آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: DOGE برای یک تجمع عظیم آماده می‌شود!

1708155073-c2b850c96dac081adedf689158e9e47f6b28dea2.jpg

تحلیلگر: DOGE برای یک تجمع عظیم آماده می‌شود!

به گزارش زوم ارز، هوو، یک تحلیل‌گر معتبر موج الیوت، اخیراً در X پستی منتشر کرد و اشاره کرد که قیمت دوج کوین به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. علیرغم پیش‌بینی صعودی خود، هوو اعتراف کرد که خواندن عملکرد قیمت در بازه زمانی کوتاه مشکل است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

با این حال، او معتقد بود که بازآزمایی سطح پشتیبانی ۰.۰۶ دلاری می‌تواند یک فرصت خوب برای خرید دوج کوین باشد.

هنوز به خوبی در حال پیشروی است، تقریباً در تمام جهات برای #دوج  ۳ حرکت بسیار انجام شده‌اند.

بازسازی آن در حالت کوچک خواندن آن سخت است.

نظرات من همچنان همان است.

اگرچه ممکن بود یک ضربه دیگر به سطح پشتیبانی ۰.۰۶ داشته باشیم، من آن را نادیده نمی‌گیرم.

در ۲۶ ژانویه، هوو اشاره کرد که قرار است دوج به انتهای خود نزدیک شود. با استفاده از نظریه موج الیوت، تحلیلگر یک نمودار منتشر کرد که نشان می‌دهد چگونه دوج کوین به بالای ۱ دلار می‌رود. برای توضیح، نظریه موج الیوت قادر است حرکت‌های قیمت در دوره بلند را بر اساس الگوهای تکراری یا تغییرات در احساسات سرمایه‌گذاران پیش‌بینی کند.

بنابراین، پیش‌بینی قیمت ۱ دلاری هوو برای دوج کوین مربوط به کوتاه مدت نبود. به جای آن، تمرکز تحلیلگر بر روی دوره زمانی بلند بود. علاوه بر تحلیل فنی، تحلیلگر همچنین اشاره کرد که شامل شدن دوج کوین در X پرداخت‌ها توسط ایلان ماسک می‌تواند به افزایش قیمت این سکه کمک کند.

تحلیل قیمت Dogecoin

در بازه زمانی چهار ساعته، نسخه Coin شاهد این بود که تلاش DOGE برای آزمایش مجدد سطح ۰.۰۹۰ دلار رد شد. در زمان انتشار، قیمت دوج کوین در حدود ۰.۰۸۵ دلار بود. در حالت صعودی، DOGE با مقاومتی در سطح ۰.۰۸۸ دلار روبرو شد.

در حالتی که قیمت به طور قابل توجهی افزایش یابد، DOGE می‌تواند ارزش را به نزدیکی ۰.۱ دلار تغییر دهد. با این حال، اگر سکه نتواند این سطح را شکست دهد، قیمت ممکن است به ۰.۰۸۰ دلار کاهش یابد که سطح حمایت بعدی است.

افزایش شتاب نزولی در سطح ۰.۰۸۰ دلار می‌تواند سود بیشتری را از DOGE بگیرد. در این صورت، قیمت ممکن است به ۰.۰۷۸ دلار کاهش یابد. به علاوه، در جفت DOGE/USD در بازه زمانی چهار ساعته، همگرایی میانگین متحرک همگرا به نقطه وسط صفر رسیده است.

این همگرایی نشانگر استحکام سکه است. همچنین، متوسط متحرک ۱۲ روزه (آبی) و ۲۶ روزه (نارنجی) تقریباً در یک نقطه قرار دارند. اگر EMA طولانی‌تر به سمت EMA کوتاه‌تر حرکت کند، قیمت DOGE ممکن است به ۰.۰۸۰ دلار کاهش یابد.

با این حال، تقاطع متوسط متحرک ۱۲ روزه با متوسط متحرک ۲۶ روزه نشان دهنده کنترل خریداران است. در این حالت، قیمت سکه می‌تواند به سمت بالا حرکت کند و به سطح ۰.۰۹۰ دلار برسد. اگر فشار خرید قوی باشد، DOGE ممکن است به فوق‌العاده ۰.۱ دلار برسد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD (منبع: TradingView)
نمودار ۴ ساعته DOGE/USD (منبع: TradingView)

 

در این مدت، نشانه‌های شاخص قدرت نسبی  نشان داد که حرکت صعودی در حال کاهش است. در زمان نگارش این مقاله، مقدار RSI برابر با ۵۷.۱۸ بود. همانطور که می‌دانید، تا زمانی که گاوها یا خرس‌ها تصمیم می‌گیرند وضعیت بعدی را تعیین کنند، Dogecoin ممکن است به تجارت خود ادامه دهد.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده