آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پس از پایان ارتقاء شبکه اصلی، افزایش قیمت جدیدی را تجربه کردیم

پس از پایان ارتقاء شبکه اصلی، افزایش قیمت جدیدی را تجربه کردیم

پس از پایان ارتقاء شبکه اصلی، افزایش قیمت جدیدی را تجربه کردیم

به گزارش زوم ارز، در حوزه رایانش ابری غیرمتمرکز یک آلتکوین ، از زمان بهبود شبکه اصلی تاکنون، با افزایش تا ۴۴ درصدی روبرو شده است.

در حال حاضر، قیمت شبکه آکاش (AKT) در زمان نوشتن این مقاله به ۵.۷۶ دلار رسیده است که این رقم نسبت به قیمت ۴.۰۰ دلاری آن قبل از عرضه نسخه Mainnet 11 در اوایل این ماه، افزایش یافته است.

در حال حاضر، دارایی کریپتو در رتبه ۷۳ از حیث ارزش بازار قرار دارد و در تنها هفته گذشته، با نزدیک به ۳۵ درصد افزایش، رشد قابل توجهی داشته است.

آکاش یک شبکه ابری غیرمتمرکز منبع باز است که از برنامه ها و سازمان های مالی غیرمتمرکز ( DeFi ) و همچنین یادگیری ماشینی، بلاک چین و هوش مصنوعی ( AI ) حمایت می کند.

به گفته این پروژه، بهبودی در مدیریت و ردیابی مجاز AKT به ارمغان آمده و فرآیند هزینه‌یابی برای پیاده‌سازی آن ساده‌تر شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

شرکت تحقیقاتی بلاک چین House of Chimera، اشاره می کند به افزایش رشد اکوسیستم شبکه Akash در سه ماهه اول سال جاری. در این دوره، شبکه به بیش از ۱۴۰,۰۰۰ دلار درآمد رسیده است که این مبلغ بیشتر است نسبت به ۱۰۰,۰۰۰ دلار در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ و کمتر از ۲۰,۰۰۰ دلار در Q3.

افزایش توجه به DePin، همراه با افزایش تقاضای رو به بالا از سوی توسعه دهندگان، منجر به افزایش استفاده از AKT خواهد شد.

منبع: House of Chimera/X
منبع: House of Chimera/X

DePin یک اختصار برای ساختار فیزیکی غیرمتمرکز است. پروژه های DePIN از منابع رمزنگاری و فناوری بلاک‌چین استفاده می‌کنند به منظور ایجاد انگیزه برای توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز در دنیای واقعی.

براساس گزارش CoinGecko، AKT با وجود پیشرفت‌های اخیر، تقریباً ۲۹٪ از بالاترین قیمت خود، یعنی ۸.۰۷ دلار که در ماه آوریل ۲۰۲۱ ثبت شد، کاهش یافته است.

منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده