آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار Dogecoin نگرانی هایی در مورد سلامت دارندگان کریپتو دارد!

بنیانگذار Dogecoin نگرانی هایی در مورد سلامت دارندگان کریپتو دارد!

بنیانگذار Dogecoin نگرانی هایی در مورد سلامت دارندگان کریپتو دارد!

به گزارش زوم ارز، بیلی مارکوس، که در شبکه اجتماعی توییتر/X با نام «شیبتوشی ناکاموتو» شناخته می‌شود و در سال ۲۰۱۳ به همراه جکسون پالمر، ارز دیجیتال نمادین میم را ایجاد کرده است، بارها در توییتر اعلام کرده است. که او به کریپتو به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری بلندمدت اعتقادی ندارد.

“چه احساسی در استفاده از رمزنگاری Hodl دارد”

به نظر می‌رسد او در یک توییت اخیر، نگرانی های افراد دارای ارزهای دیجیتال را بیان کرده است.

در ویدیوی کوتاهی که مارکوس به اشتراک گذاشته، به نظر می‌رسد او از عادات مخربی مانند تظاهر به پریدن از بالکن یک ساختمان آپارتمانی یا نوشیدن مواد مضر برای سلامتی لذت می‌برد. نقل قول واقعی مارکوس این است: “چه احساسی دارید وقتی رمزنگاری را Hodl می‌کنید؟”

در آوریل سال گذشته، بنیانگذار DOGE در یک توییت نوشت: “سرمایه گذاری در رمزارز به معنای واقعی کلمه فقط سرمایه گذاری در بیماری روانی است” و همین تعریف را در مورد سرمایه گذاران NFT اضافه کرد. بر اساس توییتی که در دسامبر منتشر شد، مارکوس خودش مقدار کمی (اما فاش نشده) Dogecoin و ۰.۰۰۶ دلار بیت کوین دارد.

او یک بار توییت کرد که هرگز هیچ ارز رمزنگاری شده‌ای نمی‌خرد و در مجموع به شدت از تمام سکه‌های ERC-20 متنفر است. او اغلب به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری می‌کند که تقریباً بلافاصله پس از راه‌اندازی آن در سال ۲۰۱۳، Dogecoin را ترک کرد. شیبتوشی ناکاموتو در پاسخ به سؤالات متعدد در مورد اینکه آیا می‌خواهد به DOGE بازگردد یا ارز دیجیتال دیگری ایجاد کند، همیشه اظهار می‌کند که کار روزانه خود را دوست دارد و هرگز به DOGE باز نخواهد گشت. یا یک رمزنگاری جدید راه اندازی

به دلیل نگرانی از پاسخ‌های منفی جامعه نسبت به رمزنگاری، ماهیت آلن ماسک تاکید کرد که تسلا در آینده ممکن است پرداخت‌های DOGE را قبول کند. او توضیح داد که DOGE یکی از ۱۰ ارز دیجیتال برتر است که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. ایلان ماسک اظهار داشت که دوج کوین یک ارز مردمی است و به طور عمومی از آن حمایت می‌کند، زیرا بیت‌کوین بیش‌تر مورد علاقه ثروتمندان قرار دارد و دوج کوین به دسترس کاربران عادی است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده