آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیشنهاد تحلیلگر: XRP پتانسیل دیدن یک “مگا پامپ” را دارد، اما با احتیاط قدم بردارید!

پیشنهاد تحلیلگر: XRP پتانسیل دیدن یک “مگا پامپ” را دارد، اما با احتیاط قدم بردارید!📈

پیشنهاد تحلیلگر: XRP پتانسیل دیدن یک “مگا پامپ” را دارد، اما با احتیاط قدم بردارید!

به گزارش زوم ارز، در یک تحلیل تکنیکی تازه، تحلیلگر معروف ارزهای رمزنگاری اظهار داشته که XRP، رمزارز اصلی شبکه XRP Ledger، به زودی با یک “مگا پامپ” مواجه خواهد شد. این تحلیلگر با اشاره به احتیاط می‌خواهد به سرمایه‌گذاران توصیه کند.

در این تحلیل که در پلتفرم میکروبلاگینگ X منتشر شده است، Egrag Crypto از ابزارهای فنی متداول استفاده کرده است تا حرکات قیمتی آینده XRP را پیش‌بینی کند. او از کانال گاوسی برای ترسیم حرکات بالقوه قیمت استفاده کرده و سطوح حمایت و مقاومت آینده را شناسایی کرده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

این تحلیلگر سطوح حمایت را در بازه ۰.۵۰ دلار تا ۰.۶۰ دلار و سطوح مقاومت را در بازه ۰.۸۳ تا ۰.۸۵ دلار مشخص کرده است. همچنین به وجود یک مثلث متقارن اشاره کرده که معمولاً نشان‌دهنده مرحله انباشت قبل از یک حرکت قوی به سمت بالا است.

تحلیلگر به افزایش احتمالی قیمت XRP اشاره کرده و از سرمایه‌گذاران خواسته است با احتیاط عمل کنند و به میانگین هزینه دلار به عنوان یک استراتژی اشاره کنند. او در پیش‌بینی نهایی به تشویق به مگا پامپ در آینده اشاره کرده ولی همچنان هشدار داده که سرمایه‌گذاران باید با دقت و استراتژی تصمیم‌گیری کنند.

منبع: cryptoglobe.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده