اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

لزوما بیت کوین در مسیر رسیدن به 50000 دلار قرار ندارد

لزوما بیت کوین در مسیر رسیدن به 50000 دلار قرار ندارد

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های IntoTheBlock، افزایش قیمت بیت کوین به بالاتر از 47000 دلار لزوما بدین معنا نیست که بزرگترین ارز دیجیتال بازار در مسیر رسیدن به سطح 50000 دلاری است؛ چرا که حداقل دو مقاومت بزرگ دیگر قبل از آن قیمت وجود دارند.

همانطور که شاخص ورود و خروج پول حول قیمت، توسعه یافته توسط IntoTheBlock، نشان می‌دهد، در حال حاضر بیت کوین در یک مقاومت بزرگ که این ارز را از عبور از سطح 48720 دلاری منع می‌کند، تثبیت شده است.

مقاومت بعدی پیش از سطح 50000 دلار می‌تواند محدوده‌ای با شروع از قیمت 49620 دلار باشد. محدوده‌ای که در آن حدود 1.5 میلیون آدرس پوزیشن‌های خود را باز کردند. از سوی دیگر، محدوده‌ی یاد شده بسیار کوچک‌تر از ناحیه‌ی مقاومتی 47796 دلار تا 49211 دلار، با حجم مجموع 1.16 میلیون بیت کوین، است.

در حالی که این شاخص به تنهایی نمی‌تواند تعیین کننده ی نقاط دقیق مقاومت یا حمایت باشد، اطلاعات پیرامون تمرکز سرمایه حول یک قیمت مشخص می‌تواند به تریدرها راهنمایی‌هایی از پتانسیل تغییرات قیمتی یک دارایی ارائه کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پیش‌بینی‌هایی که تریدرها با استفاده از این شاخص به دست می‌آورند بر اساس روانشناسی و ذهنیت هولدرها انجام می‌شود؛ تریدرهایی که برای مدت طولانی در ضرر به سر می‌برند معمولا به فروش دارایی خود دقیقا در نقطه‌ی ورود، جهت جلوگیری از ضرر، در صورتی که آن دارایی به هر دلیلی دوباره افت کند، روی می‌آورند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا