لایت فارکس

برخی از چهره های برجسته جامعه کریپتو دوباره ترس، عدم اطمینان و شک FUD را در مورد بایننس منتشر می کنند

برخی از چهره های برجسته جامعه کریپتو دوباره ترس، عدم اطمینان و شک FUD را در مورد بایننس منتشر می کنند

برخی از چهره های برجسته جامعه کریپتو دوباره ترس، عدم اطمینان و شک FUD را در مورد بایننس منتشر می کنند

به گزارش زوم ارز، برخی از چهره های برجسته جامعه کریپتو دوباره ترس، عدم اطمینان و شک FUD را در مورد Binance منتشر می کنند. آنها استدلال می کنند که بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، ممکن است مانند رقیب سابق خود، FTX، در شرف سقوط باشد.

FUD، این بار، حول محور قیمت بایننس کوین (BNB) است. در همین حال مشخص شده است که یکی از مروجین این فراخوان وحشت علیه بایننس از گروه FTX است. به ویژه، شرکت وابسته به FTX، آدام کوکران، منتقد مشهور Binance است.

طبق وب‌سایت cochrane، او قراردادهای وابسته با FTX و شرکت تابعه ایالات متحده، FTX US داشته است.

کوکران در آخرین FUD خود، نگرانی‌هایی را در مورد صندوق دارایی امن بایننس برای کاربران (SAFU) و صندوق بازیابی صنعت (IRI) مطرح کرد. منتقد بایننس ادعا کرد که صندوق SAFU کمتر از آنچه به نظر می رسد امن است.

کوکران تاکید کرد که بیت کوین در صندوق از یک آدرس ذخیره شرکتی جداگانه کنار گذاشته نشده است. به گفته وی، این وجه از کیف پول داغ اصلی Binance BTC که حاوی وجوه مشتریان است، تامین شده است. این باعث شد او به این نتیجه برسد که بایننس ممکن است سرمایه‌های شرکت و مشتری را با هم ترکیب کند.

علاوه بر این، منتقد مدعی شد که صندوق جمهوری اسلامی ایران دیگر وجود ندارد. کوکران نتیجه گرفت که صندوق SAFU و صندوق IRI برای افزایش قیمت BNB استفاده می شوند. او ادعا کرد که بایننس هر زمان که قیمت BNB کاهش یابد، بیت کوین را از صندوق SAFU می فروشد.

قابل توجه، MartyParty، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، FUD را در حدود قیمت BNB آغاز کرد. او در توییتی اعلام کرد که BNB در بحبوحه بازار نزولی گسترده هنوز به زیر ۲۱۲ دلار سقوط نکرده است. مانند کوکران، مارتی پارتی استدلال کرد که مدیر عامل بایننس، چانگپنگ ژائو، بیت کوین (BTC) را می فروخت تا BNB را از سقوط نجات دهد.

در همین حال، مدیر عامل بایننس به منتقدان پاسخ داد و با منطق آنها مخالفت کرد. مدیرعامل تصریح کرد که بازار تنها تعیین کننده قیمت BNB است. ژائو کنایه از خرید مجدد ۳۰ تا ۱۲۰ میلیون دلاری BNB را برجسته کرد که ظاهراً از سکه دفاع می کند. به گفته او: “خرید مجدد ۳۰ میلیون دلاری کمتر از ۴٪ از حجم یک روز است.”


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده