اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رهبر رمز ارز در رابین‌هود این کمپانی را ترک می‌کند

رهبر رمز ارز در رابین‌هود این کمپانی را ترک می‌کند

به گزارش زوم ارز، کریستین براون، مدیر اجرایی رابین‌هود، یکی از مدیران برتر بخش رمز ارز برنامه‌ی خرید و فروش دارایی، این کمپانی را ترک خواهد کرد.

در رشته توییتی که امروز نوشته شد، وی برای زمانی که در این کمپانی حضور داشت ابراز قدردانی کرد. براون در صحبت با وبسایت Decrypt تایید کرد که وی به دنبال آغاز کسب و کار ارز دیجیتال خود است.

وی در توییت خود نوشت: من زمانی به رابین‌هود پیوستم که کمتر از صد نفر در آن مشغول بودند، آن زمان، پیش از این بود که خدمات رمز ارز داشته باشیم. دیدن رشد ما در IPO و خدمات رسانی به بیش از 22 میلیون کاربر، بزرگترین تجربه‌ی حرفه‌ای من در طول زندگی‌ام بوده است.

از سال 2017، براون همراه با این کمپانی بوده و در ماه آپریل سال 2021 از معاونت عملیات محصولات به جایگاه مدیر اجرایی، برای اولین بار در این کمپانی، ارتقا یافت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تاثیر براون در این کمپانی با دنبال کردن یک کیف پول مستقل رمز ارز شناخته می‌شود. کاربران رابین‌هود می‌توانند 7 نوع متفاوت از ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند، اما آن‌‌ها نمی‌توانند دارایی خود را به کیف پول خصوصی منتقل کنند. به عبارت دیگر، این کمپانی ارز دیجیتال کاربران خود را برای آن‌ها نگهداری می‌کند؛ در نتیجه کاربران نمی‌توانند رمز ارز خود را به جایی دیگر منتقل کرده تا، به طور مثال، روی صرافی‌های غیر متمرکز معامله کنند یا NFT خریداری کنند.

در ماه ژانویه‌ی 2022، این کمپانی عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی کیف پول خود را اعلام کرد. بنا به آمار ارائه شده از سوی آن‌ها، اکنون این کمپانی 250000 کاربر کیف پول دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا