لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

بازیابی دوج کوین به این عوامل بستگی دارد

آیا دوج کوین (DOGE) می‌تواند باعث ایجاد رالی آلت‌کوین طولانی‌مدت شود؟

بازیابی دوج کوین به این عوامل بستگی دارد

به گزارش زوم ارز، دوج کوین (DOGE) امروز در برابر فشار نزولی کنونی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده‌تر تعظیم کرده است. در زمان نگارش این مقاله، میم کوین برتر با قیمت ۰.۰۶۳۴ دلار در حال تغییر است که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۶۰ درصد کاهش داشته است. حرکت کاهشی Dogecoin به اندازه کافی عمیق نیست که عملکرد هفتگی سکه را کاهش دهد.

گاوهای Dogecoin به طور قابل توجهی چشم به بهبودی صعودی دارند، اما چشم انداز نزولی کلی گلوگاه قابل توجهی برای این رشد ایجاد کرده است. دوج کوین سپتامبر را با عملکردی متفاوت آغاز کرد و اکثر معامله‌گران سود می‌برند، روندی که به طور قابل‌توجهی حجم معاملات آن را ۲۸% کاهش داده است.

از زمانی که خبر مخالفت ریپل با درخواست بین‌المللی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد وضعیت امنیتی XRP، بازار گسترده‌تر در اوج بوده است. در حالی که به‌روزرسانی در کیس در اکوسیستم ریپل تقسیم‌بندی شده است، تأثیر آن نقطه اوج اصلی برای بازار گسترده‌تر تلقی می‌شود.

سابقه‌ای که این پرونده آماده ایجاد می‌شود، تأثیر اساسی بر دیگر توکن‌های این صنعت، از جمله Dogecoin خواهد داشت، و به طور قابل‌توجهی شروع به تأثیرگذاری بر رشد آن‌ها به بیش از یک راه کرده است.

عوامل تقویت چندوجهی Dogecoin

علاوه بر تأثیر گسترده تر بازار، دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتال مورد تقاضای نهنگ ها باقی مانده است. این عامل منحصر به فرد در تغییر مزیت کلی که می تواند قیمت Dogecoin را از بن بست فعلی که در حال حاضر در آن قرار دارد خارج کند، مهم است.

علاوه بر محرک احتمالی نهنگ، سکه میم همچنان مورد علاقه ایلان ماسک است، صاحب اپلیکیشن X که به نظر می رسد کاملا مصمم است به سکه کمک کند تا درخشش خود را به عنوان چهره پلتفرم رسانه های اجتماعی حفظ کند. با استفاده از شیرین کاری های مختلف برای افزایش محبوبیت سکه در زمان های اخیر، این احتمال وجود دارد که در کوتاه مدت شاهد روندهای رشد سفارشی تری در DOGE باشیم.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده