آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با وجود احساسات منفی، Dogwifhat (WIF) نسبت به سایر ارزهای دیجیتال عملکرد بهتری از خود ارائه می‌دهد

با وجود احساسات منفی، Dogwifhat (WIF) نسبت به سایر ارزهای دیجیتال عملکرد بهتری از خود ارائه می‌دهد

با وجود احساسات منفی، Dogwifhat (WIF) نسبت به سایر ارزهای دیجیتال عملکرد بهتری از خود ارائه می‌دهد

به گزارش زوم ارز، پس از افزایش ۱۲.۳۴ درصدی، DogeWifeHat (WIF) در ۲۴ ساعت گذشته به عنوان موفق‌ترین ارز دیجیتال ظاهر شد. این افزایش نشان دهنده این است که توکن که قبلاً در یک دوره رکود طولانی به سر برد، اکنون در مدت هفت روز با یک درصد ۴۰.۱۷ افزایش یافته است.

گرچه، انطباق جهانی با تصویری که فعالان بازار نسبت به WIF دارند واگرا است، اما آیا این نشانه ای از گذر و تحول چشمگیر در مسیر است؟

به گفته Santiment، نگرش وزن‌دار WIF در حال کاهش به مقدار ۰.۹۵ است. این نگرش وزن‌دار، تعداد ذکرهای مثبت یا منفی یک دارایی را در زمانی که در حال رصد آن هستیم، در نظر می‌گیرد.

اگر خواندن منفی باشد، این نشان دهنده وجود نظرات منفی بیشتر در فضای مجازی است. از سوی دیگر، خواندن مثبت نشان می دهد که بازار گسترده تری نسبت به پتانسیل قیمت خوشبینی دارد. برای WIF، اولی است.

احساس وزنی WIF. منبع: Santiment
احساس وزنی WIF. منبع: Santiment

با فرض اینکه احساسات نسبت به جهش قیمت بسیار مثبت باشد، WIF ممکن است به دوره اصلاح قابل توجهی نزدیک شود. با این حال، به عنوان یک سناریو دیگر، روند صعودی نیز ممکن است ادامه یابد.

معامله‌گران بدون در نظر گرفتن احساسات به طور گسترده‌تر برای افزایش موقعیت عملیاتی خود عمل می‌کنند. نرخ سرمایه، که تفاوت بین قیمت دائمی و قیمت لحظه‌ای یک ارز دیجیتال را نشان می‌دهد، این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد.

هنگام نگارش این مقاله، نرخ سود Dogwifhat در حال حاضر ۰.۰۰۵٪ است. این نرخ سود به حفظ تعادل بازار کمک می کند و برای اطمینان از عدم انقضای قراردادهای موجود در بازار بسیار حیاتی است. هر گاه نرخ سود مثبت باشد، لانگ‌ها (خریداران) می‌توانند شورت‌ها (فروشندگان) را کامل کنند.

نرخ تأمین مالی WIF. منبع: Santiment
نرخ تأمین مالی WIF. منبع: Santiment

هنگامی که معاملات منفی هستند، شورت‌ها باید هزینه‌ای را جهت حفظ موقعیت‌های خود پرداخت کنند. در تاریخ ۲۸ ژوئن، این نسبت منفی بود که نشان‌دهنده این است که معامله‌گران احتمالاً بازهم منتظر نزولی شدن قیمت هستند. از این رو، تفسیر مثبت این اطلاعات به معنای این است که تقاضا برای موقعیت‌های خرید در حال افزایش می‌باشد.

پیش‌بینی قیمت WIF: آیا دارندگان می‌توانند سود بیشتری دریافت کنند؟

در نمودار روزانه، BeInCrypto متوجه شد که اهمیت فرسودگی فروشندگان در تاریخ ۲۳ ژوئن برای افزایش قیمت WIF بسیار زیاد بود. در آن زمان، قیمت ۱.۵۶ دلار بود. پس از آن، خریدار  متوجه شد که فرصتی برای تغییر وضعیت وجود دارد و با کمک به memecoin ، موفق شد تا یک شمع سبز تقریباً کامل روزانه ایجاد کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در حال حاضر، ناحیه حمایتی مبلغ ۱.۵۶ دلار را ارائه می دهد. همچنین، WIF در تلاش برای کسر مقاومت ۲.۳۰ دلاری است. اگر موفق شود، قیمت توکن ممکن است به ۲.۶۴ دلار ارتقاء یابد. اگر این اتفاق بیافتد، احتمال افزایش به سمت ۳.۲۱ دلار وجود دارد.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI) به مقدار ۵۱.۴۵ رسیده است که نشان از حفظ موقعیت صعودی میم کوین دارد. همچنین، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز در جهتی مشابه با میم کوین حرکت می‌کند.

تحلیل روزانه WIF. منبع: TradingView
تحلیل روزانه WIF. منبع: TradingView

با استفاده از تفاوت بین ۱۲ و ۲۶ ای ام ای، متوسط حرکتی همراه (مکد) به ما نشان می‌دهد که روند بازار به سمت بالا یا پایین است. زیرا خوانش مثبت است، این نشان می‌دهد که روند حرکتی ویفر (WIF) در حال صعود است. در صورت تداوم این وضعیت، احتمالاً تأییدی برای ادامه روند صعودی ویفر خواهیم داشت.

اگر بیت کوین (BTC) از روند صعودی خود دست نکشد، ممکن است قیمت WIF به مقادیر ذکر شده نرسد. این واقعیت از همبستگی محکم بین میم کوین و بیت کوین بوده است. در صورت وقوع این اتفاق، قیمت WIF به ۱.۹۶ دلار ممکن است کاهش یابد.


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده