آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کوین بیس به طور رسمی اعلام کرد که پشتیبانی خود را از بیت کوین SV متوقف می‌کند.🙁

کوین بیس به طور رسمی اعلام کرد که پشتیبانی خود را از بیت کوین SV متوقف می‌کند.🙁

کوین بیس به طور رسمی اعلام کرد که پشتیبانی خود را از بیت کوین SV متوقف می‌کند.

به گزارش زوم ارز، صرافی Coinbase تصمیم خود را برای حذف تدریجی بیت کوین SV از لیست دارایی‌های دیجیتال پشتیبانی شده خود نهایی کرده است. شایعات در نوامبر ۲۰۲۳ شروع شدند و سپس Coinbase اعلام کرد که پشتیبانی از بیت کوین SV را لغو می‌کند.

در یک پست در وبلاگ خود، Coinbase به کاربرانی که هنوز دارای BSV هستند، توصیه کرد که دارایی‌هایشان را به یک ارز دیجیتال دیگر تبدیل کنند و هزینه‌های تراکنش را کاهش دهند. صرافی اعلام کرد: “ما پشتیبانی از بیت کوین SV را لغو کرده‌ایم و از صبر و همکاری شما قدردانی می‌کنیم.”

Coinbase همچنین به مشتریان اعلام کرده است که فرآیند تبدیل دارایی‌ها ممکن است باعث جبران خسارت نشود، به ویژه اگر دارایی BSV آنها به حداقل برسد، زیرا کارمزد تراکنش و نوسانات بازار ممکن است ارزش دارایی را به طور کامل کاهش دهد.

Coinbase هشدار داده است که پس از تاریخ حذف، بخش‌های باقی‌مانده BSV را حذف کرده و مشتریان قادر نخواهند بود آنها را بازیابی کنند و هر نوع اثری از BSV را از مجموعه‌های خود حذف می‌کند.

این تغییرات توسط Coinbase از ماه نوامبر سال قبل به کاربران اطلاع داده شده بود. صرافی به مشتریان ایمیلی ارسال کرده بود که آنها را تشویق به انتقال دارایی BSV به یک کیف پول خارجی متناسب با BSV قبل از مهلت ۹ ژانویه کرده بود.

Coinbase همچنین هشدار داده است که پس از مهلت مقرر، دارایی BSV در حساب مشتریان نمایش داده نخواهد شد و فقط ارز دیجیتال اعتباری که تبدیل را نشان می‌دهد، به مقدار کمتر از هزینه‌های مربوطه باقی خواهد ماند.

اخبار اخیر نیز نشان می‌دهند که BSV در حال حاضر ۸۵ درصد کمتر از رکورد بالاتر خود است. با این حال، در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات آن با افزایش ۱۰۲ درصد و قیمت با افزایش متوسط ۲.۶ درصدی همراه شده است.


منبع: کریپتو. اخبار

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده