آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی تحلیلگر کریپتو: شیبا اینو می تواند روند صعودی بیشتری داشته باشد!

پیش بینی تحلیلگر کریپتو: شیبا اینو می تواند روند صعودی بیشتری داشته باشد!

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو در حال حاضر پس از یک صعود قوی در اوایل ماه در مسیر یکپارچگی قرار دارد. به طور خاص، SHIB در حال حاضر ۱۳ درصد در هفت روز گذشته کاهش یافته است، اگرچه هنوز در بازه زمانی ۳۰ روزه ۲۱۰ درصد افزایش یافته است. به گفته جاون مارکس، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، شیبا اینو پس از ادغام فعلی، در راه یک شکست بزرگ دیگر است. تحلیلگر می‌بیند که میم کوین تا ۰.۰۰۰۰۸۱ دلار افزایش می‌یابد، و سپس ۹۰ درصد افزایش بیشتر برای رسیدن به بالاترین رکورد جدید تاریخ دارد.

ادامه روند صعودی برای شیبا اینو

شیبا اینو اخیراً افزایش عظیمی داشته است که ۲۸۰% از ۰.۰۰۰۰۱۱۷۸ دلار در آخرین روز فوریه به ۰.۰۰۰۰۴۴۵۶ دلار در ۵ مارس افزایش یافته است. این افزایش به سگ اجازه داد. میم کوین برای عملکرد بهتر از اکثر ارزهای رمزپایه در میان یک بازار گاوی گسترده تر، و بسیاری از معامله گران را غافلگیر کرد. این افزایش قیمت با افزایش در حجم معاملات همراه شد. Kaiko داده نشان می دهد که Shiba Inu بیشترین حجم را در بین میم کوین ها با ۳۱ میلیارد دلار تنها در یک هفته داشته است.

اما، طبق پست‌های رسانه‌های اجتماعی، جاون مارکس، تحلیلگر، تا اکتبر سال ۲۰۲۳ افزایش قیمت را با هدف قیمت SHIB 0.000081 دلار پیش‌بینی کرده بود. در به‌روزرسانی اخیر پیش‌بینی‌اش، جاون خاطرنشان کرد که قیمت برای رشد بیشتر تعیین شده است و هدف شکست ۰.۰۰۰۰۸۱ دلاری همچنان معتبر است.

از زمان تجزیه و تحلیل پیوست و اصلی‌تر، قیمت‌های $SHIB استحکام عظیمی را نشان می‌دهند که تقریباً ۵۳۱% افزایش یافته است، اما این قیمت‌ها را می‌توان برای رشد حتی بیشتر تنظیم کرد!

لازم به ذکر است که SHIB در مقایسه با پیش‌بینی Javon در ماه اکتبر حدود ۵۳۱ درصد رشد کرده است. همچنین، بر اساس تحلیل او، نگهداری و حفظ قیمت بالای ۰.۰۰۰۰۸۱ دلار می‌تواند زمینه را برای یک ۹۰٪ افزایش به ۰.۰۰۰۱۵۵۳ دلار، که بالاترین رکورد جدید برای میم کوین است، فراهم کند.

وضعیت فعلی شیبا اینو

از زمانی که به ۰.۰۰۰۰۴۴۵۶ دلار رسید، شیبا اینو منعطف شده و در هفته گذشته بیشتر بین ۰.۰۰۰۰۳۶۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۹۵ دلار معامله شده است. داده‌های زنجیره‌ای نشان دهنده افزایش در حجم معاملات در این دوره است. به ویژه، معیار جریان معامله‌گران بزرگ IntoTheBlock که تراکنش‌های بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ دلار را اندازه‌گیری می‌کند، افزایش یافته و در تاریخ ۱۱ مارس به ۵۷۸٫۱۱ میلیون دلار (۱۷٫۶۲ تریلیون SHIB) رسیده است. در ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۹٫۹۴ تریلیون SHIB (۳۰۰٫۵۵ میلیون دلار) در معاملات بزرگ دیده شده است.

هر چند افزایش در حجم معاملات ممکن است نشان دهنده افزایش تجمیعی توسط معامله‌گران بزرگ باشد، اما همچنین ممکن است نشانه کاهش فروش باشد، همانطور که با افزایش قیمت اخیر مشخص شده است. با این حال، به نظر می رسد که ارز دیجیتال آماده بازیابی قیمت است و اطلاعات زنجیره‌ای از ITB به احتمالات روشن‌ای اشاره دارد.

لولا، یکی از طرفداران SHIB، در فهرست X قرار دارد و عوامل اساسی مهمی وجود دارند که ممکن است در رشد آینده میم کوین نقش داشته باشند. این عوامل از جمله تمرکز زدایی SHIB، دسترسی جهانی و پذیرش، جامعه پر قدرت آن، و یک مکانیسم کارآمد برای سوزاندن تورم است. باید ذکر شود که بیش از ۲۵٫۶ میلیون توکن SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوخته شده است.

"قیمت SHIB به 0.0000288 دلار بازگشت | منبع: SHIBUSDT در Tradingview.com
“قیمت SHIB به ۰.۰۰۰۰۲۸۸ دلار بازگشت | منبع: SHIBUSDT در Tradingview.com

در این مطلب، بازگشت قیمت SHIB به ۰.۰۰۰۰۲۸۸ دلار را مورد بررسی قرار داده‌ایم. تصاویر ویژه از The Economic Times و نمودارهای مربوطه از Tradingview.com در این مطلب مشاهده می‌شوند.

منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده