آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نگاهی به مارکت: بیت کوین به ۶۴ هزار دلار نزدیک شد، اتریوم در ۳۲۰۰و پپه کوین ۵۵ درصد افزایش یافت!😍

نگاهی به مارکت: بیت کوین به ۶۴ هزار دلار نزدیک شد، اتریوم در ۳۲۰۰و پپه کوین ۵۵ درصد افزایش یافت!

به گزارش زوم ارز، امروز، قیمت‌های برتر در بازارهای رمزارزی عملکرد متفاوتی را ثبت کردند. بیت‌کوین به سطح ۶۴,۰۰۰ دلار نزدیک شد، در حالی که برخی از آلتکوین‌ها قابل توجهی کاهش یافتند. همچنین، قیمت اتریوم نیز به بالاترین سطح ۳,۴۰۰ دلار رسید. در همین حال، سایر آلتکوین‌های برتر مانند Solana و XRP ارزش خود را کاهش دادند، در حالی که قیمت Cardano به طور قابل توجهی افزایش یافت.

قیمت های اصلی کریپتو امروز

در تاریخ ۴ مارس، قیمت بیت‌کوین با بالای ۶۲,۰۰۰ دلار پایدار ماند و در زمان نگارش این مقاله، با ۲.۵۲ درصد افزایش به ۶۳,۶۱۰.۴۶ دلار رسید. همچنین، حجم معاملات بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۵۹.۷۰ درصد افزایش به ۳۴.۴۶ میلیارد دلار رسید. ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال نیز به ۱.۲۴ تریلیون دلار رسید.

در مورد آلتکوین‌ها، قیمت اتریوم با ۱.۳۴ درصد افزایش به ۳,۴۸۳.۸۳ دلار رسید و ارزش بازار آن به ۴۱۸.۵۸ میلیارد دلار رسید. حجم معاملات اتریوم نیز با ۳۷.۶۵ درصد افزایش به ۱۶ میلیارد دلار رسید. قیمت بایننس کوین با ۰.۶۷ درصد افزایش به ۴۱۵.۱۳ دلار رسید و حجم تجارت ۲۴ ساعته آن به ۱.۹۳ میلیارد دلار رسید.

قیمت سولانا با ۰.۱۹ درصد کاهش به زیر ۱۳۰ دلار رسید و حجم تجارت آن در ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۳۶.۴۷ درصدی به ۳.۲۷ میلیارد دلار رسید. قیمت XRP با ۱.۰۱ درصد کاهش به ۰.۶۳۱۹ دلار رسید و حجم معاملات آن با ۴.۵۰ درصد کاهش به ۲.۲۱ میلیارد دلار رسید.

قیمت Cardano با ۰.۹۱٪ افزایش به ۰.۷۴۶۷ دلار رسید، اما در حجم معاملات ۲۴ ساعته خود با ۱۳.۸۵ درصد کاهش به ۱.۰۸ میلیارد دلار رسید. در ضمن، قیمت دوج کوین با ۱۰.۹۱ درصد افزایش به ۰.۱۵۸۵ دلار رسید و قیمت Shiba Inu با ۲.۲۵ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۲۲۷۷ دلار رسید.

برترین قیمت‌های کریپتو امروز هستند

قیمت سکه پپه ۵۵ درصد افزایش یافت

نمودار 1 روزه پپه کوین، منبع: CoinMarketCap
نمودار ۱ روزه پپه کوین، منبع: CoinMarketCap

امروز، کریپتو PEPE که یک سکه میم تبلیغاتی است، یک پیشرفت عظیم را ثبت کرد و به عنوان برترین برنده در بازار ارز دیجیتال ظاهر شد. در زمان انتشار این مقاله، قیمت PEPE کوین با ۵۴.۳۸ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۶۵۴۱ دلار رسید و ارزش بازار آن به ۲.۷۵ میلیارد دلار رسید. همچنین، حجم تجارت ۲۴ ساعته این ارز با ۸۶.۱۶ درصد افزایش به ۲.۹۲ میلیارد دلار رسید.

تجمعات Bonk 33٪

امروز، کریپتو Bonk که یک میم مبتنی بر سولانا با چهره سگی است، یک افزایش خارق‌العاده بیش از ۳۲ درصد را به ثبت رساند و به عنوان یکی از برترین سودآوران در بازار ارزهای دیجیتال شناخته شد. قیمت Bonk در زمان این گزارش با ۳۲.۶۶ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۳۲۵۷ دلار رسید. همچنین، حجم تجارت آن با ۵۸.۱۱ درصد افزایش به ۱.۰۱ میلیارد دلار رسید. به علاوه، کریپتو Bonk در طی رالی امروز به بالای ۰.۰۰۰۰۳۳۶۹ دلار رسید.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده