آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزهای دیجیتال در حال رشد هستند در حالی که بازار سهام کاهش می‌یابد!

ارزهای دیجیتال در حال رشد هستند در حالی که بازار سهام کاهش می‌یابد!

به گزارش زوم ارز، بیت‌کوین و اتر در روز دوشنبه ادامه رشد خود را داشتند، در حالی که بازار سهام در حال تعیین نرخ بهره برای هفته آینده تغییرات ملایمی را نشان می‌دهد.

با توجه به گزارش کوین بیس، بیت‌کوین در نیویورک رکورد دیگری را شکست و به قیمت ۷۲,۸۴۶.۶۵ دلار رسید. این ارز دیجیتال بزرگ تقریباً ۵ درصد رشد کرده است و در هفته گذشته بیش از ۸ درصد افزایش داشته است.

بیت‌کوین که هفته گذشته ۱۱ درصد از ارزشش را از دست داد، در دوشنبه موفق به حفظ موقعیت خود شد و به قیمت کمی کمتر از ۷۲,۳۰۰ دلار معامله شد، بر اساس Coinbase.

تحلیل‌گران کایکو در یک یادداشت روز دوشنبه اظهار کردند که رشد بیت‌کوین منجر به افزایش نقدینگی در بازار مشتقات شده است که نوسانات را تشدید کرده‌است. طبق گزارش کایکو، سود بازار معاملات آتی بیت‌کوین در هفته گذشته به بالاترین سطح ۱۵ میلیارد دلار رسیده، در حالی که عمق بازار از ۶۰۰ میلیون دلار گذشته‌است.

تحلیلگران Kaiko افزودند: “با این حال، با تحلیل تفکیک بین عمق تقاضا و پیشنهاد، متوجه عدم تطابق شدیدی شدیم. تعداد درخواست‌ها برای معاملات آتی بیت‌کوین از سطح ۲ درصدی قیمت متوسط فراتر رفته‌است، که نشان از سوداگری معامله‌گران با رسیدن بیت‌کوین به سطح بالاتری است.”

اتر نیز در روز دوشنبه در حال رشد بود و ۴% افزایش یافت و به قیمت حدود ۴,۰۰۰ دلار معامله شد. در حالی که بیت‌کوین رکوردی دیگر را شکسته‌است در روزهای اخیر، اتر هنوز موفق به رسیدن به رکورد جدیدی نشده‌است.

اطلاعیه از جلسه تعیین سیاست کمیته بازار آزاد فدرال برای هفته آینده منتشر نشده است. آخرین رکورد قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۱ به مبلغ ۴۷۲۱ دلار رسید. با توجه به اطلاعات گروه CME، بازارها انتظار دارند که بانک‌های مرکزی نرخ بهره را حفظ کنند. همچنین، سهام در هفته گذشته رشد نشان داده‌اند و شاخص‌های S&P 500 و نزدک کامپوزیت جلسه روز دوشنبه را به ترتیب ۰.۱% و ۰.۴% کم کرده‌اند.

نیکلاس کولاس، یکی از بنیانگذاران DataTrek Research، اظهار داشته که سرمایه‌گذاران همچنان در حال تجزیه و تحلیل گزارش مشاغل “مخلوط” هستند که در روز جمعه منتشر شد. این گزارش نشان می‌دهد که اقتصاد ایالات متحده در ماه فوریه ۲۷۵،۰۰۰ شغل ایجاد کرده است، با بیش از ۲۰۰،۰۰۰ موقعیت شغلی جدید مورد انتظار. او افزود: “با توجه به بیکاری پایین، تشخیص اینکه آیا افزایش بیکاری نگران‌کننده است یا فقط بازگشت به میانگین بلندمدت است، امری چالش‌برانگیز برای توانایی فدرال رزرو در مطالعه بازار کار/اقتصاد ایالات متحده است.

منبع: blockworks.co 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده