آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ChatGPT پیش بینی می کند، ریپل چقدر می تواند افزایش یابد؟

ChatGPT پیش بینی می کند، ریپل چقدر می تواند افزایش یابد؟

ChatGPT پیش بینی می کند، ریپل چقدر می تواند افزایش یابد؟

به گزارش زوم ارز، ChatGPT، یک ربات گفتگو توسعه یافته توسط OpenAI، تحلیل می‌کند که اگر XRP از الگوی مثلث متقارنی که از سال ۲۰۱۸ تاکنون شناخته شده است، خارج شود، می‌تواند به سطح بالایی تا حدود ۴ دلار رسیدگی کند.

در حال حاضر XRP به دلیل آشفتگی مداوم در بازار، در یک روند نزولی قرار دارد. جالب اینجاست که این ارز به دلیل انعطاف پذیری بالا، یکی از کمترین کاهش های حاصله در حمام خون دیجیتال بوده است. در حال حاضر XRP با کاهش ۸.۱۶ درصدی در ماه ژوئن روبرو است.

خرید ریپل در مثلث متقارن چند ساله

در حین تغییرات منفی، XRP ادامه دادن به معاملات در یک الگوی مثلث متقارن داشته است که از زمانی که از اوج ۳.۸ دلار در ژانویه ۲۰۱۸ سقوط کرده است، ادامه یافته است. این الگو دارای خطوط روند بالا (مقاومت) و پایین (حمایت) که به هم همگرا هستند.

مثلث متقارن ریپل
مثلث متقارن ریپل

الگوی مثلث متقارن نمایانگر یک دوره از استقرار پس از یک صعود است که معمولا منجر به افت می‌شود. خروج از یک مثلث متقارن معمولا باعث تغییرات قابل توجه در قیمت می‌شود و این امر باعث افزایش خیال‌آراستگی درباره آینده قیمت XRP شده است.

همزمان با این وضعیت، چندین تحلیل‌گر پیش‌بینی کرده‌اند که XRP در نهایت این الگوی مثلثی را شکسته و مسیرهای زمانی مختلفی را پیش‌بینی می‌کند. اگرچه وجه توافق در خصوص شکستن احتمالی این الگو وجود دارد، اما نظرات درباره افزایش قیمت آن پس از آن متفاوت است. به عنوان مثال، تحلیل‌گر EGRAG هدف ۲۲ دلاری را در فروردین ماه معین کرده است در حالی که World of Charts قیمت ۲.۳۷ دلار را پیش‌بینی کرده است.

با این حال، The Crypto Basic اخیراً از یک رویکرد جدید استفاده کرده و به دنبال پاسخ ChatGPT در این بور است. ChatGPT OpenAI LLM از اطلاعات گراف و فرمول‌های ریاضی برای پیش‌بینی قیمت متوسط XRP استفاده کرد.

ریپل می تواند ۴.۶۴ دلار را هدف قرار دهد

تاریخچه XRP دارای اطلاعات مهمی است که می‌تواند برای عملکرد آینده آن در آینده موثر باشد. ChatGPT تاکید می‌کند که در دوره رونق بازار ارز دیجیتال در سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸، XRP موفق شد از یک الگوی ادغام متفاوت خارج شود. پس از این موفقیت، ارز XRP رشد بسیار چشمگیری را تجربه کرد و به ۶۶۰۰۰ درصد افزایش یافت و به نقطه بالاترین خود یعنی ۳.۸ دلار رسید.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با پیش‌بینی وقوع یک شکست مشابه در بازار، چت ربات هوش مصنوعی تحلیلی روی ارتفاع مثلث متقارن انجام داد تا احتمال افزایشی پس از وقوع چنین شکستی را بررسی کند. فرض کنید ارتفاع مثلث در بازه ۰.۲۰ دلار تا ۳.۸۴ دلار قرار دارد که موجب می‌شود ارتفاع این مثلث برابر با ۳.۶۴ دلار باشد.

ChatGPT بیان کرد که در صورتی که ارز XRP به قیمت حدود ۱ دلار برسد، هدف پتانسیل آن ممکن است تا حدود ۴.۶۴ دلار باشد. این ربات چت تأکید داشت که این تخمین تقریبی است و ممکن است بر اساس عوامل مختلف تا ۱۰ دلار یا حتی بیشتر افزایش یابد.

پیش‌بینی قیمت ChatGPT ریپل 
پیش‌بینی قیمت ChatGPT ریپل 
پیش‌بینی قیمت ChatGPT ریپل

عوامل موثر بر شکست ریپل

علاوه بر این، ChatGPT چندین فاکتور را بیان کرد که می‌تواند بر خروج XRP از مثلث و نرخ قدردانی تأثیر بگذارد. یکی از این موارد نتیجه نهایی شکایت SEC علیه ریپل است. وضوح مطلوب می تواند به طور قابل توجهی اعتماد سرمایه گذار را افزایش دهد و قیمت را بالاتر ببرد.

این همچنین به احساسات بازار اشاره کرد. این مهم است که احساسات به طور کلی می‌توانند برای بازار کریپتو یک عامل تعیین‌کننده باشند و سود XRP را در طول یک شکست افزایش دهند. در نهایت، افزایش پذیرش XRP می‌تواند فرصت رشد بیشتر آن را تقویت کند. این پذیرش ممکن است ناشی از استفاده از فناوری XRPL یا ریپل برای پرداخت‌های فراتر از مرز باشد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده