آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رمزارز دوج کوین وارد رقابت با سایر ارزها شد و پیشی گرفت

رمزارز دوج کوین وارد رقابت با سایر ارزها شد و پیشی گرفت

رمزارز دوج کوین وارد رقابت با سایر ارزها شد و پیشی گرفت

به گزارش زوم ارز، Dogecoin با جمع‌آوری مقدار قابل توجهی از قدرت، موفق شد به‌سوی سطح قیمت ۰.۱۷ دلار پیشروی کند و در حال حاضر به طور برجسته‌ای در بازار عمل کرد، حتی Ethereum و Shiba Inu را پشت سر گذاشت. در طی ۲۴ ساعت گذشته، رشد قابل توجهی که Dogecoin داشت، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرد و این ارز را به یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار تبدیل کرد.

به تعدادی از دلایل افزایش اخیـر ارز دیجیتال Dogecoin می‌توان علاقه خریداران کوتاه مدت به این ارز و حجم جدید خریدها اشاره کرد. این امر باعث افزایش فعالیت خرید در این دارایی می‌شود و در نتیجه موجب ایجاد نوسانات قوی در قیمت Dogecoin می‌شود.

Dogecoin (DOGE) فقط اتریوم، شیبا اینو و دیگران را در 24 ساعت شکست دهید: جزئیات

در حال حاضر، Dogecoin به تازگی از EMA 50 عبور کرده است که نشان می دهد که قیمت در حال رشد است. همچنین، نشانگر قدرت نسبی به فشار خرید در سمت گاو اشاره دارد، بنابراین انتظار می رود که در زمان کوتاه مدت سود بیشتری به دست آید. افزایش در حجم معاملات نیز نشان دهنده این است که فشار خرید زیادی وجود دارد.

در مقابل، اتریوم و شیبا اینو به طور کامل موفق عمل نکردند. اتریوم تنها تغییرات کمی را تجربه کرده است، در حالی که شیبا اینو در تلاش برای خروج از محدوده قیمت خود بوده است. جالب است که حتی Dogecoin نیز از این دو ارز دیجیتال بزرگتر بهتر عمل کرده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

عامل دیگری که می‌تواند به افزایش ارز دوج کوین کمک کند، موضوع مثبت بودن بازار ارزهای دیجیتال است. از آن جایی که بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ نشانه‌های بهبود را نشان می‌دهند، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران آمادگی بیشتری برای انجام معاملات ریسک‌پذیر در زمینه ارزهای دیجیتال مانند دوج کوین دارند که این اعتماد دوباره واقعاً باعث افزایش قیمت آن شده است.

اگر حرکت فعلی ادامه یابد و گاوها در زمینه Dogecoin ثابت بمانند، زمینه‌ای برای نزدیک شدن به سطوح مقاومت اصلی وجود خواهد داشت. به هر حال، هر نوع ارز دیجیتال، به جز Dogecoin، درحال فرار است. باید محتاط بود و سعی کرد از استفاده از اهرم زیاد و مدیریت ضعیف ریسک پرهیز کرد.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده