اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Coinbase، علی‌رغم افت بازار، به دنبال گسترش در اروپا است

Coinbase، علی‌رغم افت بازار، به دنبال گسترش در اروپا است

به گزارش زوم ارز، صرافی مشهور Coinbase، بزرگترین صرافی رمز ارز در آمریکا، در پست وبلاگی روز جمعه از برنامه‌های خود برای تقویت حضور خود در اروپا خبر داد.

یکی از پلتفرم‌های معاملات رمز ارز پیشتاز در جهان ادعا دارد که آن‌ها می‌خواهند خدمات خود را به کشورهای هلند، اسپانیا، ایتالیا و فرانسه گسترش دهند.

همانطور که توسط U.today گزارش شد، Coinbase از برنامه‌های خود برای اخراج 1100 کارمند، یعنی حدودا 18 درصد از کل نیروی کار این کمپانی، رونمایی کرد. طی روزهای پیشین این هفته، گلدمن ساکز سهام این صرافی را downgrade کرد و هدف قیمتی آن را روی سطح 45 دلار تنظیم کرد. این غول بانکداری آمریکایی پیش‌بینی کرد که بزرگترین صرافی آمریکا جهت هماهنگ کردن خود با وضعیت فعلی این صنعت، باید به کاهش بیشتر نیروی کار خود روی بیاورد.

همانطور که توسط U.today گزارش شد، بیت کوین پس از افت به سطح 17600 دلار در ماه جولای، بدترین دوره سه ماهه‌ی خود از بیش از 10 سال گذشته را ثبت کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

هرچند، Coinbase ادعا کرد که زمستان رمز ارزی فعلی، گسترش این صرافی در اروپا را با مشکلی مواجه نمی‌کند. در حقیقت، علی‌رغم اینکه در سال 2015 بیت کوین در میان بازار نزولی مرگباری بود، این کمپانی به سوی گسترش در بریتانیا تاخت. در نهایت، چنین اقدامی طی سال‌های پس از آن، زمانی که قیمت‌های رمز ارز دوباره روند صعودی خود را آغاز کردند، نتیجه داد.

در این لحظه، قیمت بیت کوین با افتی 1.6 درصدی در 24 ساعت اخیر، در سطح 19216 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا