آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در حدود یک روز گذشته قیمت Dogwifhat (WIF) با یک افزایش ۲۸٪ بالا رفت

در حدود یک روز گذشته قیمت Dogwifhat (WIF) با یک افزایش 28٪ بالا رفت

در حدود یک روز گذشته قیمت Dogwifhat (WIF) با یک افزایش ۲۸٪ بالا رفت

به گزارش زوم ارز، Memecoin Dogwifhat (WIF)، که بر اساس شبکه Solana پایه‌گذاری شده است، در ۲۴ ساعت اخیر شاهد افزایش ۲۸ درصدی قیمت بود. این افزایش ناگهانی باعث ارتقای ارزش بازار این ارز به بیش از ۲ میلیارد دلار شد. بر اساس داده‌های Coinmarketcap، قیمت خرده‌فروشی Digwifhat در زمان انتشار این مطلب کمی بالاتر از ۲ دلار بود.

به گفته Coinmarketcap، حجم معاملات ۲۴ ساعته Dogwifhat در حال حاضر بیش از ۴۰۰ میلیون دلار است. ارزش بازار memecoin، یک ارز با موضوع سگ، به ۲ میلیارد دلار رسیده و آن را به یکی از برترین ارزهای دیجیتال در دسته memecoin تبدیل کرده است. افزایش اخیر در قیمت این پروژه، آن را به بالاترین سطح رسانده و آن را به یکی از بهترین پروژه‌های memecoin درجهت ۱۰۰ ارز برتر دیجیتال تبدیل کرده است.

اخیراً، معیارهای میم کوین توجه بسیاری از طرفداران ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. بسیاری از سرمایه‌گذاران اعتقاد دارند که ارزش بازار Dogwifhat می‌تواند به ۱۰ میلیارد دلار برسد، که این نشان‌دهنده پتانسیل ۵ برابری نسبت به قیمت فعلی آن است.

جامعه Dogwifhat نزدیک به ۷۰۰۰۰۰ دلار جمع آوری می کند

انجمن Dogwifhat نزدیک به 700000 دلار جمع آوری می کند. منبع: Dogwifhat
انجمن Dogwifhat نزدیک به ۷۰۰۰۰۰ دلار جمع آوری می کند. منبع: Dogwifhat

در حال حاضر، WIF در مسیر صعودی به قیمت بالای خود حرکت می کند. با وجود داشتن عملکردهای مثبت، این پروژه هنوز ۶۰ درصد از قیمت بالای ۴.۸۰ دلاری خود که در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۴ ثبت شده بود، کاهش یافته است. این پروژه در حال حاضر روی پلتفرم های معاملاتی فعالیت می کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

تا به امروز، موفقیت WIF به طور معین به افراد فعال در جامعه پروژه وابسته بوده است که در فعالیت‌های بازاریابی مختلف جهت افزایش آگاهی درباره پروژه شرکت نموده‌اند. در ماه مارس، اعضای انجمن به همراه پنج نفر دیگر، تاجیک اقدام به برگزاری یک برنامه تامین مالی جمعی کردند که بوفقیت تقریبی ۷۰۰،۰۰۰ دلار جمع‌آوری نمود.

هدف اصلی برنامه جمعیتی تجاری جهت تبلیغات مربوط به آموزش و فروش طلسم‌های معروف “میم” در شهر لاس وگاس بود. هدف ابتدایی برنامه، جمع‌آوری ۶۵۰,۰۰۰ دلار کمک مالی بود.

تیم ۶۹۷۹۱۵ دلار جمع آوری کردند که نشان دهنده تعهد اعضای جامعه به پروژه است. میهیر، یکی از مدیران سازمان‌دهی کنسرت بازاریابی، اظهار کرد که او با اطمینان بیش از ۹۰ درصد مطمئن است که این پیشنهاد با موفقیت اجرا خواهد شد و memecoin جایگاه برتری در بازاریابی حوزه لاس وگاس را به دست خواهد آورد. پس از امضای قرارداد تبلیغاتی، طلسم سکه میم به مدت یک هفته به طور کامل در Sphere لاس وگاس پخش خواهد شد.

شرکت کنندگان Dogwifhat از مارس منتظر بوده اند

میهیر اظهار کرد که مقامات مدیریت Sphere نیز جلسات داخلی را برگزار کرده‌اند به منظور ایجاد شرایط جدید، که ببنی بر رمزنگاری قرار دارد، برای ارائه پیشنهاد Dogwifhat. وی جزئیات بحث‌های جاری با نمایندگان Sphere را ذکر نکرده و فقط اعلام کرده است که سرنخ‌های بازاریابی هنوز در مذاکره قرار دارند تا الزامات و معیارهای مورد نیاز را برآورده کنند.

اگرچه Mihir اعتقاد دارد که memecoin به زودی در تبلیغات نمایش داده خواهد شد، اعضایی از گروه از ناراحتی خود به دلیل تاخیر ابراز شده اند. برخی از آنها به این دلیل انتقاد کرده‌اند که نمایندگان اصلی که برای جمع‌آوری کمک‌های مالی فعالیت می‌کردند، به طور کامل روش استفاده از این وجوه را مشخص نکرده‌اند.

برای اطلاع از تمامی اخبار کانال تلگرام ما را دنبال کنید

میهیر تأکید داشت که در صورت عدم موفقیت معامله، تمام وجوه به همه افرادی که در آن شرکت کرده‌اند، بازپرداخت خواهد شد. از زمان راه‌اندازی، مقدار WIF بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰٪ افزایش یافته است از نوامبر سال گذشته.

منبع: cryptopolitan.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده