آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صرافی‌های کریپتو ۹۰۸ میلیون دلار اتریوم را در یک چرخش شگفت‌آور از دست دادند!

صرافی‌های کریپتو ۹۰۸ میلیون دلار اتریوم را در یک چرخش شگفت‌آور از دست دادند!

صرافی‌های کریپتو ۹۰۸ میلیون دلار اتریوم را در یک چرخش شگفت‌آور از دست دادند!

به گزارش زوم ارز، آمارهای اخیر از استارت آپ تحلیل بلاک چین IntoTheBlock در اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، واقعیت شگفت انگیزی را نشان می‌دهد.

همانطور که IntoTheBlock در توییت خود اعلام کرده است، در طول هفته گذشته، میزان خروج از صرافی‌ها برای اتریوم به مبلغ ۹۰۶ میلیون دلار ارزش داشته و این هشتمین هفته متوالی است که خروج خالصی در این دارایی بزرگ ارزهای دیجیتال رقم زده است. همچنین، هزینه‌های شبکه اتریوم نیز با افزایش ۴۳.۵۶٪ به ۱۰۸.۳ میلیون دلار رسیده است، که در یک گرافیک منتشر شده نمایش داده شده است.

باقی ماندن ۹۰۶ میلیون دلار از اتریوم در صرافی‌ها نشان می‌دهد که این هفته هشتمین هفته متوالی خروج خالص برای این دارایی بزرگ رمزنگاری می‌شود.

این جریان خروج از صرافی‌ها در هفته‌های اخیر نشان دهنده احساسات خوش‌بینانه سرمایه‌گذاران درباره اتریوم است. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران تمایل دارند اتریوم را از صرافی‌ها بیرون بکشند و به جای فروش آن، آن را در سردخانه نگه دارند.

جریان خروجی ETH از صرافی‌ها ممکن است نشانه‌ای از نگرانی کمتر و کمبود فشار فروش باشد، که می‌تواند به قیمت ارز دیجیتال اتریوم امیدوار کننده باشد. اتریوم در یک سال گذشته ۱۰۵ درصد رشد کرده است و در تاریخ ۲۹ فوریه به قیمت ۳۵۲۱ دلار رسیده است.

اقدام بهای ETH

در تاریخ ۲۵ فوریه، اتریوم موفق به عبور از سطح مقاومت ۳۰۳۰ دلار شد که نشانه شروع مرحله بعدی روند صعودی بود. این حرکت قوت بیشتری یافت و در جلسه معاملات روز پنجشنبه به سطح بالاترین ۳,۵۲۱ دلار رسید.

میانگین‌های متحرک با شیب صعودی نشان می‌دهند که خرسان در حالت کنترل قرار دارند، اما منطقه خرید بیش از حد RSI نشان می‌دهد که یک عقب‌نشینی یا تثبیت جزئی ممکن است رخ دهد. در زمان نگارش این مقاله، ETH در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۰۵ درصد کاهش یافته و به ۳,۴۴۷ دلار رسیده است.

همانطور که اشاره شد، نشانه ضعف اولیه شکست و بسته شدن زیر سطح ۲,۸۲۳ دلار خواهد بود. این نشان می‌دهد که معامله گران سودهای خود را به صورت تهاجمی رزرو می‌کنند. سپس قیمت اتریوم ممکن است به ۲۷۱۷ دلار و سپس به میانگین متحرک ۵۰ روزه ۲۶۱۷ دلار کاهش یابد.

از سوی دیگر، اگر بسته‌ای پایدار بالاتر از سطح فعلی ۳۵۲۱ دلار به وجود آید، اتریوم ممکن است به سطح ۴۰۰۰ دلار راه یابد و آن را به عنوان هدف بعدی تعیین کند.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده