آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سهام کریپتو قبل از بازار افزایش یافت زیرا بیت کوین به ۴۶ هزار دلار رسید

ارزش سهام کریپتو قبل از بازار به دلیل رسیدن بیت کوین به ۴۶ هزار دلار افزایش یافت!

به گزارش زوم ارز، سهام‌های مرتبط با رمزارز مانند COIN، MSTR و شرکت‌های استخراج CLSK، RIOT و MARA تماماً در معاملات قبل از بازار روز جمعه به صعود پرداختند.

قیمت بیت کوین برای اولین بار در نزدیک به یک ماه از سطح ۴۶,۰۰۰ دلار عبور کرد و در صبح آسیایی به قیمت جدیدی دست پیدا کرد.

شرکت استخراج بیت کوین CleanSpark با افزایش نزدیک به ۲۰ درصد، به لطف اعلام نتایج مثبت سه ماهه‌ی سوم ۲۰۲۳ که در روز پنجشنبه اعلام شد، به عنوان پیشتاز ظاهر شد.

شرکت‌های عمومی مرتبط با ارزهای دیجیتال در معاملات قبل از بازار روز جمعه با رشد بیت کوین، برای اولین بار در یک ماه گذشته از سطح ۴۶,۰۰۰ دلار عبور کرده و در هفته به تقریباً ۱۰ درصد رشد کرده و سود قابل توجهی را در معاملات قبل از بازار به نمایش گذاشتند.

در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین حدود ۴ درصد افزایش یافته و شاخص CoinDesk 20 که عملکرد کلی بازار دارایی‌های دیجیتال را اندازه‌گیری می‌کند، حدود ۲.۶ درصد رشد داشته است.

بیشتر بخوانید: علت افزایش قیمت بیت کوین

استخراج‌کننده بیت کوین CleanSpark  به عنوان پیشتاز ظاهر شد و تا ساعت ۱۰:۱۵ UTC تقریباً ۲۰ درصد رشد کرد. این شرکت در روز پنجشنبه سود سه ماهه اول سال مالی خود را ۲۵.۹ میلیون دلار گزارش کرد که در مقایسه با زیان ۲۹ میلیون دلاری سال قبل بوده است.

Riot Platforms  و Marathon Digital Holdings  نیز به ترتیب ۷% و ۸% رشد کردند. این شرکت‌های ماینینگ به عنوان نقاط ورود توصیه شده برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین قبل از هاوینگ آینده شناخته می‌شوند، که در آن پاداش استخراج کنندگان برای سکه‌های جدید کاهش ۵۰٪ خواهد یافت، به گزارش بروکر برنشتاین. این شرکت در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، CLSK و RIOT را به عنوان سهام ترجیحی خود انتخاب کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase  و شرکت نرم‌افزاری MicroStrategy ، که هر دو حدود۱۹۰,۰۰۰ بیت کوین در دسترس دارند، هر دو با رشد تقریبی ۵ درصد درآمدزایی کردند. صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین بلک راک (IBIT)، اولین صندوق ETF جدید بیت کوین که به ۲ میلیارد دلار رسیده است، حدود ۲.۷۵ درصد رشد داشت.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده