آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

طرح انجمن “Dogwifhat” برای قرار دادن میم در کره وگاس

طرح انجمن “Dogwifhat” برای قرار دادن میم در کره وگاس

به گزارش زوم ارز، اعضای انجمن Dogwifhat در حال جمع‌آوری ۶۵۰,۰۰۰ دلار هستند تا این میم را در حوزه وگاس به نمایش بگذارند.

بعضی معتقدند که این رفتار ممکن است نشانگر برتری محلی باشد، اما آدرس اهدایی پس از گذشت ۲۴ ساعت، تاکنون به کمتر از ۵۰ درصد از هدف خود دست یافته است.

اخیراً در بازار میم کوین‌ها، برخی از جوامع به انجام کارهایی سوق داده می‌شوند که عموماً نشان از بازار کثیف دارند. این رفتار بستگی به سؤال کننده دارد.

اعضای انجمن Dogwifhat و پیروان آن در Solana هیت فراری، در حال جمع‌آوری کمک‌های مالی هستند تا تصویر یک میم سگی با کلاه صورتی را در Sphere در لاس وگاس به نمایش بگذارند.

Sphere یک مکان تفریحی کروی است که بیش از ۱۸,۶۰۰ نفر را در خود جای می‌دهد و دارای یک صفحه نمایش بزرگ برای نمایش تصاویر است. اجاره این صفحه نمایش در حدود ۴۵۰,۰۰۰ دلار در روز است تا هر چیزی که خریدار می‌خواهد به نمایش درآید.

اعلامیه اهدایی که در ابتدای هفته منتشر شد، می‌گوید: “ما کلاه روی کره می‌گذاریم.” تا صبح روز دوشنبه، تقریباً ۳۰۰,۰۰۰ دلار از هدف ۶۵۰,۰۰۰ دلاری جمع‌آوری شده است. فقط کمک‌های مالی به صورت استیبل‌کوین با نام USD Coin (USDC) در کیف پولی که توسط پنج نفر کنترل می‌شود، پذیرفته می‌شود.

داده‌های بلاکچین نشان می‌دهد که مبالغ کمک‌های مالی از ۱ دلار تا ۹,۹۹۹ دلار متفاوت است. برخی توسعه‌دهندگان حتی یک توکن به نام “Sphere Wif Hat” را عرضه کرده‌اند، امیدوار به رسیدن به هدف اهدایی هستند.

در عین حال، نظرات کاربران مختلف درباره اینکه آیا صفحه نمایش WIF نشانه یک چرخه بالاست که میلیونرهای رمزنگاری عموماً در آن کارهای عجیب و غریبی انجام می‌دهند یا اینکه تبلیغاتی است که WIF را محبوب‌تر می‌کند، تقسیم شده است.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده