EGLD در یک روند صعودی پرقدرت بوده، و در هفته های گذشته قیمت های جدیدی ثبت کرده، اما این قیمت ها تثبیتی نداشته است، و محدوده مقاومت این ارز در این بازه بسیار قوی عمل کرده، که باعث شده برای مدت دو ماه روند EGLD رنج باشد.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ 7 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز EGLD بازه زمانی روزانه:

در بازه های کوتاه تر به وضوح مشخص است که قیمت در کف یک کانال صعودی کوچکتر می باشد، و خط روند نزولی نیز شکسته شده، و به آن پولبک زده است. هم اکنون قیمت آماده یک حرکت صعودی به سمت بالا است. البته در محدوده ۲۸۹ تا ۳۰۳ دلار مقاومت مهمی دارد، که تا به حال سه بار باعث ریزش آن شده است.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ 7 آبان 1400 هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰ هفتگی

تحلیل ارز EGLD بازه زمانی ۴ ساعته:

اهداف EGLD در صورت شروع حرکت حرکت صعودی، ۲۷۰ – ۲۹۵ – ۳۳۰ و ۳۸۱ دلار خواهد بود. محدوده ۲۵۴ دلار نیز توسط اندیکاتور های EMA و SMA حمایت خوبی را نشان میدهد.
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ 7 آبان 1400 بازه 4 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰ بازه ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰

این ارز با اینکه روندی صعودی دارد و در یک کانال صعودی قرار گرفته، اما هنوز با مقاومت محدوده ۲۱۵ تا ۲۴۶ درگیر است. ولی شرایط خوبی دارد. و امکان رشد از همین محدوده قیمتی حال حاضر وجود دارد.

این ارز هم در یک مثلث قرار گرفته که در صورت شکست مثلث، می تواند تا محدوده مشخص شده با خط آبی رنگ، به حرکت خود ادامه بدهد. البته سر راه خود یک مقاومت مهم را در محدوده ۲۸۵ تا ۳۰۳ دارد. که به طور کلی سرعت و قدرت رسیدن به این محدوده ها و نحوه واکنش به آنها کاملا به شرایط کلی بازار وابسته می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ 25 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۰

این ارز دارای فاندامنتال بسیار قوی می باشد، که شما می توانید محتوای “بررسی ارز دیجیتال EGLD” را مطالعه نمایید. و با فاندا این ارز آشنا شوید.

این ارز، بعد از شکست خط روند نزولی، هنوز نتوانسته حتی به محدوده سقف قبلی خود برسد. و در حال رنج زدن می باشد. حمایت های آن محدوده ۲۲۲ تا ۲۳۰ دلار است. که اگر شکسته شود، امکان دارد این ارز تا محدوده ۱۵۰ دلار هم ریزش داشته باشد. اما انتظاری که داریم این است که در میان مدت همچنان به سمت اهداف خود حرکت خواهد کرد. اهداف آن، ۳۰۰ و ۳۵۰ دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ 22 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

این ارز دارای فاندامنتال بسیار قوی می باشد، که شما می توانید محتوای “بررسی ارز دیجیتال EGLD” را مطالعه نمایید. و با فاندا این ارز آشنا شوید. در حال حاضر قیمت بر روی ۲۱۶ می باشد. حمایتی نسبتا خوب در قیمت ۱۸۰ دلار از EGLD به عمل آمده است. اما حمایت اصلی آن محدوده ۱۴۵ تا ۱۶۰ دلار است که اگر بازار مجددا به سمت پایین حرکت کند، شرایط مناسبی برای ورود کوتاه مدت تا هدف ۳۴۶ می تواند پیدا کند. البته طبق چارت باید خط ترند لاین را بشکند و مومنتوم حرکتی هم صعودی باشد.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ 31 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز EGLD در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الروند EGLD

EGLD توکن ارائه شده پلتفرم Elrond است. بلاکچین الروند در نظر دارد تا مشکل مقیاس پذیری را حل نماید. توکن EGLD یا ERD سابق در ابتدا در جولای ۲۰۱۹ طی یک IEO در صرافی بایننس عرضه شد.

تیم بنیانگذاری این ارز دیجیتال شامل مجموعه ای از افراد مهندس و کارآفرین برجسته می باشند که هدف انها حل مشکل مقیاس پذیری می باشد. بنامین منچو یکی از افراد بنیانگذار می باشد که از اولین پیشگامان بلاکچین در اروپا است. لوسیان تودا یکی دیگر از افراد است که مدیر ارشد فنی شبکه نیز می باشد. لوسیان منچو نقش مدیر ارشد اطلاعات را در شبکه بر عهده دارد.

الروند را می توان یک بلاکچین عمومی و غیرمتمرکز تعریف نمود. این شبکه از قراردادهای هوشمند برای راه اندازی برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند. شبکه الروند از الگوریتم گواه اثبات سهام یا PoS استفاده می نماید. با استیک کردن توکن EGLD امنیت شبکه فراهم خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال الروند به مقاله آن در سایت زوم ارز با نام “رمز ارز ERD چیست؟” مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز الروند پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز الروند

تحلیل تکنیکال را می توان به عنوان روشی برای پیش بینی قیمت در آینده معرفی نمود. در این روش از ابزارها و نمودارها برای پیش بینی قیمت استفاده می شود. به علاوه تحلیلگران به بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند. در این صفحه شما می توانید نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز الروند

تحلیل فاندامنتال روشی برای ارزیابی ارزش ذاتی یک رمز ارز به شمار می آید. در این نوع از تحلیل، تحلیلگران شبکه رمز ارز را مورد بررسی قرار خواهند داد. به علاوه عوامل تاثیرگذار همچون اخبارها نیز بررسی می شود.

در سایت زوم ارز عملکرد تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال بررسی شده است که شما می توانید به مطالعه ان بپردازید. همچنین به اخبار ارز دیجیتال دسترسی پیدا نمایید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز الروند

علاوه بر تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال، روشی دیگر با نام تحلیل سنتیمنتال وجود دارد. این روش از تحلیل، به نوعی یک روش جدید است. در این روش علم اقتصاد و روانشناسی بازار دخیل است. همچنین افراد به تجزیه و تحلیل احساسات سایر معامله گران خواهند پرداخت.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز الروند پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. تیم زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید در صورتی که قصد سرمایه گذاری دارید، تمامی عوامل تاثیرگذار را به صورت کامل بررسی نمایید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الروند EGLD” همراه ما بودید از شما متشکریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها