آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ‌های کریپتو قبل از شکست صعودی، ریپل را می‌خرند

تایید شدن ETFها، تاثیر در افزایش قیمت ریپل دارد

نهنگ‌های کریپتو قبل از شکست صعودی، ریپل را می‌خرند

به گزارش زوم ارز، قیمت ریپل (XRP) در حال دنبال کردن مسیر هدفی است که توسط یک الگوی مثلثی صعودی تعیین شده است و در آن معامله انجام می‌شود. با حمایت از دارندگان XRP، آلتکوین در حال نزدیک شدن به هدف صعودی خود است.

نهنگ های ریپل خرید بیشتر

قیمت ارز دیجیتال ریپل احتمالاً در حال صعود است، به دلیل نهنگ‌های ریپل که با تجمع خود این موضوع را نشان می‌دهند. در روزهای گذشته، آدرس‌هایی که مقدار XRP بین ۱ تا ۱۰ میلیون دارند، بیش از ۹۰ میلیون توکن به ارزش ۴۸ میلیون دلار خریداری کرده‌اند. این معاملات باعث افزایش دارایی این افراد به ۳.۷ میلیارد XRP شده است.

آدرس‌های نهنگ مانند گذشته به طور قابل توجهی بر روی قیمت‌ها تأثیر می‌گذارند. انباشته‌ها معمولاً منجر به بهبود و افزایش قیمت می‌شوند، در حالی که فروش به اصلاحات یادداشت‌های الکترونیکی منجر می‌شود.

در حقیقت، ریپل احتمالاً مهمترین جایگاه را دارد و تلاش‌های رمزارز آلتکوین برای ارائه روند نموداری قوی‌تر برای بازیابی ارزش، این مسئله را تقویت می‌کند.

XRP Whale Holdings. منبع: Santiment
XRP Whale Holdings. منبع: Santiment

سرمایه‌گذاران کوچک نیز در هفته گذشته مشارکت خود را افزایش دادند و از افزایش قیمت حمایت می‌کنند. تعداد آدرس‌هایی که در شبکه تراکنش‌ها را انجام می‌دهند، با ۲۸.۸ درصد افزایش یافته است، که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران به دنبال رشد بیشتر قیمت هستند.

این خوش‌بینی که از سوی صاحبان توکن بومی ریپل ظاهر شده، می‌تواند به عنوان یک عامل تحریک‌کننده‌ی اصلی برای افزایش قیمت XRP عمل کند تا رشد اخیر خود را حفظ کرده و در آینده به توسعه بیشتری دست یابد.

آدرس های فعال XRP. منبع: Santiment
آدرس های فعال XRP. منبع: Santiment

پیش‌بینی قیمت XRP: Breakout

قیمت فروش XRP فعلی در ۰.۵۴ دلار است و از طریق خط حمایت در سطح ۰.۵۱ دلار رشد می‌کند. این سطح همچنین نقطه شکست از یک الگوی مثلث متقارن است که نشان دهنده استحکام XRP در طول سه هفته گذشته است. این الگوی صعودی انتقادی افزایش حدود ۲۷٪ به سمت ۰.۶۵ دلار را پیش‌بینی می‌کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با این حال، برای رسیدن به آنجا، آلتکوین باید ابتدا مقاومت های ۰.۵۷ دلاری و ۰.۶۲ دلاری را شکسته و به حمایت تبدیل کند. با توجه به صعود قیمت ریپل، احتمالاً قیمت ۰.۵۷ دلار در روزهای آتی متلاشی خواهد شد و رشد ۷٪ برای XRP تضمین خواهد شد.

تحلیل قیمت XRP. منبع: TradingView
تحلیل قیمت XRP. منبع: TradingView

از زاویه دیگر، اگر پشتیبانی اساسی به مقدار ۰.۵۱ دلار از بین رود، قیمت XRP ممکن است به ۰.۴۷ دلار کاهش یابد. در صورت ادامه این فرایند و از دست دادن پشتیبانی مذکور، این امکان وجود دارد که ترند رشدی خاتمه یابد و XRP به احتمال زیاد به ۰.۴۲ دلار فرو روید.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده