آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

استراتژیست رمزارز به دارندگان XRP هشدار می‌دهد: قیمت آلت‌کوین در خطر!

استراتژیست رمزارز به دارندگان XRP هشدار می‌دهد: قیمت آلت‌کوین در خطر!

به گزارش زوم ارز، یک استراتژیست ارز دیجیتال که به دنبالی XRP می‌پردازد، اظهار می‌دهد که پلتفرم پرداخت XRP در گذشته به شدت ناتوان عمل کرده است.

جیسون پیزینو، تحلیلگر، به ۱۰۰،۶۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم رسانهٔ اجتماعی X اعلام کرده است که کسانی که از سال ۲۰۱۸ در XRP سرمایه‌گذاری کرده‌اند، در بیشتر موارد با بازده منفی مواجه شده‌اند.

به گفته این تحلیلگر، احتمال وجود رشد در این دوره بازار صعودی برای XRP وجود دارد، اما این موضوع برای بیت‌کوین  و سایر آلت‌کوین‌ها نیز صادق است.

دربارهٔ نسبت XRP به BTC (XRP/BTC)، Pizzino می‌گوید که به‌نظر می‌رسد این جفت ارز در یک روند نزولی پایدار قرار دارد و در خطر شکستن کمینهٔ قبل از دریافت شکایت توسط ریپل در دعوای SEC قرار دارد.

“حتی اگر XRP بتواند این دوره را پشتیبانی کند، باید بیش از ۲۶۰۰٪ ارزش را بالا ببرد تا بتواند از اوج سال ۲۰۱۷ بیت‌کوین پیشی گیرد.

در گذشته، ۵۰۰٪ بهترین برنامه‌ریزی را داشتیم و اکنون در مسیر شکست قرار داریم: فاصله به‌حد بردخوردها تنها ۳۰٪ است. تنها مزیت این اینفلوئنسرها این است که هنوز طرفدارانی دارند که علاقه‌مندند به پروژه‌ها و قیمت‌هایی که هرگز به‌واقعیت نمی‌پیوندد، بپردازند.

در اینجا فقط نمودارها، داده‌ها و حقایق تمیز وجود دارند. درصورت خرید، ریسک خود را بشناسید.”

منبع: Jason Pizzino/X
منبع: Jason Pizzino/X

در زمان نگارش متن، XRP/BTC با ۰٫۰۰۰۰۹۸۲ BTC (۰٫۷۱ دلار) معامله شده است.

“تصویر ایجاد شده: Midjourney”
منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده